منابع آزمون ® PTE

منابع آزمون PTE

آزمون PTE ® یک آزمون سنجش مهارت و تسلط در زبان انگلیسی است که توسط سازمان Pearson English Language Test برگزار می شود. آزمون PTE ® کاملاً متعادل بوده و مدرک آن برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور کاربرد دارد. این آزمون برای دانشگاه ها، کالج ها و دولت های بسیاری در سراسر دنیا قابل استناد است و مدرکی دال بر تسلط داوطلب است.

این آزمون 4 مهارت اصلی را به صورت ترکیبی مورد سنجش قرار می دهد. لذا برای موفقیت در این آزمون نیازمند منابع خاصی هستید.

برای کسب آمادگی می توانید از کتاب های رسمی خود این آزمون استفاده کنید. این کتاب ها عبارتند از:

 

  1. The Official Guide to PTE® Academic

راهنمای رسمیPTE® Academic ، که اطلاعات جامعی راجع به آزمون، بیش از 200 تمرین روی CD، تجزیه و تحلیل نمونه پاسخ ها، نکات برگزاری آزمون و موارد دیگر را ارائه می دهد. اولین و تنها راهنمای رسمی PTE® Academic  که توسط توسعه دهندگان این آزمون نوشته شده است و شامل همه مواردی است که باید در مورد آزمون بدانید.

منابع آزمون PTE

  1. Practice Tests Plus

خود را آزمایش کنید تا ببینید آیا برای PTE® Academic آماده هستید یا خیر. Practice Tests Plus برای رویارویی با قسمتی در آزمون، تمرین، راهنمایی و استراتژی های جامعی را ارائه می دهد.

آزمون PTE

3- Expert PTE® Academic Coursebook B1 & B2

اگر وقت بیشتری برای مطالعه دارید، سری Expert راهی عالی برای آماده سازی برای PTE® Academic است. این کتاب شما را از طریق درس هایی که برای آماده سازی برای PTE® Academic طراحی شده است، پیش می برد. بسته به سطح زبان خود، از سطح B1 یا B2 شروع کنید.

منابع PTE

 

 

اگر به دنبال موفقیت در آزمون ® PTE هستید، در دوره هیبریدی آنلاین گرامر پیشرفته PTE ® شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com مراجعه کرده و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image