صفحه محصول خدمات ترجمه و بازگردانی

سفارش خدمات ترجمه و بازگردانی

در این جا متون شما با هر دسته بندی و سطحی، از متون ساده و عامیانه تا متون علمی، رسمی و تخصصی با کیفیتی عالی و تضمینی ترجمه و بازگردانی می شود. خدمات ترجمه و بازگردانی اساتیدآنلاین شامل موارد زیر است:

انگلیسی به فارسی

زبان انگلیسی بدون شک مهمترین زبان ارتباطات بین المللی است. بیشتر متن ها، مقاله ها و کتاب های جهان به این زبان نوشته می شود. با دانستن این زبان به راحتی می توان با افراد مختلف در نقاط گوناگون جهان ارتباط داشت. علاوه بر روابط اجتماعی، زبان انگلیسی زبان اول رسانه ها، تکنولوژی، علم و … نیز محسوب می شود.در هر زبانی از جمله انگلیسی، متن هایی وجود دارند که نیاز به ترجمه حرفه ای و دقیق دارند. به عنوان مثال ممکن است در موضوعی تخصصی نیاز داشته باشید که مقاله ای را به زبان انگلیسی بخوانید. یا اینکه ایمیلی دریافت کنید که موضوعات مهمی در آن مطرح شده که نیاز به تبحر در زبان انگلیسی دارد. همچنین ممکن است برای یک موضوع کاری، علمی و یا شخصی (مانند پذیرش) نیاز به مکاتبه با نهادها، سازمان ها یا ارگان های انگلیسی زبان داشته باشید. در چنین مواردی شما نیاز به یک ترجمه روان، دقیق و مطمئن دارید.
برای فهم دقیق و یا بیان بی اشکال موضوعات این چنینی باید متن های مورد نظر شما به بهترین شکل ممکن ترجمه شود. خبر خوب این است که تیم حرفه ای دپارتمان ترجمه و ویراستاری اساتید آنلاین آماده است تا ترجمه متن های دشوار و مهم شما را به عهده بگیرد. ما متن های مورد نظر شما را با قیمتی مناسب، کیفیتی عالی و به صورت تضمین شده ترجمه می کنیم.
خدمات ترجمه
خدمات ترجمه و بازگردانی

فارسی به انگلیسی

تصور کنید که در حال تهیه یک مقاله علمی برای ژورنالی معتبر هستید. شما نیاز دارید که مقاله خود را به انگلیسی بازگردان کنید. در این موارد متن شما باید هم از نظر نگارشی و هم از نظر کیفیت محتوا، بی نقص باشد. حتی برای بسیاری از انگلیسی زبان ها نیز نوشتن مقاله هایی در این سطح کار آسانی نیست. به همین دلیل شما به افرادی نیاز دارید که بتوانند با دانش و تخصص در زبان انگلیسی شما را راهنمایی کنند.

همچنین در هنگام پذیرش و یا گرفتن مجوز کار و یا تحصیل شما باید با دانشگاه ها، مراکز علمی، مراکز کاریابی، کارفرماهای گوناگون و همچنین ارگان های دولتی مکاتبه داشته باشید. هر کدام از این نهادها نیازمند اطلاعات مخصوص به خود است. تشخیص اینکه با هر کدام از این نهادها چگونه باید مکاتبه کرد کار آسانی نیست.

در چنین شرایطی ما به شما توصیه می کنیم که کار ترجمه خود را به تیم ترجمه اساتید آنلاین بسپارید. اساتیدآنلاین با داشتن ده ها مترجم حرفه ای در شاخه های گوناگون آماده است تا متن های شما را در هر سطحی، از مقاله های علمی گرفته تا نامه های اداری ساده از انگلیسی به فارسی ترجمه کند. همکاران ما در دپارتمان ترجمه و ویراستاری تجربه زیادی در موضوعات پذیرش، علمی و تحصیلی دارند. از این رو می توانند بهترین راهنمای شما در این مسیر باشند. در این بخش متن های شما از فارسی به انگلیسی با قیمتی مناسب و کیفیتی بسیار عالی بازگردانی می شود.

هزینه ترجمه

برای درخواست ترجمه و اطلاع از قیمت، متن مورد نظر خود را در فرمت Word برای مترجمین اساتیدآنلاین ارسال کنید. برای این کار تنها کافیست فایل خود را در باکس زیر بارگزاری کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. هزینه ترجمه یا بازگردانی برای شما ارسال شده و در صورت تمایل، فرآیند آماده سازی محتوای شما شروع می شود.

