آموزش آنلاین

با اساتید آنلاین زیر نظر جمعی از بهترین مدرسان ایران آموزش آنلاین ببینید. اگر تصور می کنید فرصت و وقت کافی برای آموزش آنلاین ندارید ما به شما دوره های آموزشی آنلاین هیبریدی (ترکیبی) را پیشنهاد می کنیم.

دوره های هیبریدی که برای اولین بار به صورت انحصاری از سوی وب سایت اساتید آنلاین ارائه شده است. دوره های آموزشی آنلاین هیبریدی (ترکیبی) ترکیبی از آموزش آنلاین و آموزش آفلاین است.

این آموزش ها به صورت روزانه و دقیق زیر نظر برترین متخصصان هر حوزه آموزشی برنامه ریزی شده اند. از این رو می توانید اطمینان داشته باشید که این روش آموزشی تمام نیازهای شما را پوشش می دهد.

آموزش آنلاین

مراحل ثبت نام در دوره های هیبریدی

1- مشاهده دوره ها

روی اینجا کلیک کنید و لیست متنوع دوره های هیبریدی آنلاین را ببینید

2- انتخاب دوره

از بین ده ها دوره تخصصی، به راحتی دوره ویژه خودتان را پیدا کنید

3- ثبت نام و پرداخت

دکمه ثبت نام را بزنید و به سادگی پر کردن یک فرم، در اساتیدآنلاین ثبت نام کنید

4- استفاده از دوره

تبریک!! اکنون دانشجوی دوره هستید. از جدیدترین متد آموزش آنلاین لذت ببرید

کلاس آنلاین

مزایای سیستم آموزش آنلاین ما

  1. ابتدا بخشی از دوره را رایگان مشاهده کنید و پس از اطمینان از کیفیت آموزش، ثبت نام کنید
  2. در صورت عدم رضایت از دوره، هزینه شما بی کم و کاست باز گردانده می شود
  3. این دوره ها به آسانی در هر زمان و مکان در دسترس شماست
  4. دوره های آموزشی ما زیر نظر جمعی از بهترین و خوش نام‌ترین اساتید کشور برگزار می شود
  5. علاوه بر ویدئو های آموزشی، جزوات و کتاب ها، در کلاس های آنلاین تعاملی می توانید مستقیم با استاد خود ارتباط داشته باشید

ویژگی های منحصر به فرد دوره های آموزش آنلاین هیبریدی

آموزش آنلاین

سوالات متداول

شما هر هفته یک جلسه کلاس آنلاین رفع اشکال با مدرس دوره دارید. علاوه بر آن در طول دوره با مدرس دوره و پشتیبانان دائماً در تماس هستید و می توانید سوالاتتان را از طریق شبکه های اجتماعی هم بپرسید. خیالتان راحت باشد که جواب همه سوالاتتان را می گیرید.

لازم است یادآوری کنیم که این دوره ها هیچ مورد مشابه ای ندارند و دوره هیبریدی به نحوی که توضیح داده شد، فقط توسط اساتیدآنلاین اجرا می شود. اما در مقایسه با دوره های مطلقاً ویدئویی یا کلاس های حضوری گروهی و خصوصی، این دوره بسیار بسیار ارزان تر است. چون نوع برگزاری دوره هیبریدی این امکان را به ما می دهد که با یک هزینه بسیار کم این خدمات را به شما ارائه کنیم و این از نقاط قوت و منحصر به فرد این نوع دوره هاست.

بله شما برنامه آموزشی کل دوره را پیش از خرید خواهید دید و علاوه برآن بخش هایی از آموزش (معمولاً 7 درس اول) را بصورت رایگان می توانید مشاهده کنید و پس از آن اقدام به خرید دوره کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟ فرم زیر را پر کنید

اساتیدآنلاین