آماده سازی مدارک پذیرش

خدمات آماده سازی مدارک پذیرش

در اساتیدآنلاین متون شما با هر دسته بندی و سطحی، از متون ساده و عامیانه تا متون علمی، رسمی و تخصصی با کیفیتی عالی و تضمینی ترجمه و بازگردانی می شود. خدمات ترجمه و بازگردانی اساتیدآنلاین، و خدمات آماده سازی مدارک پذیرش شامل موارد زیر است:

تیم حرفه ای اساتیدآنلاین با سال‌ها تجربه موفق در این زمینه آماده ارائه خدمات به شماست.

یکی از نکات مهم در زمینه آماده سازی مدارک پذیرش کاری و تحصیلی، پذیرش و کارهای مربوط به درخواست و اپلای این است که مدارک شما نباید حالت کلیشه ای داشته باشد. توصیه ما این است که هیچوقت از فرمت های پیش فرض استفاده نکنید. چرا که به وضوح مشخص می شود که ساختاری که استفاده کرده اید، یک قالب پیش فرض بوده است. مدارکی که شما آماده می کنید می بایست بر مبنای شخص شما باشد و این باید در مدارکی که تهیه می شود، به راحتی قابل تشخیص باشد.

کوچکترین اشکال گرامری، نگارشی، لغوی و یا حتی ضعیف بودن فرمت و قالب این مدارک می تواند باعث کم اعتباری شدن مدارک شما شود. واضح است که این اتفاق برای هیچکس خوشایند نیست!

کارشناسان و متخصصان اساتید آنلاین بر مبنای شخصیت، مهارت ها، ویژگی ها و سایر خصوصیات شما مدارک مورد نیاز را در ساختاری متنوع و رقابتی برای شما تهیه می کند. این مدارک شامل موارد زیر می شود:

1.رزومه (Resume/CV)
2.Portfolio
3.نامه همراه (Cover letter)
4.انگیزه نامه (Letter of Motivation)

5.بیان هدف (Statement of Purpose)

6.توصیه نامه (Recommendation Letter)

7.ریزنمرات (Transcript)

8.ایمیل به استاد یا کارفرما

کارشناسان و متخصصان اساتید آنلاین بر مبنای شخصیت، مهارت ها، ویژگی ها و سایر خصوصیات شما مدارک مورد نیاز را در ساختاری متنوع و رقابتی برای شما تهیه می کند. این مدارک شامل موارد زیر می شود:

1.رزومه (Resume/CV)
2.Portfolio
3.نامه همراه (Cover letter)
4.انگیزه نامه (Letter of Motivation)

5.بیان هدف (Statement of Purpose)

6.توصیه نامه (Recommendation Letter)

7.ریزنمرات (Transcript)

8.ایمیل به استاد یا کارفرما

رزومه یا CV متنی است که می ‌تواند بین یک تا چند صفحه متغیر باشد و در آن اطلاعاتی مانند پیشینه تحصیلی و کاری افراد و نیز توانایی ‌‌ها و اطلاعات شخصی او ذکر می‌شود و به نوعی تبلیغی است که در آن ویژگی‌ های خود را به کار‌فرمایان و اساتید دانشگاه ها عرضه می‌کنند، تا آن ‌ها بتوانند توانایی ‌ها و مهارت ‌های او را برای پذیرش ارزیابی کنند.در حقیقت رزومه، یک تصویر ذهنی را از توانایی ‌ها و فعالیت‌ های شما در زمینه شغل مورد نظر نشان می‌دهد و باعث می ‌شود کارفرمایان با مطالعه آن متقاعد شوند که از میان داوطلب ‌ها، کدام یک برای دعوت به مصاحبه مناسب ‌تر است. پورتفولیو نیز مانند رزومه است با این تفاوت که مانند آلبومی شامل سوابق طراحی ها و کارهای انجام شده است. پورتفولیو در واقع معرفی نامه یک معمار/ طراح/ گرافیست است که نشان دهنده مهارت های کاری اوست و استایل کاری و شخصیت او را منعکس می کند. اگر به تازگی فارغ التحصیل شده اید پورتفولیوی شما می تواند از میان کارهای دانشگاهی شما باشد. پورتفولیوی شما می تواند شامل کارهای شما در ورکشاپ های دانشگاهی ، مسابقات و سایر فعالیت های مکمل مانند عکاسی یا انتشار آثار شما در روزنامه ها و مجلات باشد.

