زمان و نحوه ی شرکت در آزمون MSRT

ثبت نام آزمون MSRT

آزمون MSRT

MSRT مخفف عبارت Ministry of Science, Research and Technology به معنای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. وجه تسمیه‌ی این نام برگزار شدن این آزمون از طریق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این آزمون تقریباً با آزمون‌های بین‌المللی چون تافل کاغذی برابری می کند و بنابراین افراد قبل از شرکت در آزمون MSRT احتیاج به دوره های آمادگی دارند. در این مقاله به زمان و نحوه ی شرکت در آزمون MSRT می پردازیم.

 

برای ثبت‌ نام آزمون MSRT شما می بایست به صورت اینترنتی اقدام کنید و پرداخت هزینه­ آن، به ‌صورت آنلاین است و توسط کارت های شتابی می توانید پرداخت را انجام دهید. هزینه ثبت نام آزمون MSRT از آبان ماه 1399  به مبلغ 1200000 ریال افزایش یافته است.

برای ثبت ‌نام و شرکت در آزمون MSRT باید به سامانه سازمان امور دانشجویان به آدرس http://portal.saorg.ir/  مراجعه کنید. در گذشته ثبت نام در این آزمون از طریق سامانه آزمون MSRT به آدرس msrt-exam.saorg.ir انجام می شد، اما از تیرماه 98 به بعد می بایست برای ثبت نام به وب سایت جدید مراجعه کرد.

آزمون MSRT معمولاً 8 بار در سال برگزار می شود. 4 آزمون در نیمه اول سال و 4 آزمون در نیمه ی دوم سال. در سال 99 به دلیل شیوع بیماری کرونا این آزمون تنها در سه نوبت برگزار می شود که هر سه در نیمه دوم سال هستند. این تاریخ ها عبارتند از:

11/7/99

23/8/99

28/9/99

ثبت نام در این آزمون ها از 18 روز قبل تاریخ آزمون شروع شده و معمولاً 2-3 روز فرصت دارد. هر سه آزمون در ساعت 4 بعداز ظهر برگزار می شوند.

شرکت در آزمون MSRT

پیشنهاد ویژه: 

شما می توانید با شرکت در دوره ی هیبریدی آنلاین MSRT ، شرکت در آزمون MSRT را با آمادگی کامل همراه کنید ! برای اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com رفته و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image