فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل

برای داشتن حداکثر تسلط و آمادگی در روز آزمون تافل لازم است که زبان آموزان بسیاری از توانایی های زبانی و فرازبانی خود را تمرین و تقویت کرده باشند. بخش بزرگی از موفقیت زبان آموزان در این آزمون به مهارت آنها در شناسایی موارد مورد نیاز و تمرین آنها و همچنین عدم اتلاف وقت برای مطالعه منابع غیر مفید وابسته است.

ما در اساتید آنلاین به شما کمک میکنیم تا با  یک نقشه دقیق از مسیر به درستی در این راه گام بردارید و با صرف وقت و انرژی خود در تمرین و تقویت مهارت های کارآمد به هدف خود دست یابید.

فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل​

یکی از خدمات اساتید آنلاین در این راستا، تولید محتوای سودمند رایگان ، فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل و راهنمایی شما در شخصی سازی این محتواها جهت استفاده هرچه بیشتر از آنها میباشد. شما با دانلود فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل میتوانید الگویی جهت آماده سازی فایل های مشابه برای خود داشته باشید و می آموزید که چگونه از آنها برای موفقیت در آزمون بهره برید.

در اینجا تعدادی فایل قابل دانلود برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید از اینجا دانلود کنید:

Abbreviations for note taking)

در این فایل تعداد زیادی از کلماتی که به طور معمول در بخش های مختلف آزمون استفاده شده و نیاز است که یادداشت برداری شود را به همراه شکل مخفف آنها آورده ایم. شما میتوانید به این لیست اضافه یا از آن کم کنید و با تمرین بسیار بیاموزید که با استفاده از این مخفف ها در هنگام نوت برداری یادداشت های خود را مفید تر و سریع تر بردارید.

Less frequent vocabulary for writing)

یکی دیگر از فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل کلمات هم معنی برای کلمات پر استفاده در رایتینگ است. از آنجایی که بسیاری از ما ایرنیان زبان انگلیسی را از طریق منابع و روش های مشابه و خارج از محیط انگلیسی زبان آموخته ایم کلماتی که در گفتار و نوشتار خود استفاده میکنیم مشابه و بسیار پرتکرار هستند. در این فایل ما برای تعداد زیادی از کلمات پرتکرار و ساده تری که معمولا زبان آموزان در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ به کار میبرند معادل های زیباتر، دقیق تر، پرمعنی تر و کم استفاده تری را آورده ایم. دقت داشته باشید که استفاده از این کلمات فقط با خواندن و حفظ کردن این فایل محقق نخواهد شد و نیاز به تکرار و در تمرین مخصوصا در نوشتار است.

تعلیق برگزاری آزمون تافل
زبان
اساتید آنلاین

تعلیق برگزاری آزمون تافل در ایران

زمان برگزاری آزمون تافل در ایران عقب افتاد! بهترین تصمیم در زمان تعلیق برگزاری آزمون تافل چه خواهد بود؟ خبر تعلیق برگزاری آزمون تافل در ایران شوک عجیبی بود که به برخی از داوطلبین چنین آزمونی وارد شد. چرا که

ادامه مطلب »
آمادگی بهتر تافل
زبان
اساتید آنلاین

۵ راهکار برای آمادگی بهتر در آزمون تافل

آزمون تافل همیشه می تواند یک تجربه استرس آور باشد. شما هزینه زیادی برای آزمون کرده‌اید و ماه ها برای شرکت در آن وقت صرف کرده اید. علاوه بر آن محل امتحان نیز ممکن است پرسرصدا و شلوغ باشد. حتی ممکن است

ادامه مطلب »
کاهش استرس تافل
زبان
اساتید آنلاین

4 راهکار کاهش استرس تافل

بر هیچکس پوشیده نیست که شرکت در آزمونی همچون تافل که هم آزمون نسبتا سختی است و هم برای اکثرا ایرانیان گران به حساب می آید آنهم در محدودیت زمانی برای ارسال نمره به دانشگا ه ها استرس زیادی به

ادامه مطلب »

Common reasons for speaking and writing)

توصیه میشود این فایل را به همراه فایل  TOEFL Speaking Topics63  دانلود کنید و پس از مطالعه و تمرین با آن به این فایل بپردازید.

سومین فایل کاربردی آمادگی آزمون تافل فایل دلایل پر استفاده برای بخش گفتاری و نوشتاری آزمون است. در این فایل تعدادی از دلایلی که به طور معمول برای پاسخگویی به درصد زیادی از سوالات مستقل اسپیکینگ و رایتینگ کارآمد هستند را آورده ایم. شما میتوانید پس از تمرین و نوت برداری دلایل شخصی خود را نیز اضافه کنید.

Independent speaking samples)

در این فایل کاربردی آمادگی آزمون تافل نیز تعدادی از نمونه های خوب از اسپیکینگ تسک یک افرادی که نمرات خوبی از این تسک دریافت کرده اند را برای شما آورده ایم تا با الگو گیری از نحوه پاسخگویی آنها به هدف مورد نظر خود برسید.