ثبت نام

شرط لازم برای شرکت در دوره های TESOL Canada داشتن حداقل مدرک لیسانس و کسب نمره TOEFL بالای 100 یا نمره IELTS بالای 7 می باشد.

اگر شرایط بالا را دارید، فرم زیر را تکمیل کنید تا برای ادامه روند ثبت نام با شما تماس گرفته شود.​

در صورتی که نمره کافی TOEFL یا IELTS را ندارید، لازم است تا در آزمون تعیین سطح TELPE شرکت کنید. این آزمون هر هفته روزهای جمعه برگزار خواهد شد. ثبت نام در این آزمون روی دکمه زیر کلیک کنید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

براي اطلاعات بيشتر با ما تماس بگیرید (پشتیبانی اساتید آنلاین):

031-32206313

گواهي CANADA TESOL با هدف ارائه برترين سطح استاندارد در جهان، دوره هاي آموزشي مدرس و مترجم زبان هاي انگليسي، فرانسه، اسپانيائي و 11 زبان رايج ديگر را فراهم آورده و مطابق با استاندارد هاي بين المللي به طور گسترده در کانادا و سراسر جهان ارائه مي دهد. در اکثر کشورها، ديپلم TESOL صادره از کانادا هم تراز با مدرک کارداني و در کانادا و آمريکا معادل يک سال يا 12 واحد دانشگاهي بوده و مي تواند درب هاي بيشتري را بروي فرصت هاي شغلي و ادامه تحصيل بگشايد. مراکز آموزش
زبان در جهان، اکنون با دقت بيشتري اساتيد خود را انتخاب مي کنند و گواهي CANADA TESOL با 22 سال سابقه در کانادا و ساير کشورها، جايگاه خود را در بين استانداردهاي کسب نيروي انساني در صنعت آموزش تثبيت کرده است.
هر روز تعداد فراواني از اساتيد زبان از کشورهاي خاور ميانه و آسيائي تقاضا دارند در کشور خودشان دوره هاي TESOL را بگذرانند و گواهي معتبري با مُهر و تأييد وزارت کار و دولت فدرال کانادا دريافت کنند در شغل حرفه اي خود ارتقاء يابند. وزارت کار و نيروي انساني کانادا تأثير مثبت دارندگان اين گواهي را درکانادا را مورد بررسي قرار داده و آن را معتبر شناخته و تأئيد کرده است.

اخذ گواهی TCCT

دوره ها بصورت مجازي، هيبريد و حضوري اجرا مي گردد. اما براي کشورهاي آسيائي و خاورميانه، بر اساس تقاضا و تجارب کسب شده، دوره ها به صورت حضوري اجرا مي شوند. به اين منظور، دوره اي فشرده به مدت 12 روز براي دارنده گان مدارک کارشناسي ارشد و دکتري در رشته هاي مرتبط و همينطور دارندگان 5.7 IELTS و کساني که حداقل 5 سال است بطور رسمي به تدريس زبان در سطوح پيشرفته فعاليت دارند اجرا مي شود. و در پايان دوره، متقاضياني که با موفقيت Exam Board را بگذرانند ديپلم (TCCT (Tesol Canada Certified Trainer دريافت مي کنند. فارغ التحصيالن قادرند رسماً دوره هاي زير را در کالس هاي حضوري به متقاضيان آموزش دهند.

تدريس آکادميک، تجاری و حرفه ای

گواهي هاي TAE و TBE به منظور تربيت مدرسِ زبان جهت آموزش مديران و مسئوالن جهان تجارت، و همچنين پزشکان، پرستاران، روانکاو ها، داروساز ها و اساتيد دانشگاه هاي فرهنگي، علمي، فني، معماري، مهندسي و هنر و طراحي ارائه گرديده است.

