مزیت آزمون آزمایشی آیلتس ® در چیست؟ 

آزمون‌های آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس ® که با نام ماک (Mock) هم شناخته می شود، برای آشنایی هر چه بیش‌تر داوطلبان دریافت مدرک آیلتس ®  با شرایط برگزاری، سنجیدن مهارت و دانش مناسب است. واژه ماک نیز به معنای تقلید است، یعنی شرایط آزمون‌ آیلتس ® را عیناً تقلید می‌کند و مشابه همان را برای شما پیاده ‌سازی خواهند کرد. در ادامه به مزیت آزمون آزمایشی آیلتس ® خواهیم پرداخت.

آزمون مرتبط: آزمون آزمایشی تافل

اگر شما قصد اخذ مدرک ® IELTS  دارید و می‌خواهید قبل از آزمون اصلی آمادگی خود را بسنجید، آزمون ماک آیلتس راه‌ حلی مطمئن برای شماست. این آزمون به شما نشان خواهد داد که چه زمانی برای آزمون اصلی و کسب نمره‌ دلخواهتان آماده هستید. با توجه به هزینه کم ‌تر این آزمون به نسبت آزمون اصلی، می‌توانید تا زمان آماده شدن کامل خود برای آزمون اصلی، چندین بار در آزمون آزمایشی شرکت کنید. هر آزمون آزمایشی با توجه به آموزشگاه یا نوع برگزاری آن، برای شما هزینه‌ای بین 100 تا 200 هزار تومان را به دنبال خواهد داشت که در برابر هزینه آزمون اصلی بسیار ناچیز است.

وبینار رایگان بررسی تخصصی آزمون IELTS

شما با شرکت در آزمون های ماک با ساختار کلی آزمون اصلی آشنا می‌شوید و می‌توانید بدانید برای آزمون اصلی باید روی چه مهارت‌هایی از زبان انگلیسی خود بیش‌تر تمرکز کنید و آن‌ها را تقویت کنید.

مزیت آزمون آزمایشی آیلتس

مزیت آزمون آزمایشی آیلتس ® در چیست؟ 

مزایای آزمون های ماک

  • هزینه کمتر نسبت به آزمون اصلی
  • آشنایی با نوع سوالات آزمون اصلی
  • آشنایی با محیط و نحوه برگزاری آزمون
  • مدیریت زمان بخش های مختلف آزمون
  • سنجش سطح آمادگی و توانایی خود

سوالات آزمون‌های آزمایشی به شما یاد خواهد داد که در زمان آزمون با چه سوالاتی روبه‌رو هستید و برای پاسخ به آن‌ها با چه چالش هایی روبرو هستید. در آزمون آزمایشی شما در یک روز به هر چهار بخش اصلی آزمون آیلتس ® یعنی  Reading، Listening، Writing  و Speaking خواهید پرداخت. درست مانند روز امتحان اصلی بدون هیچ وقفه‌ای بین این بخش ‌ها باید همه سوالات را پاسخ دهید. در این آزمون سعی شده محیط، نوع سوالات، نوع تصحیح سوالات و حتی مصحح ‌های آزمون آزمایشی، همه و همه مانند آزمون اصلی باشد.

روش های نوین آموزش رایتینگ

آزمون ماک آیلتس اساتیدآنلاین

به کمک این آزمون آزمایشی، علاوه بر کاهش ریسک مالی و آشنایی با شرایط آزمون، شما کارنامه تحلیلی دریافت می کنید. با استفاده از این کارنامه شما می توانید نقاط ضعف خود را بشناسید و در صدد رفع آن ها برآیید. همچنین شما می توانید یک جلسه مشاوره داشته باشید تا بتوانید برای رفع نقاط ضعف و مشکلات خود و کسب نمره ای عالی برنامه ریزی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در آزمون ماک آیلتس ® به آدرس https://asatideonline.com/products/ielts-mocktest/ رفته و یا با شماره ی 03131319577 تماس بگیرید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image