تعیین سطح دولینگو

تعیین سطح دولینگو

آزمون انگلیسی تعیین سطح دولینگو معیاری برای سنجش مهارت زبان انگلیسی است که توانایی ارتباط آزمون دهنده را مورد ارزیابی قرار می دهد. استفاده از مهارت های مختلف در این آزمون هدف اصلی است که شما باید به آن توجه بسیاری داشته باشید. این آزمون به صورت آنلاین است و شما بدون مرکز تست و به صورت 24 ساعته در کل 265 روز سال در دسترس شما است. علاوه بر این، به عنوان یک آزمون تطبیقی ​​کامپیوتری، به گونه ای طراحی شده است که کارآمد باشد. حدود یک ساعت طول می کشد تا کل فرآیند شرکت در آزمون را کامل کنید.

فرمت آزمون تعیین سطح دولینگو

این راهنما یک نمای کلی از طراحی آزمون انگلیسی Duolingo را به شما ارائه می دهد.

این لیست شامل موارد زیر است:

• قابلیت دسترسی، تحویل، بررسی و فرآیندهای امنیتی آزمون.

• اطلاعات دموگرافیک جمعیت شرکت کننده در آزمون.

• آیتم های آزمون، نحوه ایجاد و نحوه ارائه و امتیازدهی آنها.

• ویژگی های آماری آزمون.

هدف آزمون دولینگو

یادگیری زبان به معنای یادگیری همه چیز به زبانی نیست که در حال مطالعه آن هستید. (حتی زبان‌ آموزان بومی باید لغات جدیدی را یاد بگیرند!) زبان‌ آموزان معمولاً هنگام مطالعه یک زبان جدید اهداف خاصی را در ذهن دارند، بنابراین آنچه برای یک زبان ‌آموز موفقیت محسوب می‌شود ممکن است با خط پایان برای دیگری متفاوت به نظر برسد.

به همین دلیل خیلی سخت است که تصمیم بگیرید به طور کامل روی یک زبان تسلط پیدا کنید. تعداد کلمات و انواع دستور زبانی که برای ترتیب دادن یک تعطیلات آخر هفته در ساحل با بهترین دوست خود نیاز دارید، واقعاً با واژگان و ساختارهای پیچیده مورد نیاز برای نوشتن نظر مخالف برای دادگاه عالی ایالات متحده متفاوت است. پس الان متوجه جمله ای قبلی و سختی این موضوع شده اید.

در آزمون تعیین سطح دولینگو، از چارچوب مشترک اروپایی و تعیین اهداف برای سطوح مختلف مهارت زبان هنگام طراحی دوره های خودشان استفاده می کنند. سطوح دارای برچسب A1، A2، B1، B2، C1 و C2 هستند و نیازهای زبانی پیچیده‌ تر را پوشش می‌ دهند. به عنوان مثال، کارگردان برنده جایزه اسکار، بونگ جون هو، از زبان انگلیسی A1 برای ابراز تشکر استفاده کرد («متشکرم، تا صبح روز بعد می ‌نوشم»)، اما برای بیان احساسات پیچیده ‌تر درباره الهامات سینمایی‌ اش، به زبان B1 کره‌ای صحبت کرد. و از مترجم استفاده کرد.

تعیین سطح دولینگو

قصد تسلط به کدام بخش از زبان را دارید؟

اکثر مردم نیازی به تسلط بر همه سطوح یا حتی بیشتر سطوح را ندارند! همه چیز به این بستگی دارد که می خواهید با زبان چه کاری انجام دهید.

مردم اغلب برای توصیف اهداف زبانی خود از سطح “پیشرفته” استفاده می کنند، اما “سطح متوسط” ممکن است چیزی باشد که واقعاً به آن می رسند و شما می توانید در بسیاری از سطوح CEFR احساس “تسلط” کنید!

آزمون تعیین سطح دولینگو به شما کمک می کند تا با سطح خودش آشنا شوید. بعد ازآن دوره ای که مناسب سطح شما است را به شما معرفی می کند.

