آزمون ® TPO TOEFL چیست ؟

آزمون TPO TOEFL چیست

آزمون های ® TOFEL Practice Online یا آزمون ® TPO TOEFL آزمون های آزمایشی رسمی و کامل ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون TPO شبیه سازی از امتحان واقعی بوده و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع ® TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین ® که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند. در ادامه با توضیح اینکه ®TPO TOEFL چیست همراه ما باشید.

افرادی که قصد شرکت در آزمون تافل® اینترنتی یا iBT را دارند، برای شبیه سازی آزمون و یا قرار گرفتن در جو آزمون و آشنایی با انواع سوالات، در آزمون های TPO ® شرکت می کنند. معتبرترین نسخه برنامه TPO ® نسخه ی 55 تایی آن است. هرچند بین آزمون های آن با آزمون های فعلی تفاوت هایی وجود دارد. شما می توانید به راحتی این نرم افزار را دانلود کرده و پس از نصب در آزمون های آن شرکت کنید. برای دانلود TPO® می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

TPO TOEFL چیست

آزمون TPO TOEFL چیست ؟

این امتحان، بدون حضور هیچ فرد دیگری و فقط با استفاده از رایانه انجام می شود. رایانه می تواند تنها  پاسخ های شما را نمره می دهد. در این نرم افزار شما امکان Practice (شرکت در یک قسمت از آزمون) و امکان Test (شرکت در کل آزمون به صورت یکجا از اول تا آخر) راخواهید داشت.

آزمون های TPO ® اخیراً توسط وب سایت ZabanExam (زبان اگزم) شبیه سازی شده بود که داوطلبان می توانستند در آزمون های شبیه سازی شده شرکت کنند. لیکن این دسترسی دیگر برای کاربران موجود نیست. لذا پیشنهاد می شود از آزمون های TPO آفلاین به کمک نرم افزار TPO استفاده کنید.

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image