معرفی منابع جدید آزمون IELTS ® در سال 2020

منابع جدید آزمون IELTS

®The Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب از مهم ترین منابع جدید آزمون IELTS ® در سال 2020 به شمار می آید. این کتاب هم برای کسب آمادگی آیلتس ® آکادمیک و هم آیلتس ® جنرال کاربرد دارد. این کتاب همراه با سوالات آیلتس و پاسخ های آنها، نگاهی اجمالی به اشتباهاتی دارد که داوطلبان آیلتس مرتکب شده اند. این کتاب بر اساس پاسخ های داوطلبان در آزمون های واقعی و موارد مشابه ساخته شده است. متن این کتاب شامل دستورالعمل های گام به گام و نکات مفیدی برای شرکت در هر بخش از آزمون است.

 

Official IELTS P® ractice Materials

شما می توانید با نوع سوالات آشنا شوید و در روز امتحان غافلگیر نشوید. چرا که سوالات شما مشابهش قطعاْ در این کتاب موجود است. این کتاب شامل سوالات و پاسخ های آنها از تمام بخش های آزمون است. این کتابها همچنین شامل “نظرات ممتحن ها” ست. این کتاب دارای چاپ های مختلف است و همه شامل CD/DVD برای تمرین تست های Listening است. حتی مدرسینی که دانش آموزان را برای آزمون آیلتس ® آماده می کنند، می توانند از این کتاب کمک بگیرند. آنها می توانند از طریق پاسخ افراد آن ها را مورد ارزیابی قرار دهند.

 

Cambridge English: IELTS® 11 Academic with Answers

این کتاب آخرین نسخه از سری Cambridge English IELTS® Academic است.  این کتاب شامل آخرین تست های آزمایشی همراه با جواب های آن هاست. گرفتن نسخه ی جدید این کتاب که از منابع جدید آزمون ®IELTS به شمار می آید اولویت بیشتری دارد.

 

Barron’s IELTS® Super pack

این کتاب به شکل زایدالوصفی قابل فهم است. هر بخش با جزئیات کامل توصیف شده و نکته های اساسی برای تسلط برهر بخش به صورت مجزا آورده شده است.

منابع ielts
معرفی منابع جدید آزمون IELTS ® در سال 2020

 

®Road to IELTS

این کتاب دارای آزمون های آزمایشی، فیلم های آموزشی و تمرینات تعاملی است. یک دوره آنلاین که در سه نسخه test drive، last minute و full version در دسترس است.

Target Band 7: IELTS® Academic Module: How To Maximize Your Score

این کتاب برای کاهش اشتباهات شایع و رایج، مدیریت زمان و روش درست پاسخ دادن به سوالات گردآوری شده است. در کنار دیگر منابع جدید آزمون ®IELTS، تهیه این کتاب توصیه می گردد.

 

اگر به دنبال موفقیت در آزمون تافل ® هستید، در دوره هیبریدی آنلاین گرامر پیشرفته آیلتس ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اساتیدآنلاین مراجعه کرده و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

نظر بدهید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف به مناسبت تولد اساتیدآنلاین
شانست رو امتحان کن!
close-image