معرفی مزیت های TPO TOEFL | چرا باید از TPO تافل استفاده کنیم؟

مزیت های TPO TOEFL

داوطلبان آزمون تافل ® اینترنتی یا TOEFL ® iBT می توانند قبل از شرکت در آزمون خود،  در نمونه های آزمایشی شرکت کنند و خود را محک بزنند. آزمون های TOFEL ® Practice Online (TPO) آزمون های آزمایشی رسمی و کامل  ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون TPO شبیه سازی از امتحان واقعی بوده و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین ® که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند. در ادامه به مزیت های TPO TOEFL  ® می پردازیم.


اما مزیت های TOEFL TPO ® چیست؟

۱- آشنایی با جو آزمون

2- آشنایی با سوالات تافل

3- کارنامه

4- کاهش ریسک مالی

مزایای TOP TOEFL


شما می توانید هم از نرم افزار TPO (روش آفلاین) و هم از سایت های ارائه دهنده ی خدمات TPO (روش آنلاین) استفاده کنید. یکی از سایت های پربازدید برای شرکت در آزمون های TPO، سایت زبان اگزم بود.

این سایت خدماتی از قبیل:

TPO 1-66 (practice mode & test mode)

TPO Listening scripts

TPO Speaking scripts

TPO Writing scripts

TPO vocabulary

Zhenti reading passages

Zhenti listening passages

ارائه می داد. لیکن سایت zabanexam مدتی است که از دسترس خارج شده است و داوطلبان نمی توانند از خدمات آن و مزیت های TPO TOEFL بهره مند شوند. داوطلبان آزمون تافل ® می بایست تا جایی که امکان دارد در آزمون های TPO شرکت کنند تا به نقاط ضعف خود در شرایط آزمون پی ببرند و بتوانند تا موعد آزمون اصلی خود این نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل کنند.


شما می توانید به روز ترین نسخه ی نرم افزار TPO، یعنی نسخه ی 66 تایی را از وبسایت ما دانلود کنید:

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image