دانلود ® TPO TOEFL | دانلود رایگان TPO تافل ®

دانلود TPO TOEFL

داوطلبان آزمون تافل® اینترنتی یا ® TOEFL iBT می توانند قبل از شرکت در آزمون خود، در نمونه های آزمون آزمایشی تافل ® شرکت کنند و خود را محک بزنند. در ادامه با معرفی و لینک دانلود ® TPO TOEFL در خدمت شما هستیم.

آزمون های ® TPO TOEFL آزمون های آزمایشی رسمی و کامل ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون  ® TPO شبیه سازی از امتحان واقعی بوده، و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع نرم افزار ® TPO از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین ® که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند.

دانلود TPO تافل

مزیت های ® TOEFL TPO:

۱آشنایی با جو آزمون

شاید شما بارها تمرین های مربوط به تافل را بررسی کرده اید و یا سوالات مرتبط با یکی از قسمت های ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ را بررسی کردید. اما آیا تا به حال شده است که به یک باره کل آزمون را از اول تا آخر به صورت شبیه سازی شده به پایان ببرید؟

® TPO این امکان را برای شما مهیا می کند. شما با شروع یک آزمون تستی در ® TPO، خواهید فهمید آیا توان نشستن پشت سیستم را دارید یا نه. آیا در قسمت های پایانی تمرکز لازم را دارید و یا خسته می شوید و مسائلی این چنین. لذا باید خود را در شرایط شبیه سازی شده ی آزمون بسنجید و نقص ها و حدودیت های خود را برطرف کنید.

2- آشنایی با سوالات تافل

از آنجا که آزمون های تستی TPO تافل ®، از آزمون های اخیر تافل ® استخراج شده است، با شرکت در این آزمون ها با ساختار و نوع سوالات آزمون تافل ® آشنا خواهید شد که این مساله به شما کمک می کند تا بهتر برای آزمون خود آماده شوید و بدانید که باید برای رویارویی با چه نوع سوالاتی آماده باشید.

3- کارنامه

برای عملکرد شما در قسمت های ریدینگ و لیسنینگ کارنامه ای بلافاصله پس از به اتمام رسیدن آزمون آماده می شود. شما می توانید ببینید که چه سوالاتی را غلط پاسخ داده اید و از پس چه سوالاتی با موفقیت گذشته اید. همچنین می توانید بفهمید روی هر سال چقدر زمان گذاشته اید. این کارنامه به شما کمک می کند تا برنامه آماده سازی خود را دقیق تر پیش ببرید.

4- کاهش ریسک مالی

هزینه ی آزمون تافل ®در ایران 225 دلار است که نسبتاً هزینه ی بالاییست. به صرفه نیست که شما آزمون را Fail شوید و بخواهید دوباره در این آزمون شرکت کنید. لذا بهتر است در آزمون های آزمایشی شرکت کنید و در این آزمون ها خود را بسنجید. اشکالات خود را بیابید. آن ها را رفع کنید و سپس در آزمون اصلی ثبت نام کنید.

شما می توانید به روز ترین نسخه ی نرم افزار TPO تافل ®، یعنی نسخه ی 66 تایی را از وبسایت ما دانلود کنید:

برای دانلود TPO TOEFL کلیک کنید

Password:

5W3B-4TTD-UPMN

 آموزش نصب و فعالسازی نرم افزار :

برای دانلود فیلم آموزش اینجا کلیک کنید

اگر داوطلب آزمون تافل هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *