۵ کتاب برای آمادگی در آزمون گوته

کتاب گوته

برای مهاجرت به کشورهای آلمانی زبان و یا کسب ویزای تحصیلی لازم است که به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. آزمون گوته یکی از آزمون‌های خارجی است که برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی و یا کاری به کشور آلمان دارند، تدوین شده است. داوطلبان آزمون گوته نیز همانند سایر آزمون‌های دیگر نیازمند آمادگی ‌های لازم قبل از شروع آزمون هستند. از این ‌رو در این مقاله لیستی متشکل از ۵ کتاب برای آمادگی در آزمون گوته را به شما معرفی می کنیم.

نحوه ثبت نام آزمون گوته ۲۰۲۱

۱ کتاب آلمانی  Fit fürs Goethe-Zertifikat B2

یکی  از کتاب ‌های موجود برای آمادگی در آزمون گوته کتاب آمادگی آزمون B2 است. انتشارات این کتاب نشر Hueber است که یک نسخه از کتاب را به همراه DVD آن ارائه می‌کند.

۲- کتاب Menschen A1.1

کتاب‌های Menschen به صورت یک پکیج برای آموزش زبان آلمانی هستند. اولین کتاب برای شروع آموزش کتاب Menschen A1.1 سطح A1 است. این دوره شامل تدریس ۱۲ درس اول کتاب Menschen است. این کتاب از تلفیق تصاویر متعدد و جذاب، اینترنت و ابزارهای چندرسانه ای در فرآیند آموزش زبان آلمانی تشکیل شده است که باعث بهبود مهارت یادگیری و ماندگاری مطالب کتاب در ذهن کاربران می‌شود.

معرفی معتبرترین مدارک زبان آلمانی

این کتاب برای سنین بالای ۱۶ سال و داوطلبان شرکت در آزمون ZD آلمانی طراحی و منتشر شده است. همچنین برخلاف دیگر کتاب‌های آموزش زبان آلمانی، در این کتاب بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده است.

۵ کتاب برای آمادگی در آزمون گوته
۵ کتاب برای آمادگی در آزمون گوته

۳کتاب  Menschen A2.1

پس از کتاب Menschen A1.1 که مربوط به سطح A1 است، نوبت به کتاب Menschen A2.1 می‌رسد که مطالب پایه تری نسبت به سطح قبلی را در دل خود جای داده است. تهیه این کتاب می‌تواند پایه زبان آلمانی شما را تقویت کند تا به طور موثرتری در آزمون گوته شرکت کنید.

سطح دانش زبان آلمانی مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان

۴کتاب  Menschen B1.1

پس از گذشتن از کتاب‌ های سطح A نوبت به کتاب‌های Menschen B1.1 می‌رسد. در این کتاب گرامر زبان آلمانی و نکات برجسته ‌ای تدوین شده است که برای داوطلبان شرکت در آزمون گوته و یا کسانی که قصد تحصیل در رشته زبان آلمانی دارند، بی ‌نظیر است.

۵کتاب  Goethe /OSD Zertifikat B1

به منظور آمادگی کامل برای آزمون جدید B1 انستیتو گوته و ÖSD می‌توانید از کتاب Goethe /OSD Zertifikat B1 استفاده کنید. در این کتاب تمرین‌ های مختلفی در زمینه مهارت‌ های خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن وجود دارد که باعث می‌‌شود شرایط واقع بینانه امتحانات برای شما فراهم شود. همچنین لوح فشرده همراه با این کتاب، استفاده از آن را برای شما تسهیل می‌کند.

نکات زبان آلمانی | هرآنچه باید در مورد زبان آلمانی بدانید

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image