کاورلتر ها معمولاً جزء نوشته هایی هستند که در هنگام درخواست کاری یا تحصیلی به عنوان رزومه و پیشینه و یا سابقه کاری یا تحصیلی به موسسه مورد نظر ارسال می‌ شود. به این معنی که با استفاده از این نامه خود را به مسئولان موسسه مدنظر معرفی می‌کنید تا با استفاده از آن بتوانند برای شما کار مناسبی را در نظر بگیرند. ممکن است شما درخواست یک کار یا موقعیت تحصیلی داشته باشید (بخواهید خود را معرفی کنید) و یا ممکن است با کارفرمای مورد نظر تماس بگیرید تا ببینید که آیا در موسسه آنها برای شما جایی وجود دارد یا نه. شما در این موارد به کاورلتر نیاز دارید.

شاید برای شما نیز این سوال مطرح باشد که با توجه به مدارک و مستندات ارائه شده به کمیته ‌های تصمیم گیری اهمیت انگیزه‌ نامه در چیست و چرا داشتن یک انگیزه ‌نامه خوب می‌تواند مرز بین شکست و موفقیت در پذیرش تحصیلی باشد.جواب به این سوال از دید کمیته تصمیم‌‌گیری بسیار ساده است: کلیه سوابق و مدارک شما تنها گذشته شما را نشان می‌دهد اما تنها یک انگیزه‌ نامه خوب است که آینده شما را برای کمیته مشخص می‌سازد. شما در انگیزه ‌نامه ضمن ارائه شرحی بر گذشته خود که مبتنی بر مستندات ارائه شده است می‌توانید جزییات شخصی‌تری به موفقیت ‌ها و حتی شکست ‌های خود بیافزایید و از آن مهم‌ تر مسیر پیش روی خود در آینده را نیز برای آنان توضیح دهید. شما هدف خود از انتخاب این مسیر برای آینده را روشن می کنید و مشخص می کنید که می خواهید در چه مسیری قدم بگذارید.

SRI که همان مخفف بیانیه علایق پژوهشی است، مستندی کوتاه درباره اطلاعاتی مانند فهرست دروس پاس شده، فهرست دروس پایه و یا تدریس شده، علایق و سوابق پژوهشی و سوابق نشر کتاب و مقاله (در صورت دارا بودن آن توسط متقاضی) است.دقیقا مانند نگارش انگیزه نامه، یک متقاضی با نوشتن علایق پژوهشی خود ، قصد در متمایز ساختن خود از سایر رقبا برای اخذ پذیرش از دانشگاه دلخواهش دارد.

توصیه نامه نوشته ای است که توسط کارفرما، استاد دانشگاه، مشتری، معلم یا شخص دیگری که می تواند یک فرد عادی و یا دانشگاهی باشد، نوشته می شود. هدف از نگارش توصیه نامه بیان مهارت ها، دستاوردها و توانایی شخصیِ فرد متقاضی کار یا پذیرش است. از این توصیه نامه ها به عنوان راهنمایی برای نشان دادن اعتماد به شخص مورد نظر استفاده می شود. اغلب توصیه نامه ها در خطاب به مدیر اجرایی شرکت ها یا ماموران پذیرش تحصیلی دانشگاه ها (به خصوص در مورد موقعیت های بورسیه تحصیلی) برای تسهیل مصاحبه یا معرفی کاندیدا نوشته می شوند.در واقع از افرادی که به عنوان مرجع یا Reference در رزومه نام برده شده، در مورد سابقه و عملکرد شما سوال می شود و استاد یا کارفرمای شما می بایست در یک نامه که به توصیه نامه معروف است، به صورت کاملاً شخصی و به دور از قالب های پیش فرض و محتوای کلیشه ای، مهارت ها، توانایی ها، نکات اخلاقی و … مربوط به شما را توصیف کند.

برای آن دسته از افرادی که قصد ادامه تحصیل دارند، ارائه ریز نمرات دانشگاهی به دانشگاه مقصد اجباریست. اما در وهله اول برای اپلای کردن، نیاز به ریزنمرات رسمی ترجمه شده وجود ندارد. با این وجود نسخه غیر رسمی ریزنمرات در این مرحله و قبل از آزادسازی مدارک بسیار کاربردیست. چرا که بعضی از دانشگاه ها حتی بعد از پذیرش نیز نیاز به نسخه رسمی مدارک نخواهند داشت. لذا شما نیاز ندارید که برای آزادسازی مدارک هزینه کنید.در پورتال دانشجویی برخی از دانشگاه های ایران، ریزنمرات به انگلیسی ارائه می شود. اما اگر دانشگاه شما این مدرک را ارائه نمی دهد، می توانید با ارائه فایل تصویری نمرات اخذ شده خود، ریزنمرات انگلیسی دریافت کنید.

اگر در هر مرحله از اپلای برای کار یا موقعیت تحصیلی نیاز به ارسال ایمیل به استاد، کارفرما، شرکت و یا دانشگاه را داشتید، باید بدانید که ایمیل شما از نظر فنی، گرامری و ساختاری می بایست ایده آل باشد تا به اعتبار شما خدشه ای وارد نکند. بنابراین می توانید برای ارسال یک ایمیل مناسب از اساتیدآنلاین کمک بگیرید.

