یادگیری زبان با فیلم و سریال | چگونه با دیدن فیلم و سریال زبان یاد بگیریم؟

یادگیری زبان با فیلم

در دنیای امروز اهمیت زبان انگلیسی بر همگان اثبات شده است. این زبان، زبان بین المللی و زبان ارتباطی بین مردم دنیا برای تعامل و همکاریست. زبان انگلیسی زبان رسانه ها از جمله رادیو، کتاب و مجلات و ماهواره است. این زبان، زبان اصلی رایانه است و یا حتی برای تحصیل، در دانشگاه های بین المللی به این زبان تدریس می کنند. در ادامه درمورد یادگیری زبان با فیلم و سریال و اینکه چگونه با دیدن فیلم و سریال زبان یاد بگیریم صحبت خواهیم کرد.


اما آیا کلاس رفتن برای یادگیری زبان انگلیسی شرط لازم و کافیست؟

یادگیری زبان با سریال

یکی از راه های جذاب و مفرح یادگیری زبان  تماشای فیلم و سریال های مستند به زبان انگلیسی است. اگر شما می خواهید مهارت شنیداری یا Listening خود را تقویت کنید، می توانید ویدئوهای زبان انگلیسی تماشا کنید. بهترین روش این است که از زیرنویس انگلیسی موقع تماشای فیلم ها استفاده کنید تا تلفظ کلمات، بیان عبارت ها، intonations و stress points را به خوبی فرا گیرید. همچنین می توانید روی یک لهجه ی خاص و یا گویش عامیانه برای مثال تمرکز کنید. از آنجا که فیلم های زیاد و متنوعی وجود دارد، دست شما در انتخاب باز است.

اگر می خواهید مهارت شنیداری خود را به صورت عمومی بالا ببرید، مشاهده فیلم و سریال قطعاً به شما کمک خواهد کرد. اما اگر می خواهید این مهارت را به صورت تخصصی و با واژگانی خاص تقویت کنید بهتر است مستند های مرتبط ببینید.

برای مثال می خواهید واژگان مربوط به رشته ی زیست شناسی و تلفظ آن ها را یاد بگیرید. برای این منظور شما می توانید مستند های حیات وحش را تماشا کنید.

در مجموع این روش برای یادگیری مهارت لیسنینگ بسیار سودمند است و شما می توانید در وقت های آزاد خود هم از فیلم هایی که تماشا می کنید لذت ببرید و هم انگلیسی یاد بگیرید.


اگر می خواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، برای شروع از صفر زبان انگلیسی به وب سایت اساتیدآنلاین رفته یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image