تفاوت ها و ویژگی های کلاس آنلاین و حضوری

ویژگی های کلاس آنلاین

آموزش حضوری و مرسوم مشکلات زیادی دارد! اول از همه اینکه شما باید هزینه های زیادی بپردازید تا در کلاس درس حضور یابید. با آن همه هزینه،کلاس های شلوغ و کمبود محتوای درسی، همیشه شانس این را پیدا نخواهید کرد که دقیقاً چیزی را که می خواهید، یاد بگیرید. در ادامه به معرفی تفاوت ها و ویژگی های کلاس آنلاین و حضوری می پردازیم.

بی دلیل نیست که میلیون ها دانشجو امروزه کلاس های آنلاین را ترجیح می دهند. آموزش مجازی بزرگترین رخداد انقلابی در آموزش فرصتی مناسب ایت برای هرکسی که می خواهد چیزی بیاموزد.

آموزش مجازی و کلاس های آنلاین ویژگی های منحصر به فردی دارد که دانش پژوهان را به خود جذب می کند. در این مقاله می خواهیم به تفاوت های کلاس حضوری و آنلاین بپردازیم!

 

۱- هزینه ها

وقتی شما در یک کلاس مجازی ثبت نام می کنید، در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی می کنید. این هزینه ها شامل هزینه ی جابجایی شما از خانه به کلاس می شود. در کلاس مجازی شما نیاز به جابجایی نداشته و با دسترسی به گوشی هوشمند یا لپ تاپ خود می توانید به راحتی و بدون دغدغه ی طی کردن مسافتی به یادگیری بپردازید.

 

۲- زمان

با وجود کلاس مجازی شما می توانید از وقت خود به خوبی استفاده کنید. زمانی که باید صرف آماده شدن و رفتن به کلاس حضوری می کردید را می توانید صرف کارهای مهم تری کنید. شما می توانید به همه برنامه های روزانه ی خود در کنار یادگیری بپردازید. و چی از این بهتر!

 

۳- کاربرد در شرایط خاص

در شرایطی خاص مثل شیوع بیماری یا رخ دادن بلایای طبیعی و یا آلودگی هوا، زمانی که حضور و دسترسی کلاس با معضل روبروست و یا باید فاصله ی اجتماعی رعایت شود، اهمیت آموزش مجازی مشخص می شود. در این شرایط کلاس های حضوری ناگزیر از دسترس خارج می شوند اما کلاس مجازی همچنان می تواند به روند خود ادامه دهد.

تفاوت های کلاس آنلاین

 

ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۳۱۳۱۹۵۷۷-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image