دوره های آموزشی TESOL Canada

TESOL چیست؟

TESOL: Teaching English to Speakers of Other Languages

در واقع گواهي رسمي کار به عنوان مدرس بين المللي زبان انگليسي و ديگر زبان هاي رايج بوده و داراي اعتبار، کيفيت، و استاندارد جهاني در بين اعضاي صاحب منصب در امر آموزش زبانهاي خارجي در سراسر جهان است. واژه TESOL به عنوان تدريس زبان هاي انگليسي به سخنگويان ديگر زبان ها بوده و در کشورهاي مختلف با توجه به زبان آن کشور داراي اعتبار است. به عنوان مثال گواهي هاي زير با کلمات اختصاري براي زبان هاي فرانسه، عربي، روسي، کره اي، و ژاپني صادر مي گردند:

گواهی نمایندگی TESOL Canada

اين گواهي براي آن دسته از آموزشگاه هائي که تمايل دارند برنامه هاي TESOL توسط اساتيد آنان اجرا گردد طراحي گرديده است. براي کسب اين گواهي و براي اخذ اعتبار، اساتيد اين مراکز بايد گواهي TCCT را از TESOL CANADA دريافت کنند تا بتوانند به ساير اساتيد در مراکز خود يا ديگر مراکز آموزش دهند. بعالوه آنان قادر خواهند بود در اصناف تجاري يا پزشکي و غيره که نيازمند آموختن دوره هاي زبان تخصصي خود هستند، و همينطور مدارس علمي و عملي به فعاليت بپردازند. مراکز آموزش زبان هاي خارجي در کشورهائي که انگليسي زبان رسمي نيست، فرصت هاي گسترده تري براي تدريس و آموزش زبان هاي رايج براي دارنده گان گواهي TESOL فراهم مي کنند.

بنا به تقاضاي آنان، هم اکنون در کشورهاي مکزيک، تاهيئي، کاستاريکا، کره جنوبي، چين، تايلند، هند، پاکستان و ايران اين امر اجرائي گرديده و اخذ اين گواهي منجر به ارتقاء مقام و حقوق فوري آنان شده و درب هائي از فرصت هاي شغلي در سراسر جهان را براي آنان گشوده است. فارغ التحصيالن با داشتن اين گواهي معتبر بين المللي، قادرند با حدقل هزينه در کشور خود آموزش ديده و به کاريابي پرداخته و دستمزدي مطابق با توانائي و مدرک معتبر خود دريافت نمايند و زندگي حرفه اي خود را ارتقاء بخشند.

تدريس در آمريکا و کانادا

اکثر مدارس دولتي، مدارس خصوصي معتبر، کالج ها، مراکز عمومي، موسسات و آموزشگاه هاي زبان هاي تجاري، تخصصي و همچنين بخش هاي آموزشي اصناف و نهاد هاي معتبر در کانادا و اياالت متحده، براي تدريس برنامه هاي آموزشي خود، اساتيدي که داراي گواهي TESOL CANADA يا TESOL USA هستند را مي پذيرند. اين گواهي براي آن دسته از اساتيدي که تمايل دارند در مراکز معتبر ياد شده در کانادا يا اياالت متحده شاغل شوند، بال استثناء الزامي است. اساتيد مجربي که در کشور خود سالها تجربه در تدريس زبان داشته باشند، بدون داشتن اين گواهي واجد شرايط نخواهند بود.

تدريس در دانشگاه ها و کالج ها TAS

ز ديدگاه بين المللي، براي اشتغال به حرفه تدريس زبان در اکثر دانشگاه ها و کالج ها، موسسات داراي مجوز از وزارت هاي آموزش و پرورش، و همينطور دبيرستان هاي معتبر در سراسر جهان، مدرک کارشناسي، کارشناسي ارشد، يا دکتري در آموزش و تدريس مورد نياز است. اما اگر شخص داراي مدرک کارداني يا کارشناسي در رشته هاي نامرتبط با تدريس باشد، قادر است پس از گذراندن دوره هاي آموزشي فوق و قبولي در امتحان نهائيBoard Exam با اخذ گواهي معتبر TESOL از کانادا که در مراکز بين المللي شناخته شده و معتبر است، به حرفه تدريس در مراکز آموزشي معتبر بپردازد. آن دسته از اساتيدي که فاقد مدرک کارشناسي هستند، بايد دوره هاي 052 ساعته و اخذ ديپلم TCCT که جمعاً 022 ساعت است را با موفقيت بگذرانند.

