برای اجاره کلاس آنلاین چه کار باید کرد؟

اجاره کلاس آنلاین

برای اینکه کلاس آنلاین را اجاره کنیم باید این کارها را انجام دهیم. در کشورهای خارجی اجاره کردن کلاس آنلاین کار سختی نیست. بر اساس گفته ای از روزنامه نیویورک تایمز در دانشگاه استانفورد برای اجاره کلاس های آنلاین ماهیانه هر استادی باید 120 دلار آمریکا پول بپردازد. البته این پول با درآمد کلاس آنلاین جبران می شود.

برای اجاره کردن کلاس آنلاین باید کلاسی با قیمت مناسب پیدا کنید، چه در کشورهای خارجی چه در ایران. در کشورهای اروپایی هر دانشجو برای کلاس آنلاین ماهانه 9 یورو می پردازد. در کشور ایالات متحدۀ آمریکا هر دانشجو ماهانه 10 دلار می پردازد. البته اگر کلاس آنلاین دربارۀ زبان انگلیسی باشد مبلغ آن بالاتر است.


اگر شما در کشور آمریکا باشید و بخواهید یک کلاس آنلاین اجاره کنید می توانید به سایت (کرگ لیست: سایت اجاره دادن خانه) مراجعه کنید و بسته به قیمت مدنظرتان کلاسی را تهیه کنید. البته اگر کلاس شما شخصی باشد. اگر کلاس شما در دانشگاه باشد شما با کمک دانشگاه می توانید این کار را انجام دهید. به این ترتیب سامانه مدیریت یادگیری شما ارتقا می یابد.

اجاره کردن شما باید به صورت هوشمندانه باشد، یعنی سعی کنید جایی را با قیمت مناسب اجاره کنید. البته برای اجاره کردن کلاس در کشورهای خارجی مانند کشور آمریکا، شما باید سابقۀ بانکی بسیار خوب داشته باشید، کردیت کارت داشته باشید، و از طرف محلی که شما در آنجا کار می کنید، مجوز رسمی داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به سایت (کلاس لیزینگ: یعنی کلاس اجاره ای و قسطی) کلاس های بسیار خوبی پیدا کنید. این سایت دارای سابقۀ 25 ساله است و آدرس آن در زیر قرار می گیرد:

http://www.classleasingllc.com/buy-or-rent-your-portable-classroom-using-our-new-online-inventory-catalog/

اجاره کلاس


در کشور آمریکا بالغ بر 5 میلیون کلاس آنلاین اجاره ای وجود دارد، که این کلاس ها سالیانه بیلیون ها دلار درآمد برای دانشگاه ها و دولت آمریکا دارند.

برای اجاره این کلاس ها باید شرایطی که بیان شد را داشته باشید. البته اگر شما بتوانید کلاس آنلاین را با تجهیزات آن اجاره کنید بسیار بهتر است، چون لازم نیست دیگر وسایل آن را تهیه کنید، البته این برای شما پر هزینه تر است. اما آموزشگاه آنلاین شما را معروف می کند.

کلاس آنلاین باید برای شما راحت باشید تا بتوانید در آن به راحتی تدریس کنید. این کلاس باید دارای تجهیزات کافی باشد، تا شما مشکلی دربارۀ تدریس آنلاین نداشته باشید.

در کشورهای خارجی با شروع فصل پاییز دانشگاه ها احتیاج به کلاس های آنلاین پیدا می کنند. برای همین آنها لازم دارند تا کلاس های آنلاین بیشتری داشته باشند.  

این دانشگاه ها برای کلاس آنلاین هر ترم باید 20 هزار دلار هزینه کنند، که سازمان دانشگاه های آمریکا به آنها کمک می کند.

در دانشگاه های ایران هم وضعیت آموزش آنلاین به همین صورت است. در ایران برای اجاره کلاس های آنلاین مبلغ از 200 هزار تومان شروع می شود و به 2 میلیون تومان هم می رسد. البته مبلغ اجاره کلاس های آنلاین بر اساس موضوع آن متفاوت است.


ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image