نکات مهم برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق خواندن متن

یادگیری زبان انگلیسی

خواندن یک روزنامه یا کتاب یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی است. البته اگر سطح انگلیسی شما پایین باشد شما باید از کتاب های سطح پایین و سپس کتاب های سطح بالاتر استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید مجله های News week  و National graphic  را مطالعه کنید.

این مجله ها خبرهای روز جهان را منتشر می کنند و برای پیشبرد زبان انگلیسی شما بسیار خوب هستند. این نشریات باعث می شوند که دانش روز شما توسعه پیدا کند و سطح زبان انگلیسی شما بالا برود، اما باید این نکته را مدنظر داشته باشید که نشریات انگلیسی به زبان عامیانه نوشته شده اند و ممکن است بعضی کلمات برای شما معنی نداشته باشند. اگر شما به طور منظم مجله و روزنامه های انگلیسی را مطالعه کنید، کم کم به این موضوع عادت می کنید و یاد می گیرید که چگونه مجله بخوانید.

  • به دنبال بخش های جذاب در مجله ها و روزنامه ها باشید

روزنامه ها و مجله ها شامل بخش های زیادی هستند. مثلاً یکی از این بخش ها آشپزی است. اگر شما به آشپزی علاقه دارید، می توانید این بخش را مطالعه کنید. بعضی از افراد به اخبار جنایی علاقه دارند و صفحه های جنایی را مطالعه می کنند.

  • تمرین منظم

این مهم است که شما هر روز روزنامه بخوانید. باید تلاش کنید که این کار برای شما تبدیل به یک عادت شود. این به شما کمک می کند که گرامر زبان انگلیسی را زودتر بیاموزید و با کلمات جدید آشنا شوید. همچنین باعث می شود که شما چیزهایی که در روزهای قبل خوانده اید  فراموش نکنید و این بهترین تمرین برای زبان انگلیسی است.

  • مجلات خود را در هر دوره تغییر دهید و همیشه یک مجله یا روزنامه نخوانید

تنها یک روزنامه را نخوانید و روزنامه های متنوع بخوانید. این باعث می شود که ذهن شما در سویی حرکت کند که روزنامه حرکت می کند و از سایر تغییرات دنیا بی اطلاع می مانید. اینکه شما همیشه یک روزنامه را بخوانید خوب نیست، شما باید روزنامه های خود را عوض کنید تا مطالب بیشتری یاد بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی

نکات مهم برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق خواندن متن
  • با دیگران دربارۀ مطالبی که می خوانید بحث کنید.

شما می توانید با دوستان، اعضای خانواده، همکاران یا هر کسی دربارۀ مطالبی که خوانده اید بحث کنید. این بحث کردن باید به زبان انگلیسی باشد و شما می توانید با این روش دامنۀ لغات خود را توسعه دهید. به این ترتیب یاد گرفتن زبان برای شما یک سرگرمی می شود و شما دوستان جدیدی پیدا می کنید.

  • درک زمینه هایی که مطالعه می کنید

سعی کنید که کلمات را در هر جایی درک کنید. یک کلمه در یک جمله معنی خاصی می دهد اما در جملۀ دیگری معنی دیگری دارد. این به خاطر این است که کلمات کاربردهای زیادی در زبان انگلیسی دارند. این تفاوت ها به شما کمک می کند تا در صحبت کردن بدانید از کدام کلمه در کدام مکان استفاده کنید.

  • مطالبی را که در روزنامه می خوانید در ذهن خود مرور کنید

برخلاف کتاب های رمان و کتاب های دیگر، مطالب روزنامه ها بیشتر در ذهن شما باقی می ماند و شما می توانید آنها را بارها در ذهن خود مرور کنید. این مطالعه می تواند برای هر روزنامه ای باشد. حال شما باید به ذهن خود اجازه دهید که این مطالب را بارها و بارها مرور کند.

 

اگر می خواهید یادگیریزبان انگلیسی را شروع کنید، دوره شروع از صفر زبان انگلیسی مناسب شماست. برای راهنمایی بیشتر به وب سایت اساتیدآنلاین رفته یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image