معرفی سایت های آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی

امروزه یادگیری زبان انگلیسی و تسلط به آن یک امر مهم تلقی می شود. اکثر افراد به دنبال آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشند. معمولا این افراد از کلاس های آموزشی زبان برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده می کنند. اما قبل از اینکه به سراغ کلاس‌های حضوری بروید این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله سعی شده که سایت هایی که به آموزش گرامر زبان انگلیسی کمک شایانی می کند معرفی شود.

معرفی سایت های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

در این قسمت سایت های معتبر جهت یادگیری گرامر زبان انگلیسی به شما معرفی خواهد شد. با ما همراه باشید.

سایت های آموزش گرامر زبان انگلیسی

سایت Grammar Bytes

وب سایت Grammar Bytes درس ها و تمرین های کوچک و خلاصه  شده از گرامر انگلیسی را در محیطی کاربر پسند اراِئه می کند. این تمرینات به شما کمک می کند تا توانایی خود را مورد ارزیابی قرار داده و با توضیحاتی ساده و قابل فهم، جواب های درست را بررسی کنید. این وب سایت همچنین تمرین های گرامر روزانه در حساب توییتری خود جهت آموزش گرامر زبان انگلیسی ارائه می دهد.

سایت 5 Minute English

این وب سایت اطلاعات وسیعی در مورد سوالات و اشتباهات رایج در زمینه گرامر به کاربران خود ارائه می دهد. مثلا چه زمانی از “listen” و چه زمانی از “hear” استفاده کنیم.

سایت FluentU

یکی از بهترین راه های یادگیری گرامر زبان انگلیسی ، شنیدن آن در موقعیت های واقعی است. هرچه بیشتر به مکالمه های انگلیسی گوش دهید، گرامر را بهتر خواهید شناخت. (بدون حتی نیاز به حفظ کردن قواعد و اصول)
در  وب سایت FluentU شما به کتابخانه ای وسیع از فیلم های زبان انگلیسی دسترسی خواهید داشت، که با مشاهده آن ها گرامر می آموزید. شما آزادی انتخاب دارید و می توانید مرتبط ترین آن ها را نسبت به تجربه ی آموزشی خود انتخاب کنید.

یادگیری گرامر زبان

سایت British Council

این وب سایت منبعی مهم برای یادگیری همه ی زبان های دنیا به خصوص زبان انگلیسی است. اطلاعات زیادی در مورد انواع قواعد گرامر در این وب سایت ارائه می شود. با انتخاب سطح ، می توانید موضوعات گرامری مرتبط به سطح خود را بررسی کنید.

سایت Grammar Girl

سایت Grammar Girl همانطور که از نامش مشخص است، گرامر را در قالب سرگرمی و بازی به شما آموزش می دهد که باعث می شود قواعد گرامر را ساده تر یاد بگیرید. از آنجا که این وب سایت غالبا توسط مردم انگلیسی زبان استفاده می شود، باعث می شود تا لهجه شما طبیعی تر به نظر برسد.

سایت English Grammar 101

اگر شما آموختن گرامر از طریق جزوه را ترجیح می دهید ولی نمی خواهید که آن را همه جا حمل کنید، این وب سایت همان چیزی است که دنبالش هستید و مانند یک جزوه تهیه شده است. درس های قابل فهم با بیان ساده که یک موضوع خاص را پوشش می دهند و قسمت تمرین مربوط به آن، به یادگیری گرامر و فهم مطالب کمک می کند. متن های کوتاه باعث می شود که شما قادر باشید با صرف زمان اندکی در روز، گرامر یاد بگیرید.
پیشنهاد ویژه:
شما می توانید با شرکت در دوره های آنلاین گرامر و یا تهیه بسته های جامع گرامر اساتید آنلاین با تدریس دکتر محمدحسین رحمانی شانس خود را برای موفقیت در آزمون های بین المللی زبان افزایش دهید. در این دوره های جامع، قواعد دستور زبان انگلیسی به صورت موثر و مفید تدریس می شود. برای شرکت در این دوره ها می توانید از طریق لینک زیر اقدام و یا با شماره ی تلفن 03132225332 تماس حاصل نمایید.

