فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل

فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل

برای داشتن حداکثر تسلط و آمادگی در روز آزمون تافل لازم است که زبان آموزان بسیاری از توانایی های زبانی و فرازبانی خود را تمرین و تقویت کرده باشند. بخش بزرگی از موفقیت زبان آموزان در این آزمون به مهارت آنها در شناسایی موارد مورد نیاز و تمرین آنها و همچنین عدم اتلاف وقت برای مطالعه منابع غیر مفید وابسته است.

ما در اساتید آنلاین به شما کمک میکنیم تا با  یک نقشه دقیق از مسیر به درستی در این راه گام بردارید و با صرف وقت و انرژی خود در تمرین و تقویت مهارت های کارآمد به هدف خود دست یابید.

فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل​
یکی از خدمات اساتید آنلاین در این راستا، تولید محتوای سودمند رایگان ، فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل و راهنمایی شما در شخصی سازی این محتواها جهت استفاده هرچه بیشتر از آنها میباشد. شما با دانلود فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل میتوانید الگویی جهت آماده سازی فایل های مشابه برای خود داشته باشید و می آموزید که چگونه از آنها برای موفقیت در آزمون بهره برید.

در اینجا تعدادی فایل قابل دانلود برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید از اینجا دانلود کنید:

در این فایل تعداد زیادی از کلماتی که به طور معمول در بخش های مختلف آزمون استفاده شده و نیاز است که یادداشت برداری شود را به همراه شکل مخفف آنها آورده ایم. شما میتوانید به این لیست اضافه یا از آن کم کنید و با تمرین بسیار بیاموزید که با استفاده از این مخفف ها در هنگام نوت برداری یادداشت های خود را مفید تر و سریع تر بردارید.


همین حالا فایل Abbreviations for note taking را دانلود میکنم

یکی دیگر از فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل کلمات هم معنی برای کلمات پر استفاده در رایتینگ است. از آنجایی که بسیاری از ما ایرنیان زبان انگلیسی را از طریق منابع و روش های مشابه و خارج از محیط انگلیسی زبان آموخته ایم کلماتی که در گفتار و نوشتار خود استفاده میکنیم مشابه و بسیار پرتکرار هستند. در این فایل ما برای تعداد زیادی از کلمات پرتکرار و ساده تری که معمولا زبان آموزان در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ به کار میبرند معادل های زیباتر، دقیق تر، پرمعنی تر و کم استفاده تری را آورده ایم. دقت داشته باشید که استفاده از این کلمات فقط با خواندن و حفظ کردن این فایل محقق نخواهد شد و نیاز به تکرار و در تمرین مخصوصا در نوشتار است.


همین حالا فایل Less frequent vocabulary for writing را دانلود میکنم

توصیه میشود این فایل را به همراه فایل  TOEFL Speaking Topics63  دانلود کنید و پس از مطالعه و تمرین با آن به این فایل بپردازید.سومین فایل کاربردی آمادگی آزمون تافل فایل دلایل پر استفاده برای بخش گفتاری و نوشتاری آزمون است. در این فایل تعدادی از دلایلی که به طور معمول برای پاسخگویی به درصد زیادی از سوالات مستقل اسپیکینگ و رایتینگ کارآمد هستند را آورده ایم. شما میتوانید پس از تمرین و نوت برداری دلایل شخصی خود را نیز اضافه کنید.


همین حالا فایل Common reasons for speaking and writing را دانلود میکنم

در این فایل کاربردی آمادگی آزمون تافل نیز تعدادی از نمونه های خوب از اسپیکینگ تسک یک افرادی که نمرات خوبی از این تسک دریافت کرده اند را برای شما آورده ایم تا با الگو گیری از نحوه پاسخگویی آنها به هدف مورد نظر خود برسید.


همین حالا فایل Independent speaking samples را دانلود میکنم
question