چرا آزمون آزمایشی آیلتس ® بهترین انتخاب است؟

چرا آزمون آزمایشی آیلتس

آیلتس ® به عنوان یکی از معتبرترین آزمون‌های بین المللی سنجش مهارت زبان انگلیسی در کنار تافل ® شناخته می‌شود که اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت را دارید، می توانید در آن شرکت کنید. آیلتس ® (® IELTS) مخفف سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی (International English Language Testing System) است که توسط شورای فرهنگی بریتانیا و دانشگاه کمبریج اداره می‌شود. محبوبیت آیلتس ® در سطح جهان بسیار گسترده است و سالانه نزدیک به دو و نیم میلیون نفر در 140 کشور مختلف در این آزمون شرکت می‌کنند. اما بهتر است داوطلبان قبل از شرکت در آزمون خود، در آزمون آزمایشی IELTS ® شرکت کنند. اما چرا آزمون آزمایشی آیلتس ® بهترین انتخاب است؟

 آزمون آزمایشی آیلتس

چرا آزمون آزمایشی آیلتس ® بهترین انتخاب است؟

  • شناخت کافی و تسلط بر فرمت سوالات

آزمون آیلتس ® یک آزمون زبان بین المللی است که ساختار خاصی دارد و مشابه هیچ آزمون دیگری نیست. برای موفقیت در این آزمون، شما می بایست با ساختار سوالات آشنا شوید و بدانید برای کسب نمره ی دلخواه خود به چه مهارت هایی نیاز دارید.


  • استرس بسیار زیاد داوطلبان

داوطلبان به دلیل هزینه ی این آزمون و همچنین نیاز مبرم به موفقیت در آن، همواره موقع آزمون، پتانسیل این را دارند که دچار اضطراب و استرس شوند. با شرکت در آزمون های آزمایشی و قرار گرفتن در جو آزمون و شرایط آن می توان بر استرس خود غلبه کرد و تمرکز خود را بر روی آزمون و عملکردتان افزایش دهید.


  • کاهش ریسک مالی

هزینه ی آزمون IELTS ® در ایراد در حدود 6 میلیون تومان است. اگر شما در این آزمون شرکت کنید و نتوانید نمره ی دلخواهتان را کسب کنید، 6 میلیون تومان پول خود را از دست داده اید.  حال اگر در آزمون های آزمایشی شرکت کنید، هم پول خود را از دست نمی دهید و هم تجربه برای شرکت در آزمون اصلی کسب می کنید. هزینه ی آزمون های آزمایشی تقریباً 5% هزینه ی آزمون های اصلی است.


  • شناخت عملکرد و نقاط ضعف و قوت خود

با شرکت در آزمون های آزمایشی، می توانید بقهمید که آیا توان پاسخگویی به سوالات در مدت زمان آزمون را دارید یا خیر. در هنگام تمرین کردن هر بخش، شما می توانید به سوالات پاسخ دهید، اما آیا یکجا می توانید همه ی بخش ها را به پایان ببرید؟ در آزمون آزمایشی این مساله برای شما مشخص می شود.

از طرف دیگر با شرکت در آزمون آزمایشی و مشاهده ی کارنامه ی خود، نقاط قوت و ضعف خود را در می یابید و خواهید فهمید که بر روی چه نکات و مهارت هایی باید تمرکز کرده تا عملکرد خود را برای آزمون اصلی به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید.


شما برای کسب آمادگی بیشتر می توانید در دوره های هیبریدی آنلاین آیلتس ® یا آزمون آزمایشی آیلتس ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت https://asatideonline.com رفته یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

You have to agree to the comment policy.

 ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف همه دوره های آموزشی در بازی گردونه شانس
شانست رو امتحان کن!
close-image