فرم ثبت نام لاتاری

لاتاری یک شیوه برای دریافت گرین کارت آمریکا است که از طریق قرعه کشی توسط دولت کشور آمریکا انجام می شود. ثبت نام در این برنامه به صورت آنلاین برگزار می شود بنابراین شما می توانید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری را به صورت آنلاین ارسال کنید. ثبت نام لاتاری از اوایل ماه اکتبر شروع می شود و تا یک ماه هم ادامه دارد. اعلام نتایج این قرعه کشی هم در ماه مه است.
بر اساس مقررات ثبت نام لاتاری همه افراد می توانند در این قرعه کشی شرکت کنند و شانس خود برای دریافت گرین کارت آمریکا را امتحان کنند. البته یک سری شرایط اولیه برای ثبت نام وجود دارد که اولین و مهم ترین آن داشتن مدرک حداقل دیپلم است البته اگر این شرط را ندارید جای نگرانی نیست و شما می توانید از طریق ارائه سابقه شغلی( حداقل ۲ سال) برای ثبت نام در لاتاری اقدام کنید.

موارد دیگری که برای ثبت نام مورد اهمیت است شرایط مربوط عکس و پاسپورت می باشد. توجه به مواردی مثل اندازه، وضوح، حجم و فرمت عکس حائز اهمیت است. همچنین هنگام گرفتن عکس هم باید به نکاتی مثل زمینه عکس، نحوه قرار گرفتن فرد مقابل دوربین و غیره توجه کرد. از نکات مهم در رابطه با پاسپورت این است که، پاسپورت باید تا زمان اعلام نتایج قرعه کشی لاتاری معتبر باشد.
ما در اساتیدآنلاین از زمان ثبت نام در لاتاری تا دریافت گرین کارت آمریکا کنار شما هستیم و در موارد زیر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم: ثبت نام لاتاری به صورت آنلاین و به صورت حضوری (امکان ثبت نام حضوری ویژه ی متقاضیان ساکن در اصفهان می باشد.)،عکس برداری در استودیو اساتید آنلاین، خدمات مشاوره، اعلام نتایج لاتاری

ثبت نام لاتاری

مرحله 1 از 6

انگلیسی مطابق با پاسپورت
انگلیسی مطابق با پاسپورت
اغلب ایرانی ها نام میانی ندارند، در صورتی که شما نیز نام میانی ندارید این قسمت را خالی بگذارید
جنسیت