اشتباهات رایج شرکت کنندگان تافل ®

ویدئو اشتباهات تافل

43 دقیقه ویدئو آموزشی نکات طلایی درباره آزمون تافل ®

بر اساس بررسی بیش از 300 مورد واقعی آزمون آزمایشی برگزار شده و اشتباهات رایتینگ تافل ® در مرکز اساتیدآنلاین

دکتر محمدحسین رحمانی

دکتر محمدحسین رحمانی کیست ؟

  •  بیش از 15 سال تجربه آموزش تخصصی تکنیک های تافل ®
  • مدیر گروه جهاد دانشگاهی اصفهان (97-1390)
  • مدرس دوره های تافل ® و آیلتس ® جهاد دانشگاهی و آموزشگاه صدر
  • مصحح بیش از 1000 آزمون آزمایشی تافل ®
  • مدرس دوره های TOEFL ® و GRE ® دانشگاه هنر و دانشگاه اصفهان
  • مدرس دوره های زبان تجاری اتاق بازرگانی

قیمت محصول: 199000 تومان

برای مدت محدود رایگان!

سخنی درباره آزمون تافل ®

آزمون تافل ® TOEFL (Test of English as a Foreign Language) ® که توسط موسسه ETS ® برگزار می شود، یکی از معتبر ترین آزمون های  بین المللی در شاخه زبان انگلیسی است که میزان تسلط غیر انگلیسی زبانان در آن ارزیابی می گردد.می توان در فرآیند مهاجرت و نیز پذیرش دانشگاه به نمره بالای تافل ® به عنوان یک امتیاز ویژه نگاه کرد. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر دارند، مخصوصاً مهاجرت هایی از قبیل تحصیلی یا کاری، نیاز است تا مهارت و تسلط خود به زبان انگلیسی را نشان دهند. برای این منظور آن ها باید در آزمون های بین المللی زبان شرکت کرده و در آن نمره ی مطلوبی کسب کنند. نمره ی آزمون تافل ® از ۱۲۰ بوده و بسته به مقصد، هر نمره ای می تواند مناسب یا نامناسب باشد.

اما اشتباهات رایج شرکت کنندگان در آزمون تافل ® چیست و شناسایی آن ها چه کمکی به ما می کند؟

معمولاْ فارسی زبان ها اشتباهات رایج مشابهی دارند که به ساختار زبان فارسی باز می گردد. ریشه یابی، شناسایی و اجتناب از این اشتباهات، شما را در کسب نمره ای مناسب کمک می کند.

برای مثال، معمولاً فارسی زبانان و هم وطنان ما در قسمت رایتینگ ضعیف هستند و متاسفانه از این قسمت نمره ی کمی می گیرند. برای مثال بسیاری از ایرانیان برای نوشتن به انگلیسی، ابتدا ساختار فارسی را در ذهن خود به انگلیسی بازگردانی کرده و سپس آن را به نوشته ی خود وارد می کنند که این مورد اشتباه است. برای کسب نمره ی مطلوب در قسمت رایتینگ و در تسک های وابسته و مستقل تافل، نیاز به مهارت هایی کلیدی دارید تا بتوانید موضوع را بفهمید. برنامه ریزی کرده و سپس نوشتن را شروع کنید.

چگونه این اشتباهات شرکت کنندگان در تافل را تکرار نکنیم؟

حال چگونه باید نوشتن را شروع کنید؟ از چه عبارت هایی استفاده کنید؟ چند پاراگراف؟ هر پاراگراف باید چند خط و دارای چه مفهومی باشد؟ برای کسب نمره ی خوب باید چند کلمه بنویسیم؟ و …

برای مثال در قسمت لیسنینگ، اگر گوش شما به لهجه های مختلف و بیان کلمات و عبارات گوناگون آشنا نباشد، دچار خطا خواهید شد. باز این می تواند باعث اشتباهاتی مشابه در بین ایرانیان در آزمون تافل ® شود که کلمات را اشتباه می شنوند و گزینه های غلط را انتخاب می کنند. ما در ویدیویی آموزشی این اشتباهات را به شما معرفی می کنیم تا دچار مشکل نشوید.

همچنین در قسمت های ریدینگ و اسپیکینگ هم شما با دانستن نبایدها می توانید از بروز خطا و اشتباهات جلوگیری کرده و نمره ی منفی کسب نکنید. در حقیقت کارهایی انجام ندهید که باعث کسر نمره از شما شود.

پس در مجموع برای کسب نمره ی بالاتر و آشنایی با اشتباهات رایج داوطلبان در آزمون تافل ®، ما ویدیویی آموزشی برای شما فراهم کرده ایم که از آنالیز چندین کارنامه و عملکرد به دست آمده است. پس این ویدوی آموزشی را از دست ندهید!

اگر شما نیز این اشتباهات را مرتکب می شوید، آن ها را اصلاح کنید تا نمره ی بالاتری بگیرید. مثل این می ماند که شما از تجربه ی بسیاری از داوطلبان آزمون تافل ® که پیش از شما در آزمون خود شرکت کرده اند، استفاده می کنید.

برای دانستن همه ی این موارد و یادگیری مهارت های لازم، این فیلم آموزشی ارزشمند را از دست ندهید.

اگر در هرکدام از دسته های زیر هستید، این فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

  • داوطلب آزمون های TOEFL ® هستید و به زودی می بایست در آن شرکت کنید.
  • به مدرک آزمون TOEFL ® و نمره ی بالا برای اخذ پذیرش نیاز دارید.
  • نمی دانید چگونه نمره ی مطلوب خود در آزمون تافل ® را کسب کنید.
  • به دنبال یادگیری مهارت های لازم و موفقیت در این آزمون ها هستید.

دانلود ویدئو رایگان

خطرناک ترین اشتباهات شرکت کنندگان تافل

لینک دانلود این ویدئو برایتان ایمیل می شود. لطفا برای دریافت فایل، آدرس ایمیل معتبرتان را وارد کنید.

نگران نباشید. ایمیل های مزاحم نمی فرستیم.

question