چگونه به آزمون های آزمایشی تافل ® دسترسی داشته باشیم؟

آزمون های آزمایشی تافل

آزمون های TOFEL ®  Practice Online (TPO) آزمون های آزمایشی تافل ® رسمی و کامل هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون TPO شبیه سازی از امتحان واقعی بوده، و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین ® که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند.


حال سوال اینجاست که چگونه می توان به آزمون های آزمایشی TPO TOEFL ® دسترسی داشت؟

آزمون های آزمایشی TOEFL

  1. روش آفلاین

افرادی که قصد شرکت در آزمون تافل ® اینترنتی یا iBT را دارند، برای شبیه سازی آزمون و یا قرار گرفتن در جو آزمون و آشنایی با انواع سوالات، در آزمون های TPO شرکت می کنند. معتبرترین نسخه نرم افزار TPO نسخه ی 55 تایی آن است. هرچند بین آزمون های آن با آزمون های فعلی تفاوت هایی وجود دارد. شما می توانید به راحتی این نرم افزار را دانلود کرده و پس از نصب در آزمون های آن شرکت کنید. برای دانلود TPO می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. اخیراً نسخه ی 66 تایی TPO هم به فضای اینترنت آمده است که می توان گفت به روز ترین نسخه ی TPO است. شما وارد نرم افزار شده و به صورت آفلاین از آزمون های آن استفاده می کنید (تنها در ابتدا برای رجیستری، نیاز به اینترنت خواهید داشت). در این نرم افزار شما امکان Practice (شرکت در یک قسمت از آزمون) و امکان Test (شرکت در کل آزمون به صورت یکجا از اول تا آخر) راخواهید داشت.


  1. روش آنلاین

در روش آنلاین، سامانه هایی هستند که آزمون های TPO را به صورت عمومی در دسترس قرار داده اند. شما می بایست در طول آزمون خود آنلاین باشید. شما همچنان قابلیت تمرین یک قسمت و یا شرکت در کل آزمون را خواهید داشت. یکی از این سامانه ها Zaban exam است. آزمون های TPO اخیراً توسط وب سایت Zaban exam (زبان اگزم) شبیه سازی شده بود که داوطلبان می توانستند در آزمون های شبیه سازی شده شرکت کنند. لیکن این دسترسی دیگر برای کاربران موجود نیست. لذا پیشنهاد می شود از آزمون های TPO آفلاین به کمک نرم افزار استفاده کنید.

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image