پشتیبانی اساتید آنلاین

قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی ، ببینید آیا پاسخ سوال شما در زیر هست یا خیر؟

پس از ثبت نام یک ایمیل شامل فاکتور خرید، راهنمایی های شرکت در آزمون و همچنین کد فعال سازی (ووچر) برای شما ارسال خواهد شد. به راحتی از طریق راهنمایی های موجود می توانید کد خود را فعال و در زمان دلخواه در آزمون (های) خود شرکت کنید.

در صفحه دوره، روی بخش “برنامه آموزشی” کلیک کنید. در این صفحه سرفصل ها را مشاهده می کنید. روی درس ها کلیک کرده و از محتوای درس استفاده کنید. در همان صفحه می توانید به درس های بعد خود مراجعه کنید.

دوره خریداری شده به مدت ۳ ماه در پنل کاربری شما قرار می گیرد. برای کسب نتیجه بهتر پیشنهاد می شود در همین بازه زمانی آموزش خود را تکمیل نمایید. البته پس از به پایان رسیدن زمان دوره شما قادر هستید یک بار دیگر دوره خود را تمدید کنید. لازم به ذکر است تمدید مجدد رایگان است.

شما وارد سایت نشدید. از نوار مشکی رنگ بالای صفحه گزینه ورود را بزنید. تا وارد حساب کاربری خود شوید.

قابلیت دانلود وجود ندارد زیرا هر درس ممکن است شامل چند ویدیو آموزشی باشد، بنابراین بهتر است طبق برنامه ریزی داخل وبسایت و به صورت منظم دوره خود را مطالعه کنید تا میزان پیشرفت شما هم مشخص باشد. در ضمن به علت مسائل مربوط به کپی رایت امکان دانلود دوره وجود ندارد.

بله با کلیک روی تب برنامه آموزشی(علامت مکعب) کلیک کنید. در این قسمت شما می توانید سر فصل های دوره مد نظر را مشاهده کنید. عنوان برخی از درس ها پر رنگ تر است و یک علامت سبز رنگ کنار آن وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید نمونه تدریس را قبل از خرید مشاهده نمایید.

ما در دفتر اساتیدآنلاین از ساعت 9 صبح تا 18 همه روزه به جز روزهای تعطیل رسمی حضور داریم و پاسخگوی شما خواهیم بود. در صورت مشغول بودن خطوط به واتس اپ یا تلگرام شماره موبایل 09059054631 پیام دهید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

در قسمت ورود “فراموشی رمز عبور” را بزنید و اگر موفق نشدید رمز خود را تعویض کنید با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید.

شما می توانید سوال خود را از مدرس بپرسید. برای این کار وارد پروفایل خود شوید، بخش پشتیبانی را انتخاب کنید و سوال خود را ثبت نمایید. ظرف ۴۸ ساعت آینده پاسخ سوال شما توسط مدرس داده می شود و در همین بخش قرار خواهد گرفت.

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

ابتدا بررسی کنید که آیا ایمیل و شماره تماس خود را صحیح وارد نموده اید یا خیر. بعد از بررسی با پشتیبانان سایت تماس بگیرید. شماره تماس های پشتیبانی 02171057276 و 09059054631 می باشد.

باید توجه داشت که هدف اصلی از شرکت در دوره های آزمون محور موفقیت در آزمون اصلی است و صرف شرکت در هیچ دوره آموزشی آمادگی در آزمون نمی تواند اعتبار چندانی داشته باشد. البته امکان صدور گواهی برای متقاضیان وجود دارد.

اگر پاسخ سوالتان را نگرفته اید:

پشتیبانی
پشتیبانی

ضمنا می توانید سیاست ها و قوانین حفظ حریم خصوصی وبسایت اساتید آنلاین را مطالعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید آنلاین به درباره ما مراجعه کنید.