تدريس به کودکان TEC

براي اينکه استادي بتواند در سطح بين المللي به آموزش کودکان بپردازد، الزم است دوره ي TEC براي انگليسي، TFC براي فرانسه، و TSC براي زبان اسپانيائي و امثالهم را گذارنده و گواهي معتبر خود را دريافت نمايد. اين دوره که 152 ساعت است، داراي بخش تئوري و عملي به منظور آموزش به کودکان در رده هاي سني 3 تا 5 سال، 0 تا 12 سال و 11 تا 10 سال است. براي گذراندن اين دوره، اخذ گواهي 152 ساعته TESOL Foundation به عنوان پيش نياز الزامي است.

تدريس آکادميک TAE

اين دوره به منظور تدريس FCE, GRE, LSAT, TKT, DAT, MCAT, GMAT, IELTS, TOEFL و دانشگاه ها طراحي گرديده است. گذارندن دوره TWE ،انجام تحقيقات و ارائه پايان نامه، بخش الينفک در اخذ گواهي TAE است. اين دوره نيز 152 ساعت است و اخذ گواهي 152 ساعته FOUNDATION TESOL به عنوان پيش نياز الزامي است.

تدريس تجاری و حرفه ای TBE

گواهي هاي TBE و TPE به منظور تربيت مدرس جهت آموزش مديران و مسئوالن جهان تجارت، و چنانچه نياز باشد، دکترها، جراح ها، دندانپزشک ها، پرستار ها، روانکاو ها، داروساز ها و اساتيد دانشگاه هاي علمي، فني و معماري و مهندسي، و هنر طراحي و ارائه گرديده است. اين دوره نيز 152 ساعت است و اخذ گواهي 152 ساعته FOUNDATION TESOL به عنوان پيش نياز الزامي است.

چرا گواهی TESOL Canada؟

از آنجائيکه تعداد اشخاصي که به جمع گروه زبان آموزان ملحق مي شوند بطور روزمره در سطح جهان رو به افزايش است، نياز مبرم و تقاضا براي اساتيد مجرب و آموزش ديده مطابق با استانداردهاي جهاني و داراي گواهي معتبر نيز رو به افزايش است. مدارس زبان در سراسر جهان اکنون با دقت بيشتري اساتيد خود را انتخاب مي کنند. اساتيد زبان در کشورهاي خاور ميانه و آسيا که تقاضا دارند در کشور خودشان دوره هاي TESOL را بگذرانند و گواهي معتبري با مُهر و تأييد وزارت کار و دولت فدرال کانادا دريافت کنند از طرق مختلف با CANADA TESOL تماس مي گرفتند.

بنا به تقاضاي آنان، هم اکنون در کشورهاي مکزيک، تاهيئي، کاستاريکا، کره جنوبي، چين، تايلند، هند، پاکستان و ايران اين امر اجرائي گرديده و اخذ اين گواهي منجر به ارتقاء مقام و حقوق فوري آنان شده و درب هائي از فرصت هاي شغلي در سراسر جهان را براي آنان گشوده است. فارغ التحصيالن با داشتن اين گواهي معتبر بين المللي، قادرند با حدقل هزينه در کشور خود آموزش ديده و به کاريابي پرداخته و دستمزدي مطابق با توانائي و مدرک معتبر خود دريافت نمايند و زندگي حرفه اي خود را ارتقاء بخشند.

TESOL Canada

×
خرید دوره ی آنلاین