معرفی منابع جدید آزمون IELTS ® در سال ۲۰۲۰

منابع جدید آزمون IELTS

®The Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب از مهم ترین منابع جدید آزمون IELTS ® در سال 2020 به شمار می آید. این کتاب هم برای کسب آمادگی آیلتس ® آکادمیک و هم آیلتس ® جنرال کاربرد دارد. این کتاب همراه با سوالات آیلتس و پاسخ های آنها، نگاهی اجمالی به اشتباهاتی دارد که داوطلبان آیلتس مرتکب شده اند. این کتاب بر اساس پاسخ های داوطلبان در آزمون های واقعی و موارد مشابه ساخته شده است. متن این کتاب شامل دستورالعمل های گام به گام و نکات مفیدی برای شرکت در هر بخش از آزمون است.

 

Official IELTS P® ractice Materials

شما می توانید با نوع سوالات آشنا شوید و در روز امتحان غافلگیر نشوید. چرا که سوالات شما مشابهش قطعاْ در این کتاب موجود است. این کتاب شامل سوالات و پاسخ های آنها از تمام بخش های آزمون است. این کتابها همچنین شامل “نظرات ممتحن ها” ست. این کتاب دارای چاپ های مختلف است و همه شامل CD/DVD برای تمرین تست های Listening است. حتی مدرسینی که دانش آموزان را برای آزمون آیلتس ® آماده می کنند، می توانند از این کتاب کمک بگیرند. آنها می توانند از طریق پاسخ افراد آن ها را مورد ارزیابی قرار دهند.

 

Cambridge English: IELTS® 11 Academic with Answers

این کتاب آخرین نسخه از سری Cambridge English IELTS® Academic است.  این کتاب شامل آخرین تست های آزمایشی همراه با جواب های آن هاست. گرفتن نسخه ی جدید این کتاب که از منابع جدید آزمون ®IELTS به شمار می آید اولویت بیشتری دارد.

 

Barron’s IELTS® Super pack

این کتاب به شکل زایدالوصفی قابل فهم است. هر بخش با جزئیات کامل توصیف شده و نکته های اساسی برای تسلط برهر بخش به صورت مجزا آورده شده است.

منابع ielts

معرفی منابع جدید آزمون IELTS ® در سال 2020

 

®Road to IELTS

این کتاب دارای آزمون های آزمایشی، فیلم های آموزشی و تمرینات تعاملی است. یک دوره آنلاین که در سه نسخه test drive، last minute و full version در دسترس است.

Target Band 7: IELTS® Academic Module: How To Maximize Your Score

این کتاب برای کاهش اشتباهات شایع و رایج، مدیریت زمان و روش درست پاسخ دادن به سوالات گردآوری شده است. در کنار دیگر منابع جدید آزمون ®IELTS، تهیه این کتاب توصیه می گردد.

 

اگر به دنبال موفقیت در آزمون تافل ® هستید، در دوره هیبریدی آنلاین گرامر پیشرفته آیلتس ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اساتیدآنلاین مراجعه کرده و یا با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question