تبلیغ کلاس آنلاین خود را کجا و چگونه انجام دهم؟

تبلیغ کلاس آنلاین

برای تبلیغ کلاس آنلاین خود باید از کجا شروع کنیم؟ شما باید برای این موضوع ابتدا از آموزشگاه آنلاین خود یک کاتالوگ زیبا تهیه کنید. آن را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب، توییتر، لینک دن (سایت معرفی اخبار علمی) و … قرار دهید. به این ترتیب کاربران به سوی سیستم آموزشی آنلاین شما جذب شوند. اگر سامانۀ الکترونیکی شما (LMS) جایزه ای را برنده شده است، آن جایزه را در تبلیغات خود بگذارید، تا مشتریان بیشتری داشته باشید.

از کاربران قدیمی خود کمک بگیرید، به این صورت که اگر آنها با شرکت در کلاس های آنلاین شما، صاحب کسب و کار موفقی شده اند یا خودشان کلاس آنلاین ایجاد کرده اند. آنها می توانند در تبلیغات به شما کمک کنند. از آنها خواهش کنید که برای سامانۀ مدیریت یادگیری شما تبلیغ کنند به این ترتیب با این تبلیغات شما دارای شهرت می شوید حتی در سطح جهانی.


شما با مطالعۀ زیاد، دربارۀ هر موضوعی مانند زبان انگلیسی می توانید تجربۀ خود را دربارۀ کلاس آنلاین بالا ببرید. به این ترتیب دانشجویان برای شما تبلیغ کلاس آنلاین تان را می کنند و تعداد مشتریان شما افزایش می یابد.

شما برای اینکه تبلیغات موثری داشته باشید، باید برای آن پول کافی بپردازید. البته شما با جذب کاربران این هزینه را جبران می کنید.

برای اینکه کلاس شما مشهور شود، شما یک ویدئو از کلاس خود ضبط کنید. آن را در یوتیوب یا فیس بوک یا اینستاگرام بگذارید، تا کیفیت تدریس شما برای کابران مشخض شود.

تبلیغ کلاس مجازی


همچنین با نرم افزار (اسکیل شیر) به اشتراک گذاری کلاس های خود ادامه دهید. همچنین باید بدانید که هدف جامعۀ مخاطب شما چیست؟ فرض کنید مخاطب شما می خواهد برای تحصیل به کشور ایالات متحدۀ آمریکا سفر کند و احتیاج به مدرک تافل ® و جی ار ای ® دارد، پس شما باید روی نیازهای او تمرکز کنید.

باید تبلیغات خود در رسانه های اجتماعی را عوض کنید. به یک تبلیغ قانع نباشید، باید ذکر شود که اگر تبلیغ شما در یوتیوب باشد و بیش از 500 هزار نفر آن را دیده باشند، سایت یوتیوب به شما پول زیادی خواهد داد. البته سایت یوتیوب هم از این تبلیغات سود هنگفتی می برد.

.بهتر است جلسات اول کلاس آنلاین خود را رایگان برگزار کنید به این ترتیب مخاطبان دوستان خود را به کلاس آنلاین شما می آورند. همچنین برای اینکه کلاس شما در سرتاسر جهان معروف شود، شما آن را در (گام تری: سایت تبلیغات رایگان که در لندن است) قرار دهید. به این ترتیب سامانۀ مدیریت یادگیری شما در سرتاسر جهان معروف می شود، بدون هیچ هزینه ای تبلیغ کلاس آنلاین خود را انجام داده اید.

همچنین می توانید تبلیغ خود را در سایت های (ردیت) و (کورا) قرار دهید، اینها هم سایت های تبلیغاتی رایگان هستند. شما باید تنها در این سایت ها ثبت نام کنید و تبلیغ خود را در آن قرار دهید.

با وبلاگ های شخصی هم می توانید تبلیغات را انجام دهید که این کار بسیار آسان است. از طریق ایمیل هم می توانید، کلاس آنلاین خود را توسعه دهید.


به علاقه های دانشجویان خود توجه کنید، مثلا یک دانشجو درس ریاضی را دوست دارد و دیگری زبان انگلیسی، پس برای هر دوی آنها باید وقت بگذارید.

همچنین می توانید از سایت (سم راش: سایت تبلیغات رایگان در کشور آمریکا) استفاده کنید. شما تنها باید در ابتدا در این سایت ثبت نام کنید و بعد تبلیغات خود را به صورت رایگان در این سایت بارگذاری کنید.

همچنین شما می توانید در چیزی به نام قیف بازاریابی از تکنیک تبلیغ استفاده کنید یا تبلیغات خود را در موتورهای جست و جوی گوگل و یاهو قرار دهید.

فراموش نکنید که بر اساس آمار، در سال 2018 میلادی در کشور آمریکا کلاس های آنلاین حدود 320 بیلیون دلار درآمد داشته اند. چون این کلاس ها در رسانه های گوناگون تبلیغ شده است. پس با تبلیغ شما هم می توانید به درآمدهای هنگفت برسید.


ما در اساتیدآنلاین برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image