سایت Alison English Grammar Courses

اگر شما آموزش گروهی را دوست دارید و ترجیح می دهید در یک کلاس آموزشی شرکت داشته باشید، می توانید در این وب سایت در کلاس های آنلاین گرامر شرکت کنید. این وب سایت تعدادی کلاس آنلاین رایگان ارائه می کند که شامل مشاهده ی فیلم و حل تمرین است. قسمت جالب این سایت این است که شما می توانید با مدرس و همکلاسی های خود صحبت کنید و از آن ها سوال بپرسید و یا با آن ها تمرین کنید.

سایت Education First’s English Grammar Guide

در این وب سایت سازماندهی شده، شما به خوبی یاد می گیرید که چگونه از گرامر در مکالمات خود استفاده کنید. اگر شما گرامر را بهتر از طریق مثال ها یاد می گیرید تا قواعد آن، این وب سایت برای شروع بسیار سودمند است.

سایت Oxford English Grammar Course

این وب سایت در تعامل با کتاب های گرامر آکسفورد است و حتی اگر شما از این کتاب ها استفاده نکرده اید، این وب سایت فضای مناسبی برای تمرین کردن گرامر است. توضیح زیادی در مورد قواعد گرامری وجود ندارد ولی تمرین های زیادی وجود دارد که می توانید هر قاعده ی گرامری را به خوبی بفهمید.

سایت Daily Grammar

وب سایتی ساده از نظر ساختار و محتوا که شامل بیش از 400 درس در زمینه ی استفاده از گرامر در جملات و مکالمه است که می توانید به ترتیب و یا به دلخواه آن ها را یاد بگیرید. همچنین در این وب سایت روزانه، درس ها و تمرین های مربوطه، برای یادگیری گرامر به صورت روزمره پست می شود.

سایت EnglishClub

یکی از سایت های معتبر برای یادگیری گرامر  که آن را به بیان ساده آموزش می دهد. دروس گرامری در انتها شامل آزمون بوده و یا نکات کلیدی و خاصی که اشتباهات رایج در مورد هر قاعده ی گرامری را بررسی می کند، در بر می گیرند.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

سایت Grammarly Tips

این وب سایت نه تنها اشکالات شما در نوشتار را بررسی می کند، بلکه به آنها را توضیح می دهد تا از تکرار کردن آن ها خودداری کنید. همچنین آنها اصول و نکات را در مورد هر موضوع گرامری گردآوری کرده اند، که منبعی قابل اتکا برای زبان آموزان در سطح پیشرفته است.
این وب سایت نه برای زبان آموزان، بلکه برای انگلیسی زبان هایی است که می خواهند گرامر خود را تقویت کنند. بنابراین مطالب این سایت می تواند برای زبان آموزان سطح پایه و متوسط، سخت باشد.

سایت English Page

در این وب سایت شما بهترین تمرین های گرامر را پیدا خواهید کرد که نه تنها از شما می خواهد که جواب درست را انتخاب کنید، بلکه آن را خودتان بنویسید. این موضوع باعث می شود که شما از آن چه آموخته اید، استفاده کنید به جای اینکه آن ها را حفظ کنید.

سایت YouTube

YouTube یکی از گزینه های مناسب برای دوره های آنلاین گرامر زبان انگلیسی می باشد. وب سایتی سودمند برای آن هایی که ترجیح می دهند از طریق بصری یاد بگیرند و یا اینکه قواعد گرامری به آنها توضیح داده شود به جای اینکه خود بخوانند. درس های مفید گرامری بسیاری در کانال هایی مثل EnglishLessons4U و let’s talk و دیگر کانال ها پیدا می شود. با جستجوی عبارت “grammar lesson” به گزینه های متنوعی دسترسی خواهید داشت.

حال که با سایت های مختلف آموزش گرامر زبان انگلیسی آشنا شدید ما به شما بسته جامع گرامر اساتید آنلاین را توصیه می کنیم.  برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره ها می توانید با شماره ی تلفن 03132225332 تماس حاصل نمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question