منابع مورد نیاز MSRT | راهنمای موفقیت در آزمون MSRT

منابع مورد نیاز MSRT

آزمون MSRT مانند آزمون TOLIMO برای داوطلبان دکتری داخل نیز در نظر گرفته شده است و این دو به تافل داخلی یا تافل ® دکتری نیز معروف هستند؛ هر چند مؤسسات آموزشی دیگری نیز هستند که دانشجویان خود را ملزم به داشتن مدرک زبان انگلیسی با نمره‌ ی قابل قبول از یکی از این دو آزمون می‌کنند. لازم به ذکر است آزمون MSRT  از آنجا که مانند آزمون TOLIMO سطح دشواری آن در سطح آزمون ‌های بین المللی است به آزمون تافل ® کوچک نیز معروف است. در ادامه به معرفی منابع مورد نیاز MSRT می پردازیم.

این آزمون تقریباْ با آزمون ‌های بین ‌المللی چون تافل کاغذی  ® برابری می کند و بنابراین افراد قبل از شرکت در آزمون احتیاج به دوره های آمادگی دارند. بنابراین، داوطلبان بهتر است طی یک برنامه‌ ریزی منظم در یک دوره‌ ی چند ماهه خود را برای این آزمون آماده سازند.

منابع مورد نیاز MSRT

کل آزمون MSRT شامل ۱۰۰ سؤال می‌باشد که از این تعداد ۳۰ سؤال به بخش شنیداری، ۳۰ سؤال به بخش گرامر و ۴۰ سؤال به بخش درک مطلب و واژگان اختصاص دارد.

 

منابع مورد نیاز MSRT

منابع پیشنهادی جهت آمادگی در آزمون MSRT موارد زیر معرفی شده‌اند:

  • TOEFL® Preparation KIT
  • Longman Preparation for the TOEFL® (the paper-based)
  • Understanding and Using English Grammar – By: Betty Azar
  • ®Barron’s Essential Words for TOEFL
  • Vocabulary for high school students
  • 504 ®Essential Words For TOEFL

 

لازم به ذکر است که منابع آزمون MSRT محدود به موارد معرفی شده نیست، بلکه به خصوص در بخش لیسنینگ داوطلبان می‌بایست خود را  با استفاده از منابع دیگری چون مجله ‌ها، رسانه‌ ها، اخبار و غیره آماده کنند. همچنین برای کسب آمادگی کامل برای این آزمون می توانید در دوره آمادگی MSRT شرکت کنید.

اگر به دنبال موفقیت در آزمون MSRT هستید، در دوره ی هیبریدی آنلاین MSRT اساتیدآنلاین شرکت کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com  مراجعه و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image