ویدئو مارکتینگ،
بدون یک استودیو حرفه ای امکان پذیر نیست!

امروزه به لطف تحول و رشد شبکه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال، ویدئو مارکتینگ و ضبط آن در یک استودیو مجهز اهمیت زیادی در تعیین جایگاه شما در بازار را دارد.

اما آنچه که موجب بیشتر دیده شدن شما در این حجم زیاد محتوایی می شود، یک ویدئو خوب و با کیفیت است.

ضبط یک ویدئو حرفه ای در یک استودیو مجهز، معرف مجموعه و خدمات شما خواهد بود که موجب جلب اعتماد بیشتر مخاطبین خواهد شد. چنانچه شما اقدام به تولید محتوای ویدیویی کنید اما محتوای ویدیوتان از کیفیت لازم برخوردار نباشد، شما علاوه بر از دست دادن مخاطبین خود، متضرر یکسری سرمایه گذاری ها از نظر وقت انرژی و مادی خواهید شد! اما راه کار چیست؟ راهکار ضبط محتوای ویدیویی در یک استودیو حرفه ای می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد که شما را چند گام از رقبای خود پیشی بیندازد. همچنین یک ویدئو با کیفیت موجب آشنایی و اعتماد بیشتر مخاطبین شما خواهد شد.

اهمیت تولید محتوای ویدیویی

آمار ارائه شده از طرف شبکه های اجتماعی بزرگی چون یوتوب، اینستاگرام و فیسبوک نشان می دهد که محتواهای ویدئویی جذابیت بیشتری نسبت به متن و عکس نیز دارند.

پس اگر شما نیز قصد دارید بخشی از بازار را در دست بگیرید و اثرگذاری بیشتری بر مخاطبین خود داشته باشید، حوزه کاری خود را در زمینه ضبط ویدیو در یک استودیو حرفه ای گسترش دهید.

یک ویدئو با کیفیت و تاثیرگذار چه ویژگی‌هایی دارد؟

به طور قطع دو ویژگی کیفیت ساخت ویدیو و محتوای ویدیویی بسیار پر اهمیت و تاثیرگذار خواهد بود.
مشخص است که در بین محتواهای ویدئویی، ویدئوهایی که علاوه بر محتوا، کیفیت تصویر و صدای بهتری دارند برای ما جذاب تر خواهند بود. به همین جهت انتخاب یک استودیو حرفه ای و مشخص در تهیه چنین ویدیو هایی بسیار مورد توجه است.

خدمات استودیو رهام

عرضه کننده تمام خدمات تولید محتوا و فیلمبرداری

ساخت
تیتراژ

ساخت
کلیپ

فیلمبرداری
حرفه ای

استودیو
کروماکی

ساخت
فوتو کلیپ

تیزرهای
 تبلیغاتی

ساخت
فیلم آموزشی

وله و لوگوموشن

نریشن و
پادکست

ساخت فیلم
مستند صنعتی

ساخت
ویدئو گرافی

موشن
گرافیک

نمونه محتوای تبلیغاتی

ویژه مجموعه اساتیدآنلاین

مشاوره خدمات

درخواست مدنظر خود را همراه با توضیحات برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره با شما تماس بگیرند. 👋