بهترین کتاب برای امتحان گوته

بهترین کتاب برای امتحان گوته

آلمان از کشورهای مهاجرت پذیر است که افراد مختلف تحت عنوان محصل یا گردشگر و حتی مهاجرت دائمی به این کشور سفر می کنند شرایط عالی فرهنگی و اجتماعی سبب شده داوطلبان زیادی برای این کار اقدام کنند. از جمله شرایط مهمی که لازم است تا به این کشور مهاجرت کرد تسلط به زبان آلمانی است. از این رو برای داوطلبان آزمون گوته در نظر گرفته شده است. موفقیت در این آزمون شرط مهمی برای گرفتن ویزای این کشور است. با مطلب بهترین کتاب برای امتحان گوته همراه ما باشید.

این آزمون در شش سطح مبتدی تا پیشرفته است که هر کدام برای افراد خاصی در نظر گرفته می شود. آزمون گوته در سطح های A1, A2,B1,B2,C1 و C2  وجود دارد که هر کسی متناسب با نوع نیازی که دارد باید در آن شرکت کند. اما موفقیت در این آزمون به سادگی و بدون شناخت ممکن نیست و بهتر است برای موفقیت در موسسات مختلف و سایت های که وجود دارد وارد شد و از خدمات این مراکز استفاده کرد.

سایت اساتید آنلاین می تواند در بهترین حالت برای مخاطبان خود خدمات متنوعی مانند آزمون آزمایشی و آموزش زبان را در نظر بگیرد. بهترین کتاب برای امتحان گوته وجود دارد که داوطلبان برخی از آنها را به صورت خود آموز و برخی را با راهنمایی و آموزش اساتید برجسته در این حوزه آموزش می بینند. کتاب های مختلفی در این باره به چاپ رسیده و برخی از آنها نیز به صورت لوح فشرده آماده دانلود است. قصد داریم بهترین کتاب هایی که در این باره وجود دارد را معرفی کنیم تا با ذهنی باز یک انتخاب درست و اصولی برای انتخاب کتاب داشته باشید.

کتاب آلمانی Fit fürs Goethe-Zertifikat B2

فیت فورس گوته زرتیفیکات B2  از نمونه کتاب های معروف برای امتحان گوته است. این کتاب در ۱۴۰ صفحه و به صورت رحلی‌ موجود است. کتاب فیت فورس گوته را می توان از جامع ترین‌ کتاب آلمانی می باشد که برای افرادی که در سطح B2می خواهند آزمون بدهند مناسب خواهد بود.  آنچه که در این کتاب آمده برای آشنا کردن داوطلب با قالب کلی امتحان است. سوالات امتحان و چگونگی آن را به خوبی توضیح داده می شود. افرادی که برای این آزمون از این کتاب استفاده می کنند باید از قبل آشنایی با ابن زبان را داشته باشند. مواردی که در این کتاب وجود دارد   سخت بوده و گاهی خود امتحان از مطالب کتاب آسانتر است. به طور کلی  برای موفقیت در این آزمون باید لوح فشرده ای که همراه با این کتاب است را نیز فرا بگیرید. این سی دی دارای زیر نویس بوده که آموزش را آسانتر می کند.

بهترین کتاب برای امتحان گوته
بهترین کتاب برای امتحان گوته

کتاب Menschen A1.1

یکی دیگر از کتاب هایی که برای آموزش زبان آلمانی کارایی دارد کتاب منشن A1  است. همانطور که گفتیم ابتدایی ترین سطح امتحان گوته A1  بوده و در این سطح نیاز است کلمه های ابتدایی و پایه را به فرد آموزش داد. به همین سبب این کتاب برای این سطح توصیه می شود. در واقع کتاب منشن یک پکیج بزرگ است که به بخش های کوچکتر تقسیم بندی می شود. ۲۱ درس از این کتاب برای این سطح از امتحان باید خوانده شود تا در آزمون قبول شد. استفاده از تصویر، اینترنت و ابزارهای مختلف آموزش این کتاب کاری هیجان انگیز شده است. افرادی که بالای ۱۶ سال دارند می توانند این کتاب را تهیه کنند و با خواندن آن حتما در امتحان موفق خواهید شد.

