آموزش آنلاین در انگلستان در دوران کرونا

آموزش آنلاین

نیاز به آموزش آنلاین در انگلستان و همۀ کشورهای دیگر جهان احساس می شود. برای این موضوع باید به معلمان و اساتید دانشگاه ها آموزش مجازی کافی داده شود. البته دولت بهانه هایی برای این موضوع آورد مانند اینکه بعضی از شهرها از فناوری به دور هستند و نمی توانند با این پروژه همکاری کنند. 

این بهانه ها توسط پارلمان انگلستان رد شد و دولت همه جا را به فناوری مجهز کرد. دولت وزارت آموزش و پرورش را موظف کرد که به تمام کودکانی که لپ تاپ ندارند، لپ تاپ داده شود و اینترنت هم برای همۀ محله ها چه فقیرنشین چه اعیان نشین فراهم شد. اما در برخی از نقاط دور انگلستان این امکانات فراهم نشد و دولت انگلستان در این باره سکوت کرد.

همچنین دولت باید واکسینه کردن معلمان را در اولویت قرار دهد و آنها را در ابتدا واکسینه کند تا دانش آموزان بیمار نشوند. اگر معلمان کرونا بگیرند باید قرنطینه شوند و این به آموزش و پرورش آسیب جدی می رساند چون کسی نیست که به بچه ها درس بدهد.

آموزش آنلاین در انگلستان

در اینجا Joseph Palley بیان می کند که مقالۀ شما دربارۀ وضعیت کنترل بیماری کرونا توسط دولت تا حدودی ایراد دارد. درست است که بیماری کرونا وجود دارد و این ویروس بسیار خطرناک است اما دولت در این مورد کوتاهی نکرده است و شما اشتباه می کنید.

درست است که کلاس ها آنلاین است، اما دانشجویان باید به سامانه مدیریت یادگیری ما اعتماد کنند. اینکه دانشجویان در یک مکان سربسته با هم یک جا باشند بسیار خطرناک است، به  همین دلیل دولت ترتیبی داده است که دانشگاه به آموزشگاه آنلاین تبدیل شود. همچنین نخست وزیر انگلستان آقای بوریس جانسون اعلام کرد که این ویروس ابتدا در شهر کنت انگلستان کشف شد، به همین دلیل بسیاری از اهالی آن شهر به شهرهای دیگر مهاجرت کردند.

به همین دلیل دولت دستور داد که مدارس و دانشگاه ها تا پایان ژانویۀ 2021 تعطیل باشند. در ادامه رفتار ویروس تغییر کرد و باعث شد انسان های بیشتری در کشور انگلستان به خاطر این ویروس بمیرند. اما تعطیل کردن مدارس و دانشگاه ها ضررهای مالی زیادی را به این کشور وارد کرد و کودکانی که در مناطق محروم بودند به طور کل از تحصیل بازماندند. پس دولت باید برای آنها هم کار مناسبی انجام دهد. این ضررهای مالی شامل عدم پرداخت شهریه توسط والدین به مدارس، اجارۀ کلاس ها و … است.

حال این سوال مطرح است که خانواده هایی که از نظر اقتصادی در حد متوسط هستند و نمی توانند برای کودکان خود لپ تاپ تهیه کنند چه کاری باید انجام دهند؟ اگر دانش آموزی آزمون زبان انگلیسی داشت اما لپ تاپ نداشت، از آزمونش باز می ماند و در نتیجه تحصیلاتش آسیب می بیند. بنابراین دولت تصمیم گرفت به همۀ دانش آموزان نیازمند لپ تاپ رایگان هدیه بدهد.

با این کار مشکلات دولت حل شد و آموزش مجازی در کشور انگلستان به جای آموزش حضوری پا به عرصۀ حضور گذاشت. البته کادر درمان کشور انگلستان هم خدمات ارزنده ای را ارائه کرد، این کادر با واکسینه کردن کودکان و معلمان باعث شد که بیماری سرایت پیدا نکند و مرگ و میر در کشور انگلستان کاهش پیدا کرد.

ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image