فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل

برای داشتن حداکثر تسلط و آمادگی در روز آزمون تافل لازم است که زبان آموزان بسیاری از توانایی های زبانی و فرازبانی خود را تمرین و تقویت کرده باشند. بخش بزرگی از موفقیت زبان آموزان در این آزمون به مهارت آنها در شناسایی موارد مورد نیاز و تمرین آنها و همچنین عدم اتلاف وقت برای مطالعه منابع غیر مفید وابسته است.

ما در اساتید آنلاین به شما کمک میکنیم تا با  یک نقشه دقیق از مسیر به درستی در این راه گام بردارید و با صرف وقت و انرژی خود در تمرین و تقویت مهارت های کارآمد به هدف خود دست یابید.

فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل​

یکی از خدمات اساتید آنلاین در این راستا، تولید محتوای سودمند رایگان ، فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل و راهنمایی شما در شخصی سازی این محتواها جهت استفاده هرچه بیشتر از آنها میباشد. شما با دانلود فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل میتوانید الگویی جهت آماده سازی فایل های مشابه برای خود داشته باشید و می آموزید که چگونه از آنها برای موفقیت در آزمون بهره برید.

در اینجا تعدادی فایل قابل دانلود برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید از اینجا دانلود کنید:

Abbreviations for note taking)

در این فایل تعداد زیادی از کلماتی که به طور معمول در بخش های مختلف آزمون استفاده شده و نیاز است که یادداشت برداری شود را به همراه شکل مخفف آنها آورده ایم. شما میتوانید به این لیست اضافه یا از آن کم کنید و با تمرین بسیار بیاموزید که با استفاده از این مخفف ها در هنگام نوت برداری یادداشت های خود را مفید تر و سریع تر بردارید.

Less frequent vocabulary for writing)

یکی دیگر از فایل های کاربردی آمادگی آزمون تافل کلمات هم معنی برای کلمات پر استفاده در رایتینگ است. از آنجایی که بسیاری از ما ایرنیان زبان انگلیسی را از طریق منابع و روش های مشابه و خارج از محیط انگلیسی زبان آموخته ایم کلماتی که در گفتار و نوشتار خود استفاده میکنیم مشابه و بسیار پرتکرار هستند. در این فایل ما برای تعداد زیادی از کلمات پرتکرار و ساده تری که معمولا زبان آموزان در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ به کار میبرند معادل های زیباتر، دقیق تر، پرمعنی تر و کم استفاده تری را آورده ایم. دقت داشته باشید که استفاده از این کلمات فقط با خواندن و حفظ کردن این فایل محقق نخواهد شد و نیاز به تکرار و در تمرین مخصوصا در نوشتار است.

زبان
اساتید آنلاین

آموزش ثبت نام تافل ۱۴۰۲

امروزه داشتن مدرک تافل می تواند برای تمام افرادی که علاقه به ارتقای سطح تحصیلی و کاری خود دارند کمک کننده باشد. فرد می تواند بعد از طی کردن کلاس های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه های معتبر و شناخته

ادامه مطلب »
دانلود TPO TOEFL
زبان
اساتید آنلاین

دانلود TPO TOEFL | دانلود رایگان TPO تافل ®

دانلود TPO TOEFL | داوطلبان آزمون تافل® اینترنتی یا ® TOEFL iBT می توانند قبل از شرکت در آزمون خود، در نمونه های آزمون آزمایشی تافل ® شرکت کنند و عملکرد خود را در همه قسمت های آزمون محک بزنند. در ادامه با معرفی و

ادامه مطلب »
رفع تعلیق تافل
زبان
Admin bar avatar

رفع تعلیق تافل خبرهای خوبی در راه است…

رفع تعلیق تافل: مدتی پیش خبر تعلیق برگزاری آزمون تافل، شوک بزرگی به متقاضیان تافل وارد کرد. این موضوع باعث سردرگمی و اضطراب بیش از پیش داوطلبان آزمون تافل شد. اما خبر خوب حال حاضر رفع تعلیق تافل است. این

ادامه مطلب »

Common reasons for speaking and writing)

توصیه میشود این فایل را به همراه فایل  TOEFL Speaking Topics63  دانلود کنید و پس از مطالعه و تمرین با آن به این فایل بپردازید.

سومین فایل کاربردی آمادگی آزمون تافل فایل دلایل پر استفاده برای بخش گفتاری و نوشتاری آزمون است. در این فایل تعدادی از دلایلی که به طور معمول برای پاسخگویی به درصد زیادی از سوالات مستقل اسپیکینگ و رایتینگ کارآمد هستند را آورده ایم. شما میتوانید پس از تمرین و نوت برداری دلایل شخصی خود را نیز اضافه کنید.

Independent speaking samples)

در این فایل کاربردی آمادگی آزمون تافل نیز تعدادی از نمونه های خوب از اسپیکینگ تسک یک افرادی که نمرات خوبی از این تسک دریافت کرده اند را برای شما آورده ایم تا با الگو گیری از نحوه پاسخگویی آنها به هدف مورد نظر خود برسید.