5 مزیت کلاس آنلاین و آموزش مجازی

آموزش حضوری و مرسوم مشکلات زیادی دارد! اول از همه اینکه شما باید هزینه های زیادی بپردازید تا درکلاس درس حضور یابید. با آن همه هزینه،کلاس های شلوغ و کمبود محتوای درسی، همیشه شانس این را پیدا نخواهید کرد که دقیقاً چیزی را که می خواهید، یاد بگیرید. بی دلیل نیست که میلیون ها دانشجو امروزه به دلیل مزیت کلاس آنلاین ، آن را ترجیح می دهند. آموزش مجازی بزرگترین رخداد انقلابی در آموزش فرصتی مناسب است برای هرکسی که می خواهد چیزی بیاموزد.

آموزش مجازی و کلاس های آنلاین ویژگی های منحصر به فردی دارد که دانش پژوهان را به خود جذب می کند

پنج مزیت کلاس آنلاین

 

1- می توانید هرچه می خواهید، یاد بگیرید!

شما می توانید در آموزش حضوری نهایتاً دروسی که در همان مکان ارائه می شود را بیاموزید که ممکن است به علاقه و گرایش شما بی ربط باشد. همواره یک موسسه آموزشی نمی تواند مجموع دروس مورد نیاز شما را ارائه کند و به اجبار شما ملزم به طی مسافت خواهید بود. اما در آموزش مجازی شما می توانید در کلاس های آنلاین از موسسات آموزشی و دانشگاه های مختلف شرکت کنید و آن چه که می خواهید را یاد بگیرید و نه آنچه که مجبورید!

2- راحتی!

شرکت در کلاس برای ساعت ها، نشستن روی صندلی های سفت و  نامناسب تا پایان روز و رنج کمر درد را فراموش کنید. در آموزش مجازی شما نیاز به حضور فیزیکی ندارید. کلاس های آنلاین بر روی یک پلتفرم آنلاین برگزار می شوند و شما می توانید در محل مخصوص خود از خانه خودتان به لکچرها و محتوای درسی دسترسی داشته باشید. شما به حمل و نقل عمومی برای رسیدن به دانشگاه نیاز ندارید. مجبور به هزینه کردن پول برای خودرو خود نیستید و از همه مهم تر، مجبور به بلند شدن زود برای لباس پوشیدن و حضور در کلاس نخواهید بود. راحتی بزرگترین مزیت کلاس آنلاین است

3- کلاس های آنلاین برای رزومه مناسب هستند

بدون توجه به این که وضعیت شغلی شما در چه مرحله ای قرار دارد، آموزش مجازی همواره می تواند نکته مثبتی در رزومه شما باشد. این نکته به استخدام کنندگان نشان می دهد که شما همواره علاقه مند و مایل به یادگیری معلومات و مهارت های جدید هستید. مدرک دوره مجازی با مدرک دوره حضوری تفاوتی ندارد. شما با اخذ مدرک دوره مجازی می توانید به یک گزینه ی مناسب برای موقعیت های شغلی متنوع تبدیل شوید.

4- یادگیری با روند دلخواه خود

زمانی که شما یک دوره آنلاین را بررسی می کنید، متوجه خواهید شد که اکثر آن ها روند منعطفی دارند. اما این مساله به چه معناست؟

شما می توانید تکالیف خود را در زمانی که مایل باشید، انجام دهید. با توجه به کارهای روزانه ی خود، شما می توانید برنامه ریزی کنید و یادگیری خود را در روزها و ساعات مختلف شبانه روز تنظیم کنید تا بتوانید در طول هفته به همه کارهای خود علاوه بر یادگیری بپردازید. امروزه با آموزش مجازی والدین و افرادی که زمان کافی برای آموزش نداشتند نیز می توانند به دنبال اهداف و رویاهای خود بروند.

5- هزینه های کم

این واقعیت که برنامه های آنلاین در مقایسه با برنامه هایی که در دانشگاه برگزار می شوند، ارزان تر هستند، کافی است تا شما را متقاعد کند که آنها را در نظر بگیرید. شهریه متوسط ​​دوره های آنلاین به عوامل مختلفی بستگی دارد ، بنابراین از برنامه تا برنامه متفاوت است. برای مثال ، اگر می خواهید در برنامه Big Data Specialization که توسط دانشگاه کالیفرنیا از طریق Coursera ارائه شده ثبت نام کنید ، 399 دلار پرداخت خواهید کرد.

بهترین مزیت کلاس آنلاین را در آخر آوردیم! بسیاری از کلاس های آنلاین مجانی هستند! برای مثال دانشگاه MIT همه محتوای آموزشی آنلاین خود را رایگان در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دوره های آنلاین همیشه با مدرک همراه نیستند اما همواره یادگیری از اساتید برجسته مفید و سودمند خواهد بود. ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image