۳ روش طلایی برای آمادگی آزمون های ملی زبان

آمادگی آزمون های ملی زبان

آیا شما هم داوطلب شرکت در یکی از آزمون های ملی زبان هستید؟ همان طور که می دانید این آزمون ها شامل MSRT،  TOLIMO، MHLE، EPT، MBA، کنکور ارشد و زبان دکتری می پردازیم. سوالاتی که برای این آزمون ها مطرح می شوند بر یک مبنا بوده و عمدتاً شبیه به هم هستند. بنابراین در این مقاله ما ۳ روش طلایی برای آمادگی آزمون های ملی زبان و موفقیت در آن می پردازیم.


1- یادگیری گرامر 

گرامر یا دستور زبان انگلیسی همچون آجرهایی است که ساختمان زبان را می سازد. شاید در بعضی آزمون ها به صورت مستقیم بخش گرامر وجود نداشته باشد، اما شما به حالت پیش فرض می بایست گرامر بلد باشید تا بتوانید به دسته ی بزرگی از سوالات حتی سوالات واژگان پاسخ دهید. برای یادگیری گرامر شما می توانید به صورت خودخوان از کتاب های Grammar in Use از Basic تا Advanced استفاده کنید.

شما همچنین می توانید برای آمادگی آزمون های ملی زبان در دوره های گرامر اساتیدآنلاین شرکت کنید.


2- یادگیری واژگان

اگر تنها گرامر بلد باشید ولی معنای کلمات را ندانید، شما فقط یک بال برای پرواز دارید. برای یادگیری واژگان می توانید از کتاب های Vocabulary in Use استفاده کنید و پس از پایان این سری کتاب ها به سراغ کتاب های 504 یا 1100 بروید.


3- درک مطلب (خواندن یا شنیدار)

قسمتی پر تکرار در آزمون های ملی زبان، بخش درک مطلب است که عمدتاً درک مطلب خواندنی یا Reading است. برای درک موضوع و پاسخ دادن به این قسمت شما می بایست دایره قابل قبولی از واژگان و دانش گرامر همراه با مهارت های درک مطلب داشته باشید. در درک مطلب شنیداری یا Listening، شما می بایست گوش های قوی ای نیز داشته باشید. برای این کار باید به موسیقی های انگلیسی گوش کنید یا فیلم و سریال ببینید.

برای یادگیری مهارت های درک مطلب و آمادگی آزمون های ملی زبان می توانید در دوره های هیبریدی آنلاین آزمون مورد نظر خود شرکت کنید.

آزمون های ملی زبان


شما می توانید با شرکت در دوره ی هیبریدی آنلاین برای کسب موفقیت در آزمون خود آماده شوید! برای اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com رفته و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image