سیاست ها و قوانین

قوانین وبسایت مرکز آموزشی اساتیدآنلاین

 

مطالب این وبسایت (Asatideonline.com) پیرامون جدید‌ترین و به روزترین مباحث مرتبط با آموزش مهارت‌های زبان بویژه در زمینه آزمون های ملی و بین المللی می باشد.

 

مرکز آموزشی اساتیدآنلاین کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد

– انتشار مطالب “رایگان” این سایت صرفاً با ذکر منبع بلامانع است.

– کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت،متعلق به مرکزآموزشی اساتیدآنلاین می باشد و هرگونه تکثیر محتواهای “غیر رایگان” شرعاً حرام و مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

–سوالات ، اشکالات و مطالب مرتبط با مرکز آموزشی اساتیدآنلاین را می‌توانید به آدرس ایمیل support@asatideonline.com ارسال کرده و یا در بخش نظرات مقالات با ما درمیان بگذارید.

– در ارسال نظرات لطفاً موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری فرمایید.  مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

– تمامی نظرات کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست ها انجام نمی‌شود، بنابراین از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت مرکز آموزشی اساتیدآنلاین هیچگونه مسئولیتی در اقبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت. شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.محتواهای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران حذف خواهد شد و در صورت درخواست مراجع قانونی اطلاعات فرد در اختیار مراجع قرار خواهد گرفت و مسئولیت محتوا تماماً با نویسنده آن است و اساتیدآنلاین در مورد محدود کردن دسترسی کاربران به سایت کاملا مختار است.

 

تحلیل ها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و مرکز آموزشی اساتیدآنلاین مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

انتقال اطلاعات ( که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. مرکز آموزشی اساتیدآنلاین مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

 

مرکز آموزشی اساتیدآنلاین محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با  سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

 

از همراهی شما دوستان عزیز متشکریم.

مدیریت مرکز آموزشی اساتیدآنلاین.

question