نمونه سؤالات بخش شنیداری آزمون MSRT

بخش شنیداری آزمون MSRT

همانطور که می دانید یکی از بخش های آزمون MSRT بخش شنیداری است که شامل 30 سوال است. 10 سوال مکالمه کوتاه یا Short Conversations و 20 سوال مکالمه طولانی تر یا Longer Conversations است. در این مطلب نمونه سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT را برای شما قرار داده ایم.

توجه داشته باشید که این بخش به طور مرتب بروزرسانی می شود و نمونه سوالات جدیدتری به آن اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است تعدادی از این سوالات در آزمون های گذشته MSRT تکرار شده اند. بنابراین امکان تکرار آن در آزمون های آتی وجود دارد.

موفقیت در آزمون TOLIMO با اساتیدآنلاین

همچنین علاوه بر فایل صوتی هر مکالمه، امکان مشاهده متن مکالمه (Transcript) نیز وجود دارد. در نظر داشته باشید که این نمونه سوالات برای سایر آزمون های زبان مانند تافل، تولیمو و … نیز مناسب است.

دانلود ۳ نمونه سوال:

  • فایل صوتی فایل صوتی (1-2-3)
  • متن سوالات کوئیز (Q1-Q2-Q3)
  • متن فایل صوتی + پاسخنامه (A1-A2-A3)

دانلود نمونه سوالات

دانلود فایل

بخش شنیداری آزمون MSRT
 نمونه سؤالات بخش شنیداری آزمون MSRT

اگر قصد شرکا در آزمون MSRT را دارید، می توانید در دوره های جامع اساتیدآنلاین شرکت کنید. در دوره MSRT، بیش از 60 مهارت گرامری کاربردی را آموزش می بینید. علاوه بر این، مهارت های مربوط به قسمت های درک مطلب خواندنی و شنیداری را آموزش می بینید. این دوره با کلاس های آنلاین هفتگی رفع اشکال همراه با مدرس دوره، کوییزهای هفتگی و همچنین کارگاه های حل سوالات دوره های گذشته یکی از بهترین دوره های آموزشی آزمون MSRT است.

دوره هیبریدی آنلاین MSRT 

چرا دوره ی هیبریدی؟! از زبان مدرس دوره

حدود ۱۵ سال پیش که تازه تدریس را شروع کرده بودم، هیچ دوره آنلاینی وجود نداشت. همه کلاس ها حضوری بود و شاگردانم از شهرهای مختلف به کلاس های بنده می آمدند و دوره را می‌گذراندند. آرام آرام نتایج فوق العاده شاگردانم باعث شد که داوطلبان از شهرهای دور و نزدیک برای شرکت در دوره ها متقاضی شوند.

پر شدن سریع دوره ها و نداشتن زمان کافی از یک طرف و سختی طی مسافت های طولانی برای شاگردانم از طرف دیگر، بنده را به فکر فرو برد که روشی را طراحی کنم که افراد برای حضور در دوره ها نیاز به طی مسافت طولانی نداشته باشند.

با گسترش اینترنت و ابزارهای نوین آموزشی، سال ها از بستر کلاس های آنلاین استفاده کردم و به دانشجویان تمام نقاط کشورمان و حتی برخی کشورهای دیگر (برای آزمون های بین المللی) خدمات آموزشی ارائه کردم.

امروز با در اختیار داشتن سال ها تجربه کلاس های حضوری و آنلاین، بر اساس به روز ترین روش تدریس در دنیا، اقدام به طراحی سبک جدید و منحصر به فردی در تدریس آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی کردم. این متد جدید با نام دوره های هیبریدی (ترکیبی) شناخته می شود.

این دوره ها تلفیقی از آموزش با دو روش آنلاین و ویدئویی است. در این روش به سادگی و بدون نیاز به طی کردن مسافت و یا هزینه زیاد به هرآنچه برای آموزش نیاز دارید، دسترسی پیدا می‌کنید. علاوه بر آن از مزایای کلاس های حضوری و آنلاین همزمان بهره مند می شوید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image