کتاب Menschen A2.1

بعد از کتاب منشن A1  که برای مبتدی بود نوبت به کتاب منشن A2  است. این کتاب در واقع مجموعه ای کاملتر و جامع تر از نمونه قبلی بوده و دارای تمرین و تکرارهای مفیدی برای داوطلبان می باشد. اگر قصد دارید در آزمون گوته سطح A2  شرکت کنید حتما باید این دو کتابی که معرفی کردیم را آموزش دیده باشید. در این کتاب گنجینه کلمات بیشتر و گرامر و قواعد دستور زبانی بیشتری آشنا خواهید شد که موجب تسلط بالا به  زبان آلمانی می شود. این کتاب نیز دارای فایل های صوتی است که سوالات و تمرینات مختلفی را دارد.

بهترین کتاب برای امتحان گوته

 کتاب Goethe /OSD Zertifikat 

اگر دوست دارید مهارت هایی مانند خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن در شما بالا برود حتما از این کتاب استفاده کنید. برای بالا بردن هوش کلامی و افزایش فهم گرامر و دستور زبان را به شدت بالا می برد. تکرار و تمرین زیاد در این کتاب موجب افزایش قدرت یادگیری در مخاطب خواهد شد. یکی از بهترین نوع کتاب برای مخاطبان بوده و پیشنهاد می کنیم برای قبولی در آزمون های گوته در سطح پیشرفته حتما این کتاب را به همراه لوح فشرده ای که دارد بخرید و تکرار و تمرین کنید.

کتاب starten wir

این کتاب یکی از جدیدترین نوع کتاب است که توسط سازمان گوته منتشر شده است. برای سه سطح از امتحان مناسب بوده و برای اطلاع از آنها بهتر است با اساتیدی که در این باره آشنایی کاملی دارند مشورت بگیرید. این کتاب ۱۲ بخش دارد و هر شش بخش آن به عنوان یک ترم خوانده می َشود. به طور جداگانه در پایان هر درس یک خلاصه در مورد گرامر وجود دارد. آموزش زبان آلمانی با توجه به ساختاری آسان و غیر پیچیده، ۱۲ درس با یادگیری آسان، مناسب برای همه کلاس های پیشرفته و تخصصی در سنین بالا و بزرگسال، در زمان اوقات فراغت نیز می توان زبان آلمانی را با این نوع کتاب ها آموخت.

یادگیری زبان‌ آلمانی چقدر طول می کشد؟

در این‌ مقاله تعدادی از کتاب های موجود برای یادگیری زبان را معرفی‌ کردیم که در نوبه خود بهترین هستند. یادگیری هر یک از این‌ کتاب ها زمان خاص خود را می‌ طلبد اگر این کتاب ها را به صورت حضوری یا آنلاین توسط اساتید با تجربه بیاموزید قطعا در زمان بهتری این زبان آلمانی را آموزش خواهید دید. در کنار این موضوع انگیزه و دلیل آموزش زبان نیز اهمیت دارد. تکرار و تمرین زیاد و دیدن سوالات امتحانی پر تکرار می تواند در یادگیری نقش بالا داشته باشد. بستگی دارید از چه منابعی استفاده کنید فیلم های موجود و لوح های فشرده نیز در بالا رفتن سرعت عمل در یادگیری نقش دارد. فیلم های به زبان آلمانی ببینید و گوش دهید به حضور در کلاس ها اهمیت زیادی بدهید و تمامی آنها را پیگیر باشید. با وجود پیگیری و سخت کوشی حتما در زمان مناسبی زبان آلمانی را فرا می خوانید و در آزمون‌ گوته موفق می شوید.

آزمون آزمایشی گوته B1

جمع بندی

آزمون گوته برای افراد مختلفی که نیاز دارند به کشور آلمان سفر کنند به خصوص برای تحصیل یک امر مهم تلقی می شود و همه تلاش خود را می‌کنند تا از این آزمون با نمره خوبی موفق شوند. با دیدن آموزش های لازم و خواندن کتاب های مرتبط هر چه زودتر به این قدم نزدیک خواهد شد. در این باره کتاب های زیادی را نوشته اند که توسط اساتید برتر موسسه گوته نوشته شده و منتشر می شود. مجموع آزمون های این سازمان نیز گرد آوری شده و برای تکرار و تمرین داوطلبان به کار می آید. برای تهیه هر نوع کتابی می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت اساتید اقدام کنید و بدون دغدغه کتاب های خاص و مورد نظر خود را سفارش دهید. این سایت با هدف آموزش زبان آلمانی برای مخاطبان خود فعالیت می کند و خدمات متنوع دیگری همچون کلاس های آنلاین،  آموزش های آنلاین و فروشگاه کتاب را برای مخاطبان در نظر گرفته است. برای آشنایی  بیشتر با تیم پشتیبانی این سایت در ارتباط باشید و هر گونه سوالی را بپرسید. سفارش کتاب به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question