بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

یوتیوب یادگیری زبان آلمانی

کانال های پرشماری در یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. به همین دلیل هم انتخاب بهترین ها از میان آنها کار آسانی نیست. یوتیوب (youtube) منبعی جامع و کامل برای یادگیری مهارت های مختلف است و یادگیری زبان نیز بخش مفصلی در این سایت را شامل می شود. آنچه در یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد شامل آموزش از سطح بسیار مبتدی تا آموزش در سطح حرفه ای است. در این مطلب ما سعی داریم تا انواع متنوعی از این کانال ها را برای سطوح مختلف به شما معرفی کنیم.

استفاده از یوتیوب برای یادگیری: چگونه با Youtube آموزش ببینیم؟

البته بیشتر این کانال ها به زبان انگلیسی هستند و بهتر است قبل از آن زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. برای یادگیری زبان انگلیسی می توانید به سایت اساتید آنلاین مراجعه کنید.

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

Learn German

کانال Learn German گرامر و واژگان را با ساختار و ترتیب منظم در ویدیوهای کوتاه و واضح آموزش می دهد. این ویدیوها از سطح کاملا مبتدی (A1) شروع می شوند و تا سطح متوسط (B1) ادامه دارند. همچنین ویدیوهای گرامر و واژگان جداگانه نیز در این کانال وجود دارد. این کانال یکی از بهترین کانال های  یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی در سطح مبتدی و متوسط است.

معرفی آزمون های زبان آلمانی / با ارزش ترین مدارک زبان آلمانی

Learn German with Herr Antrim

اگر در یوتیوب دنبال کانالی هستید که زبان آلمانی را از طریق زبان انگلیسی یاد بگیرید، این کانال جزو بهترین هاست. این مدرس زبان آلمانی اهل آمریکا محتوای منظم و طبقه بندی شده برای مبتدیان زبان آلمانی و همچنین افراد سطح متوسط قرار می دهد. روش خلاقانه و جذاب او باعث شده است که کانال او یکی از بهترین کانال های یادگیری زبان آلمانی باشد چراکه همه افراد می توانند از ویدیوهای آموزشی او در برنامه روزانه خود استفاده کنند.

Learn German With Jenny

Jenny یک مدرس باتجربه و زبان آموز مشتاقی است که ویدیوهای بسیار جالب و کوتاهی برای تمام سطوح زبان آلمانی تهیه می کند. کانال او 380000  دنبال کننده دارد و ویدیوهای او بیش از 38 میلیون بازدید کننده در یوتیوب داشته اند. همه اینها این بخاطر توضیحات آرام و واضح او و مثال های بیشماری است که مطرح می کند. این کانال یکی از بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی در سطح مبتدی و متوسط است.

The Ghoethe-Institut

انستیتو گوته، یه سازمان فرهنگی غیرانتفاعی است. این انستیتو، مدارس متعددی برای آموزش زبان آلمانی به غیرآلمانی ‌زبان‌ها دارد و در واقع مهمترین و معتبرترین سازمان برای آموزش زبان آلمانی به غیر آلمانی زبانان است. این موسسه، در یوتیوب هم حضور پررنگ و موثری دارد. بیشتر ویدئوهای این انستیتو برای سطح متوسط و حرفه ای مناسب است.

سطح دانش زبان آلمانی مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان

Easy German

این کانال اغلب کاری و جوناس را نشان می دهد که در کنار هم به خیابان های برلین می روند و از مردم درباره زندگی روزمره شان سوال می کنند. این ویدیوها هم زیرنویس آلمانی دارند هم انگلیسی. این کانال یکی از بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی از سطح متوسط تا حرفه ای است.

Authentic German Learning

مارک روسلر بطور منظم ویدیوهایی به زبان آلمانی در مورد انواع موضوعات با انواع لهجه های متنوع آلمانی تهیه می کند. او تمام تلاش خود را می کند که به آرامی و واضح صحبت کند. آشنایی با لهجه های مختلف آلمان بزرگترین مزیت این کانال است. این کانال یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی در سطح متوسط و حرفه ای مناسب است.

Get Germanized

این کانال ترکیبی از زبان آلمانی و انگلیسی برای صحبت کردن درباره آلمان و آلمانی زبان هاست. ویدیوهای این کانال شامل درس هایی درخصوص زبان آلمانی، توصیه های آموزشی، دیدگاه انگلیسی ها نسبت به زبان و فرهنگ آلمانی است که همگی بطور جالب و سرگرم کننده طراحی شده اند.

نکات زبان آلمانی | هرآنچه باید در مورد زبان آلمانی بدانید

Don’t trust the Rabbit

یک شهروند هامبورگی در این کانال درباره زبان آلمانی، فرهنگ آلمان، کلمات خنده دار آلمانی و موضوعات جالب و خنده دار صحبت می کند. این کانال بطور اختصاصی برای یادگیری زبان آلمانی نیست بیشتر برای تقویت زبان آلمانی مناسب است.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question