نحوه ی ثبت نام در آزمون MSRT

ثبت نام MSRT

نام آزمون MSRT مخفف عبارت Ministry of Science, Research and Technology به معنای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. وجه تسمیه‌ی این نام برگزار شدن این آزمون از طریق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این آزمون تقریباً با آزمون‌های بین‌المللی چون تافل ® کاغذی برابری می کند و بنابراین افراد قبل از شرکت در آزمون احتیاج به دوره های آمادگی دارند. در ادامه با نحوه ثبت نام در آزمون MSRT آشنا می شویم.


زمان و نحوه ی شرکت در این آزمون:

برای ثبت‌ نام آزمون زبان MSRT شما می بایست به صورت اینترنتی اقدام کنید و پرداخت هزینه­ آن، به ‌صورت آنلاین است و توسط کارت های شتابی می توانید پرداخت را انجام دهید. هزینه ثبت نام آزمون MSRT از آبان ماه 1399  به مبلغ 1200000 ریال افزایش یافته است.

برای ثبت ‌نام در این آزمون باید به سامانه سازمان امور دانشجویان به آدرس http://portal.saorg.ir/  مراجعه کنید. در گذشته ثبت نام در این آزمون از طریق سامانه آزمون MSRT به آدرس msrt-exam.saorg.ir انجام می شد، اما از تیرماه 98 به بعد می بایست برای ثبت نام به وب سایت جدید مراجعه کرد.

ثبت نام در آزمون MSRT


آزمون MSRT معمولاً 8 بار در سال برگزار می شود. 4 آزمون در نیمه اول سال و 4 آزمون در نیمه ی دوم سال. در سال 99 به دلیل شیوع بیماری کرونا این آزمون تنها در سه نوبت برگزار می شود که هر سه در نیمه دوم سال هستند. این تاریخ ها عبارتند از:

11/7/99

23/8/99

28/9/99

ثبت نام در این آزمون ها از 18 روز قبل تاریخ آزمون شروع شده و معمولاً 2-3 روز فرصت دارد. هر سه آزمون در ساعت 4 بعداز ظهر برگزار می شوند.


 پیشنهاد ویژه: 

شما می توانید با شرکت در دوره ی هیبریدی آنلاین MSRT  برای کسب موفقیت در این آزمون آماده شوید! برای اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com رفته و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image