مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

اداره مهاجرت کانادا مهاجرت به این کشور را برای دانشجویان بین المللی آسان کرده است. مزایای تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی و مخصوصا ایرانیان انقدر زیاد است که این کشور ا به یکی از محبوب ترین مقصدهای دانشجویان ایرانی بدل کرده است. در این مقاله به تعدادی از مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا میپردازیم.

در دوران همه گیری بیماری کرونا اگر بخواهید در یکی از کالج ها یا دانشگاه های کانادا شروع به تحصیل کنید ، می توانید بصورت آنلاین در کشور خود تحصیل کنید و همچنین به همه مزایای بودن در کانادا دسترسی داشته باشید. دلیل این امر این است که کانادا به دانشجویان بین المللی جدید اجازه می دهد تا برنامه های آموزشی کانادایی خود را به صورت آنلاین شروع کنند و همچنان پس از اتمام برنامه ، واجد شرایط دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی هستند. این یک سیاست موقتی است که هدف آن ایجاد انعطاف پذیری بیشتر برای دانشجویان بین المللی به دلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا است.

با توجه به آنچه اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرده است، یک دانشجو می تواند کل برنامه تحصیلی کانادایی خود را به صورت آنلاین تکمیل کرده و واجد شرایط کار پس از فارغ التحصیلی PGWP باقی بماند. ترکیبی از تحصیلات کانادایی و تجربه کاری کانادایی که از طریق PGWP به دست آمده است ، شانس دانشجو برای اخذ اقامت دائم کانادا را افزایش می دهد.

بنابراین ، با فرض اینکه دانشجویی در حال حاضر در یک مقطع تحصیلی دو ساله واجد شرایط در یک کالج یا دانشگاه یا سایر موسسات آموزشی تعیین شده کانادایی ثبت نام کرده است ، می توانند پس از اتمام تحصیل خود ، یک مجوز کار پس از فارغ التحصیلی PGWP کامل و سه ساله دریافت کنند.

مزایای تحصیل در کانادا
مزایای تحصیل در کانادا

مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا

  • خیالتان راحت باشد که می توانید برنامه کانادایی خود را در کشور خود شروع کنید حتی اگر به دلیل وقفه ناشی از ویروس کرونا نتوانستید به موقع به کانادا بیایید (به عنوان مثال ، عدم پروازهای موجود).
  • کالج ها و دانشگاه های کانادایی در حال حاضر برنامه های خود را بصورت آنلاین ارائه می دهند.
  • اگر از یک برنامه واجد شرایط در یک موسسه آموزشی کانادایی (به عنوان مثال ، کالج یا دانشگاه) به مدت حداقل دو سال استفاده می کنید ، می توانید یک مجوز کار کامل و سه ساله کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) دریافت کنید. یک PGWP به شما سه سال فرصت می دهد تا از تجربه کاری واجد شرایط کافی در کانادا برخوردار شوید تا واجد شرایط برنامه های مهاجرتی بیشتر شوید.
  • شروع برنامه آنلاین شما می تواند تحصیل در کانادا را برای شما مقرون به صرفه تر کند. تحصیل در کانادا در مقایسه با ایالات متحده ، انگلستان ، اروپا و استرالیا مقرون به صرفه تر است. این سیاست موقت PGWP به شما امکان می دهد تا چند ماه از هزینه های زندگی در کانادا را تا زمانی که در کشور خود بمانید صرفه جویی کنید.
  • اگر مجوز تحصیل دارید ، به محض ورود به این کشور از نظر قانونی برای هر کارفرمایی در کانادا واجد شرایط خواهید بود. طبق اکثر مجوزهای تحصیل ، می توانید در طول برنامه خود حداکثر 20 ساعت در هفته و در تعطیلات منظم مانند تعطیلات زمستانی و تابستانی به طور تمام وقت کار کنید.
  • پس از اتمام برنامه ، مدرک تحصیلی یا مدارک دیگر کانادایی دریافت خواهید کرد که توسط کارفرمایان و مقامات دولتی کانادایی به رسمیت شناخته شده و مورد احترام قرار می گیرند. این مدرک به شما کمک می کند تا با بازار کار کانادا ادغام شده و در برنامه های مختلف مهاجرت فدرال و استانی امتیاز بیشتری کسب کنید.
  • پیگیری مطالعات کانادایی همچنین به تقویت مهارت های انگلیسی و/یا فرانسوی شما کمک می کند. مهارت های زبانی قوی تر از ادغام اقتصادی و اجتماعی شما در کانادا حمایت می کند و همچنین به شما کمک می کند تا امتیاز بیشتری در برنامه های مهاجرت کانادا کسب کنید.

دپارتمان پذیرش تحصیلی اساتید آنلاین با در اختیار داشتن امکانات کافی از جمله اطلاعات درست و دقیق و نیروهای متخصص در ایران و کانادا و دانشجویانی که خود پروسه اخذ پذیرش تحصیلی را طی کرده و در حال حاضر مشغول به تحصیل یا کار و زندگی در کانادا هستند، میتواند به شما در مهاجرت تحصیلی به کانادا یاری رساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان فرم ارزیابی پذیرش تحصیلی ما را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه فنی درسدن

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه فنی درسدن

دانشگاه فنی درسدن یا دانشگاه صنعتی درسدن با بیش از ۳۷ هزار دانشجو بزرگترین دانشگاه ایالت زاکسن و یکی از…

بیشتر بخوانید
دانشگاه سالرنو

معرفی بهترین دانشگاه های ایتالیا: دانشگاه سالرنو

دانشگاه سالرنو UNISA یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپاست. پیشینه ایجاد این دانشگاه به قرن هشتم میلادی باز می…

بیشتر بخوانید
دانشگاه سالنتو

معرفی بهترین دانشگاه های ایتالیا: دانشگاه سالنتو

دانشگاه سالنتو یک دانشگاه دولتی در شهر لچه ایتالیاست. این دانشگاه که تا پیش از این به عنوان دانشگاه لچه…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question