معرفی سیستم آزمون آنلاین شرکت اساتید آنلاین

معرفی سیستم آزمون آنلاین

برای برخی از دانشجویان داشتن آزمون آنلاین در یک زمان مشخص به نوعی گیج کننده و گمراه کننده است، زیرا آنها نمی دانند چه باید بکنند؟ سیستم آزمون به این صورت است که یک پلتفرم آموزشی در یک موسسه به وجود می آید و یک موسسه با این کار به دانشجویان خود کمک می کند تا در آزمون واقعی موفق باشند. این مقاله دربارۀ سیستم آزمون آنلاین اساتید آنلاین است و ما در این مقاله ما آن را به شما را معرفی می کنیم.

اولین سیستم شبیه ساز تافل ® است که در کشورهای دیگر با هزینه های بالا انجام می شود. مثلا برای بخش Speaking or Writing Section  در کشورهای خارجی باید 80 دلار بپردازید که این مبلغ بسیار زیادی است. اما شما می توانید در سایت اساتید آنلاین برای یک آزمون آزمایشی تافل ® ۲۵۰ هزار تومان پرداخت کنید که در برابر ماهی 80 دلار بسیار به صرفه است.


دومین سیستم شبیه ساز آیلتس ® است که بر اساس پیشرفته ترین سیستم های شبیه سازی دنیا طراحی شده است و با آنها برابری می کند. در این سیستم شما می توانید آزمون آیلتس ® بدهید و نمرۀ شما نزدیک به چیزی است که در آزمون واقعی خواهید آورد. در کشورهای خارجی برای آزمون آیلتس ® شبیه سازی شده شما باید 90 یورو بپردازید، در حالی که در این سیستم شما با مبلغی ناچیز می توانبد در آزمون آزمایشی آیلتس ® شرکت کنید.


سومین آزمون سیستم شبیه ساز ما آزمون تولیمو ® است. اگر شما می خواهید در آزمون تولیمو ® شرکت کنید و یا داوطلب آزمون دکتری هستید و می خواهید بدانید که شانس موفقیت شما در این آزمون چقدر است، می توانید با مراجعه به وبسایت اساتیدآنلاین با یک هزینه ی ناچیز در آزمون آزمایشی تولیمو شرکت کنید.

معرفی سیستم آزمون آنلاین

معرفی سیستم آزمون آنلاین شرکت اساتید آنلاین


برای شرکت در آزمون های آزمایشی اساتیدآنلاین، به وبسایت AsatideOnline.com مراجعه کرده و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image