هزینه آماده سازی مدارک پذیرش

برای سفارش و درخواست آماده سازی هر کدام از مدارک، می بایست درخواست خود را ثبت کنید. سپس پشتیبان از شما اطلاعات لازم را درخواست کرده و قیمت تهیه مدرک را به شما ارائه می کند و در صورت تمایل، کار آماده سازی شروع می شود.

آماده سازی سریع

اگر برای آماده شدن مدرک خود عجله دارید، می توانید با درخواست از پشتیبان، مدرک خود را در نصف زمان عنوان شده، دریافت کنید. ضریب آماده سازی سریع 1.8 برابر حالت معمولی است.

تعرفه آماده سازی مدارک پذیرش اساتیدآنلاین

هزینه آماده سازی مدارک با کیفیت، تضمینی و نگارش شده بدون کوچک ترین ایراد نگارشی، دستور زبانی و لغوی به شرح زیر است:

نوع خدمات
(نگارش تخصصی با ویرایش نیتیو و گارانتی تضمین کیفیت)
هزینه
(هزار تومان)
زمان تحویل
CV یا رزومه4005 روز
پورتفولیو6007 روز
کاورلتر300-3503 روز
انگیزه نامه (LoR) یا (SOP)7005 روز
بیانیه ی علایق پژوهشی (SRI)7005 روز
توصیه نامه (RL)2501-2 روز
ریزنمرات3503-5 روز
ایمیل50-1501 روز

با این وجود، هزینه بستگی به حجم محتوای شما دارد و شما می توانید قیمت دقیق را از پشتیبان دریافت کنید.

تصحیح و تغییر ساختار

اگر شما مدرکی آماده شده دارید که نیاز به اصلاح دارد یا مدرکی دارید که قبلاً برای مراکز دیگری فرستادید و الان نیاز به تغییر دارید، یک سوم هزینه آماده سازی از شما دریافت می شود.

زمان آماده سازی مدارک پذیرش

در حالت عادی، مدارک شما طبق زمانبندی ارائه شده در قسمت تعرفه آماده می شود. با این حال، زمان ارائه خدمت بستگی به حجم کار شما نیز دارد.

آماده سازی سریع

اگر برای آماده شدن مدرک خود عجله دارید، می توانید با درخواست از پشتیبان، مدرک خود را در نصف زمان عنوان شده، دریافت کنید. ضریب آماده سازی سریع 1.8 برابر حالت معمولی است.

مراحل ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش در ۳ قدم است :

۱- در ابتدا از جدول بالا قیمت حدودی سفارشتان را ببینید.

۲- سپس در قسمت دریافت فایل، فایل “Word” متن خود را آپلود نموده و اطلاعات خود را وارد کنید.

۳- در کمتر از 24 ساعت آینده، فایل شما توسط پشتیبانان سایت بررسی شده و قیمت نهایی به همراه لینک پرداخت برایتان ایمیل می شود. از طریق آن لینک پرداخت صورت حساب خود را انجام دهید.

به همین سادگی کار ثبت سفارش شما به اتمام رسیده است.

دریافت فایل سفارش (پذیرش)

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
📥 فایل Word خود را در باکس زیر آپلود کنید.
فایل ها را به اینجا بکشید یا
حداکثر اندازه فایل: 512 MB.

  سوالات متداول

  تمامی مدارک تا 10 روز ضمانت خواهند داشت. این ضمانت شامل بازبینی، اصلاح اشکالات و جایگزین سازی لغات و عبارات می شود.

  پس از ثبت نام در وبسایت، سفارش خود را ثبت می کنید. پشتیبان اطلاعات لازم را از شما دریافت می کند و هزینه آماده سازی را به شما ارائه می کند. در صورت تمایل شما، کار آماده سازی آغاز می شود.

  بله. زمانیکه پروژه شما شروع شود از طریق سیستم پیام ‌رسان داخل پنل اساتیدآنلاین می‌توانید با مترجم خود در ارتباط باشید، اما امکان تماس تلفنی وجود ندارد.

  بله. تنها کافیست قالب یا فرمت دانشگاه یا مرکز آموزشی خود را برای ما ارسال کنید.

  لینک پرداخت هزینه به ایمیل شما ارسال می شود.

  اساتیدآنلاین یکی از معتبرترین موسسات کشور است که سال هاست در زمینه های مختلف فعالیت دارد. مترجمین ما افراد معتمد و با سابقه ای هستند که سالهاست در حوزه ترجمه فعالیت دارند. هر مترجم تنها در زمان کار به فایل شما دسترسی دارد و پس از ترجمه فایل تنها برای خود شما ارسال خواهد شد. بنابراین می توانید 100 درصد از محرمانه ماندن اطلاعات خود مطمئن باشید.

  question