معرفی 5 سریال برتر با لهجه بریتیش

لهجه بریتیش

در دنیای امروز اهمیت زبان انگلیسی بر همگان اثبات شده است. این زبان، زبان بین المللی و زبان ارتباطی بین مردم دنیا برای تعامل و همکاریست. زبان انگلیسی زبان رسانه ها از جمله رادیو، کتاب و مجلات و ماهواره است. این زبان، زبان اصلی رایانه است و یا حتی برای تحصیل، در دانشگاه های بین المللی به این زبان تدریس می کنند. یکی از دوست داشتنی ترین لهجه های انگلیسی، لهجه بریتیش است.

یکی از راه های جذاب و مفرح یادگیری زبان  تماشای فیلم و سریال یا مستند به زبان انگلیسی است. اگر شما می خواهید مهارت شنیداری یا Listening خود را تقویت کنید، می توانید ویدئوهای زبان انگلیسی تماشا کنید. بهترین روش این است که از زیرنویس انگلیسی موقع تماشای فیلم ها استفاده کنید تا تلفظ کلمات، بیان عبارت ها، intonations و stress points را به خوبی فرا گیرید. همچنین می توانید روی یک لهجه ی خاص و یا گویش عامیانه برای مثال تمرکز کنید. از آنجا که فیلم های زیاد و متنوعی وجود دارد، دست شما در انتخاب باز است.


در اینجا به معرفی 5 سریال برای یادگیری لهجه بریتیش می پردازیم:

 

1- The Crown

این سریال نتفلیکس در مورد زندگی ملکه الیزابت دوم است. هر قسمت یک ساعت طول می کشد و زندگی او از ازدواج با شاهزاده فیلیپ در سال 1947 تا کنون را ترسیم می کند. اگر درام های تاریخی را دوست دارید، The Crown مخصوص شماست: شما با وقایع تاریخی پس از جنگ آشنا خواهید شد و درک بهتری از رقابت های سیاسی و دسیسه های شخصی شخصیت های اصلی تاریخ معاصر انگلیس خواهید داشت.


2- Downton Abbey

در اوایل قرن بیستم انگلیس، خانواده ای بین خانواده قدیمی و جدید گرفتار شده اند ، در انگلیس هستیم. این سریال شامل 6 فصل و در مورد افرادی است که درگیر مجموعه ای از حوادث می شوند که در اطراف قلعه هایکلر در حومه یورکشایر رخ می دهد. پرداختن به جزئیات بیشتر درباره وقایع این مجموعه به منزله این است که به شما اسپویلر بدهیم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نمی توانند کنجکاوی خود را کنترل کنند، Downton Abbey می تواند خطرناک باشد، به خصوص اینکه از 6 فصل تشکیل شده است.

لهجه بریتیش

معرفی 5 سریال برتر با لهجه بریتیش


3- Sherlock

چه کسی نام شرلوک هولمز را نشنیده است؟ تعداد زیادی فیلم و سریال در مورد این شخصیت خلق شده توسط آرتور کانن دویل وجود دارد، اما ما نسخه BBC را ترجیح می دهیم. جان واتسون و شرلوک هولمز هنوز هم در آپارتمان مشترکی که در خیابان بیکر دارند، عادت دارند با هم درگیر شوند و با هم جرایم را حل کنند، اما شرایط تغییر کرده است. ما در قرن بیست و یکم هستیم ، با همه چیزهایی که به ارمغان می آورد: شرلوکی که به تلفنش چسبانده شده است، استفاده از علوم پزشکی پیشرفته و حتی انتشار مقالات و اکتشافات در یک وبلاگ.


4- Broadchurch

Broadchurch یک دهکده کوچک و ساکت در ساحل ژوراسیک است. زندگی بدون آشفتگی تا کشف جنایتی وحشتناک ادامه دارد. در آن لحظه همه به هم مشکوک شده و مورد سوظن قرار می گیرند، اما آنها سعی می کنند شک و تردیدها و اسکلت های موجود در کمد را در پشت صمیمیت و لبخندهای محبت آمیز مخفی کنند. مسئول تحقیق بازرس الك هاردی و گروهبان الی میلر هستند.


5- Peaky Blinders

Peaky Blinders یک درام جنایی تلویزیونی انگلیسی است که داستان آن در دهه 1920 بیرمنگام انگلیس و پس از جنگ جهانی اول اتفاق می افتد. این مجموعه توسط استیون نایت ساخته شده  و در مورد خاندانی مافیایی به نام شلبی است.


اگر می خواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، برای شروع از صفر زبان انگلیسی به وب سایت اساتیدآنلاین رفته یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image