دانلود کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری

امروزه کتاب های الکترونیکی یکی از مهمترین ابزارهای کمک آموزشی جهت فراگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان می باشند. کتابی را که در این مقاله معرفی خواهد شد یکی از معروف ترین کتاب‌های کمک آموزشی زبان انگلیسی می‌باشد. کتاب 504 واژه کاملا ضروری یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی می‌باشد.

کتاب 504

 

دانلود کتاب 504 واژه یا Absolutely Essential Words

کتاب زبان 504 Absolutely Essential Words  مجموعه ای است از کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی که هر زبان آموزی باید آنها را به دایره واژگان خود بیفزاید. این مجموعه سالهاست که به صورت کتاب در بسیاری از کشورهای جهان به چاپ می رسد وتوسط دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی به تایید رسیده و به زبان آموزان پیشنهاد می گردد.  بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در سراسر دنیا  از آن به عنوان واحد درسی کلمات در سرفصل دروس آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند. فرمت این کتاب PDF بوده که با استفاده از نرم افزار های پی دی اف خوان مانند Adobe Acrobat Reader قابل اجرا می باشد.

کتاب 504 واژه کاملا ضروری شامل ۴۲ درس است که در هر درس ۱۲ کلمه جدید معرفی شده است. همچنین در کنار این کتاب فایل‌های صوتی با دو لهجه امریکن و بریتیش موجود است.

همچنین کتاب مورد نظر به همراه ترجمه و فایل ها صوتی می باشد به این صورت که یک صفحه متن کتاب و در صفحه بعد از آن ترجمه آن ارائه شده است. شما عزیزان می توانید با استفاده از لینک زیر نسبت به دانلود کتاب زبان 504 واژه اقدام کنید. همچنین برای تسلط بیشتر و کسب دانش در مهارت های دیگر میتوانید از 1100 کلمه از کلمات ضروری انگلیسی و کتاب Grammar in use استفاده کنید.

اساتید آنلاین

به دلیل درخواست ناشر و رعایت قانون کپی رایت، لینک دانلود از مطلب برداشته شد

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question