تعرفه ترجمه اساتیدآنلاین

هزینه ترجمه و بازگردانی برای مقاله ای با کیفیت، تضمینی و نگارش شده بدون کوچک ترین ایراد نگارشی، دستور زبانی و لغوی به شرح زیر است:
 • ترجمه انگلیسی به فارسی: هر 250 کلمه 25 هزار تومان
 • بازگردانی فارسی به انگلیسی: قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی ضرب در 1.3 (هر 250 کلمه 32500)

در صورتی که مقالات تخصصی شما در رشته های مختلف دانشگاهی باشد، ضریب های زیر برای خدمت ترجمه لحاظ می گردد:

زمینه ترجمه

ضریب محاسبه هزینه ترجمه

حقوق

1.2

فلسفه

1.1

پزشکی

1.2

ادبیات و زبان شناسی

1.1

اسناد تجاری

1.1

فقه و علوم انسانی

1.1

نفت گاز و پتروشیمی

1.15

مهندسی

1.2

زمان ترجمه

در حالت عادی، متون با حجم کمتر از 10 صفحه در 3 روز کاری و متون تا 20 صفحه در یک هفته کاری آماده می شود. اگر متن شما بیش از 20 صفحه باشد، زمان ارائه توسط پشتیبان به اطلاع شما خواهد رسید.

ترجمه سریع

اگر برای ترجمه متن خود عجله دارید می توانید با درخواست از پشتیبان، متون ترجمه شده خود را بسیار سریع تر دریافت کنید. متون با حجم کمتر از 10 صفحه، یک روزه و متون تا 20 صفحه در 3 روز کاری به دست شما خواهید رسید. ضریب ترجمه سریع 1.8 برابر ترجمه معمولی است.

مراحل ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش در ۳ قدم است :

۱- در ابتدا از باکس زیر با توجه به تعداد کلمات متن خود قیمت حدودی ترجمه متن تان را ببینید.

۲- سپس در قسمت دریافت فایل، فایل “Word” متن خود را آپلود نموده و اطلاعات خود را وارد کنید.

۳- در کمتر از 24 ساعت آینده، فایل شما توسط پشتیبانان سایت بررسی شده و قیمت نهایی به همراه لینک پرداخت برایتان ایمیل می شود. از طریق آن لینک پرداخت صورت حساب خود را انجام دهید.

به همین سادگی کار ثبت سفارش شما به اتمام رسیده است.

 

دریافت فایل مقاله (ترجمه)

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
📥 فایل Word خود را در باکس زیر آپلود کنید.
فایل ها را به اینجا بکشید یا
حداکثر اندازه فایل: 512 MB.

  سوالات متداول

  ترجمه تمامی متن ها تا 10 روز ضمانت خواهند داشت. این ضمانت شامل بازبینی، اصلاح اشکالات و جایگزین سازی لغات و عبارات می شود.

  در صورتی که فرمت مدنظرتان را برای ما ارسال کنید، حتما در فرآیند ترجمه مقاله لحاظ خواهد شد؛ در غیر اینصورت به صورت ساده درون فایل Word تحویل داده می‌شود.

  مبنای قیمت ترجمه مقاله در اساتیدآنلاین، کلمه است؛ ابتدا متن سفارش بررسی شده تا مشخص شود چند کلمه است، سپس بر مبنای تعداد کلمات، قیمت ترجمه مقاله اعلام می‌شود. برای آشنایی با قیمت ‌ها لطفاً به قسمت تعرفه ترجمه مراجعه فرمایید.

  بله. زمانیکه پروژه شما شروع شود از طریق سیستم پیام ‌رسان داخل پنل اساتیدآنلاین می‌توانید با مترجم خود در ارتباط باشید، اما امکان تماس تلفنی وجود ندارد.

  اساتیدآنلاین یکی از معتبرترین موسسات کشور است که سال هاست در زمینه های مختلف فعالیت دارد. مترجمین ما افراد معتمد و با سابقه ای هستند که سالهاست در حوزه ترجمه فعالیت دارند. هر مترجم تنها در زمان کار به فایل شما دسترسی دارد و پس از ترجمه فایل تنها برای خود شما ارسال خواهد شد. بنابراین می توانید 100 درصد از محرمانه ماندن اطلاعات خود مطمئن باشید.

  در اساتیدآنلاین مترجمینی کار ترجمه مقاله را انجام می‌دهند که کاملاً با فرمت مقالات برای ثبت در ژورنال های خارجی از جمله ISI و ISC،  PubMed و … آشنا هستند. پس با خیال راحت ترجمه خود را به ما بسپارید.

  با ثبت نام در وبسایت اساتیدآنلاین و ثبت درخواست، منتظر پیام پشتیبان بمانید؛ هزینه، مدت زمان آماده سازی و موارد لازم برای شما ارسال می شود.

  ما برای شما فرآیند شمارش کلمات را انجام می‌دهیم. فقط کافیست ثبت‌ نام کنید و سفارش ترجمه خود را ایجاد کنید تا تعداد کلمات برای شما شمارش و متن شما قیمت گذاری شود.

  بهتر است زمینه ‌ای را انتخاب کنید که به موضوع متن شما نزدیکتر است؛ اگر موضوع مدنظرتان را پیدا نکردید می‌توانید متن را برای ما بفرستید تا راهنمایی ‌های لازم را دریافت کنید.

  question