نماد اعتماد اساتیدآنلاین

وب سایت اساتیدآنلاین، تجربه یک وب سایت مطمئن

بسیار خوشحالیم که شما را در وب سایت اساتیدآنلاین می بینیم. ما در وب سایت اساتیدآنلاین همه مجوزهای لازم برای آموزش و فروش دوره های آموزشی را داریم و شما می توانید با اطمینان خاطر از دوره های آموزشی ما شرکت کنید، از خدمات وب سایت ما استفاده کنید و در درگاه پرداخت وب سایت ما خرید کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی (E-Nemad)

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه ‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت است، به عنوان تاییدیه به وب سایت های با فروشگاه‌ اینترنتی داده می‌شود. این نماد دارای دو دسته یک ستاره و دو ستاره است.ما در وب سایت اساتید آنلاین، از بستر امن SSL برای حفظ امنیت شما استفاده می کنیم و این بستر، اطلاعات هویتی و اطلاعات حساب شما را در برابر آسیب امن نگه می دارد.
logo-samandehi

نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

گواهی رسانه نشر دیجیتال، یکی دیگر از مجوزهای رسمی اساتیدآنلاین است که باعث تمایز این مرکز از بسیاری از فعالان این حوزه میشود. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه های برخط، هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می نماید.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

شرکت فنی مهندسی دانشوران نوین رهام با نام تجاری اساتیدآنلاین، دارای پروانه کسب از نظام صنفی رایانه ای کشور برای اجرای سیستم های پیشرفته آموزشی بر بستر وب و تولید نرم افزار های پیشرفته در صنعت آموزش است.

این مجوز نشان از پیشگام بودن اساتید آنلاین در صنعت آموزش کشور دارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی شما

ما در وب سایت اساتیدآنلاین به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و جزء حقوق شما می دانیم که از قوانین و شرایط وب سایت ما اطلاع داشته باشید.

برای مطالعه قوانین و مقررات کلیک کنید

استفاده از درگاه های مطمئن

ما در اساتید آنلاین از معتبرترین درگاه های پرداخت آنلاین استفاده میکنیم. این مساله باعث آن شده است که مشتریان ما با اعتماد بیشتری خرید های خود را ثبت کنند.

بانک ملت
زرین پال
question