63TOEFL Speaking Topics

63TOEFL Speaking Topics | یکی از بارزترین مشکلات شرکت کنندگان آزمون های زبان انگلیسی در بخش speaking عدم توانایی در استدلال لحظه ای می باشد. بسیاری از زبان آموزان در هنگام مواجهه با اولین سوال این بخش که نیاز به پاسخ و استدلال شخصی دارد ناگهان احساس می کنند که هیچ جوابی برای این سوال ندارند و این موضوع برایشان کاملا جدید و ناشناخته است!

63TOEFL Speaking Topics​

راه حل این مشکل چیست؟

چگونه چنین تمرینی داشته باشیم؟

بخش اول)

موضوعات آزمون های قبلی و موضوعات مشابه و حتی موضوعاتی که پیش بینی میشود در آزمون های آینده مورد سوال قرار گیرند را به عنوان سوالات تمرینی خود استفاده کنید. ( ما در این فایل (که میتوانید در سایت اساتید آنلاین دانلود کنید) تعداد زیادی از انواع این سوالات را برای شما فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانید با هر نوع سوالی آشنا شده و تمرین کنید)

بخش دوم)

هر سوال را بخوانید و سعی کنید در همان لحظه

  • یک جواب
  • دو دلیل برای آن جواب
  • دو مثال

برای آن بیاورید.

دقت داشته باشید که هیچ نیازی نیست جواب و دلایلی که آورده اید واقعا نظر شخصی شما بوده و به آن باور داشته باشید. شما میتوانید جوابی برعکس نظر واقعی خود بیاورید و یا برای مثال یک داستان خیالی از خود ببافید! برای مصصحان نظر شخصی هیچکس اهمیتی ندارد آنها میخواهند سطح زبان و توانایی انتقال مفاهیم توسط شرکت کنندگان را بسنجند و تا زمانی که استدلالی قانع کننده داشته باشید و یا داستانتان باورپذیر باشد جواب شما درست و کافی تلقی میشود.

تعلیق برگزاری آزمون تافل
زبان
اساتید آنلاین

تعلیق برگزاری آزمون تافل در ایران

زمان برگزاری آزمون تافل در ایران عقب افتاد! بهترین تصمیم در زمان تعلیق برگزاری آزمون تافل چه خواهد بود؟ خبر تعلیق برگزاری آزمون تافل در ایران شوک عجیبی بود که به برخی از داوطلبین چنین آزمونی وارد شد. چرا که

ادامه مطلب »
آمادگی بهتر تافل
زبان
اساتید آنلاین

۵ راهکار برای آمادگی بهتر در آزمون تافل

آزمون تافل همیشه می تواند یک تجربه استرس آور باشد. شما هزینه زیادی برای آزمون کرده‌اید و ماه ها برای شرکت در آن وقت صرف کرده اید. علاوه بر آن محل امتحان نیز ممکن است پرسرصدا و شلوغ باشد. حتی ممکن است

ادامه مطلب »
کاهش استرس تافل
زبان
اساتید آنلاین

4 راهکار کاهش استرس تافل

بر هیچکس پوشیده نیست که شرکت در آزمونی همچون تافل که هم آزمون نسبتا سختی است و هم برای اکثرا ایرانیان گران به حساب می آید آنهم در محدودیت زمانی برای ارسال نمره به دانشگا ه ها استرس زیادی به

ادامه مطلب »

بخش سوم)

در صورتی که در همان لحظه جوابی برای سوال خوانده شده به ذهنتان نرسید آن را علامت بزنید یا در جایی جداگانه یادداشت کنید و بعدا سعی کنید با تفکر بیشتر یا تحقیق درباره موضوع جواب و دلایلی پیدا کنید.

بخش چهارم)

  1. این کار را انقدر تکرار کنید که با دیدن هر نوع سوالی بتوانید در لحظه جواب و دلایل قانع کننده برای آن بیاورید.
  • شما میتوانید در مراحل بعد که قدرت استدلالتان به یک قوت نسبی رسید در هنگام این تمرین به زمان بندی پاسخگویی، نکات گرامری و تلفظ خود نیز دقت کرده و همه جوانب یک پاسخ خوب در این آزمون را تقویت کنید.
  • این سوالات میتوانند موضوعات خوبی برای تمرین Independent writing task نیز باشند.

موفق باشید.