نحوه یادگیری زبان در Duolingo

در Duolingo، این باور وجود دارد که یاد گیری یک زبان باید سرگرم کننده باشد. در نهایت، از زبان در همه چیز از میم ها و متون گروهی گرفته تا موسیقی و فیلم استفاده می کنند. به همین دلیل است که گیمیفیکیشن را با یادگیری علم ترکیب می کنند تا در حین مطالعه یک زبان جدید انگیزه شما را حفظ کنند. دولینگو دوره ‌هایی را به 39 زبان مختلف ارائه می‌دهد و هر یک راه جدیدی برای ارتباط با مردم و فرهنگ ‌هایی است که به آن‌ اهمیت می‌دهید.

دولینگو می خواهد به شما کمک کند تا از زبان جدید خود به روشی که دوست دارید استفاده کنید! مغز شما برای یادگیری زبان ساخته شده است، و Duolingo برای ارائه بهترین آموزش زبان ممکن برای شما ساخته شده باشد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. دولینگو روش نوینی را برای یادگیری زبان به شما ارائه می دهد.

شروع به کار در Duolingo

اول از همه: برنامه Duolingo را در تلفن هوشمند خود از App Store یا Google Play Store دانلود کنید، یا به duolingo.com بروید و زبانی را برای شروع سفر یادگیری خود انتخاب کنید. به پایین بروید و «بیشتر» را انتخاب کنید تا دوره‌هایی را برای گویش مورد نظرتان انتخاب کنید.

از شما سوالاتی در مورد انگیزه ها و اهدافتان پرسیده می شود. همیشه می توانید هدف خود را بعداً تنظیم کنید، بنابراین Regular ممکن است مکان خوبی برای شروع باشد!

در مرحله بعد از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید از همان ابتدای کار دوره ای را شروع کنید یا از قبل به برخی از زبان ها آگاه هستید.

بررسی سطح یک گزینه عالی است زیرا به شما این امکان را می دهد بلافاصله درس های جدید را شروع کنید، و همچنان می توانید به راحتی به عقب برگردید و مطالبی را که قبلاً برای شما آشنا هستند مرور کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که، شما همیشه به کل دوره دسترسی خواهید داشت!

شما در مرحله ای اول باید از آزمون تعیین سطح دولینگو را گذرانده باشید تا بتوانید از این برنامه استفاده کنید.

درس ها و وِیژگی های دولینگو

در Duolingo، یادگیری را سرگرم کننده کرده اند، اما در مورد آموزش موثر نیز جدی هستند! در تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است، زبان آموزانی که در دوره های اسپانیایی و فرانسوی دولینگو به چک پوینت 5 رسیده اند، به اندازه افرادی که چهار ترم کلاس های زبان دانشگاه را گذرانده اند، در آزمون های خواندن و شنیدن امتیاز کسب کرده اند.

دوره‌های تخصصی طراحی ‌شده این سایت ممکن است آن را شبیه یک بازی کند، اما یادگیری واقعی علم در پشت صحنه اتفاق می ‌افتد! کارشناسان آموزش دولینگو از استانداردهای بین المللی مهارت زبان (CEFR) برای راهنمایی ایجاد دوره استفاده می کنند، و همچنین از هوش مصنوعی برای تطبیق سطح دشواری دروس شما بر اساس پیشرفت شما استفاده می شود تا تمرینات را در سطح مناسبی برای خود مشاهده کنید.

در Duolingo، آموزش برحسب حفظ انگیزه صورت می گیرد و معتقد هستند با انگیزه ماندن یکی از بزرگترین چالش ها برای یادگیری یک زبان جدید است. علاوه بر ایجاد دوره های زبان در سطح جهانی برای ارائه آموزش عالی، همچنین از گیمیفیکیشن برای کمک به شما برای لذت بردن از بازگشت به درس های خود استفاده می کنند تا همیشه مشتاق یادگیری باشید.

در آخر

اگر شما به دنبال فهمیدن سطح خود هستید، حتما در آزمون تعیین سطح دولینگو شرکت کنید. البته دولینگو برای کسانی که مشتاق آموزش آنلاین هستند بی نظیر است زیرا این سایت با طراحی یک اپلیکیشن عالی، آموزش را با بازی ترکیب کرده است و شما هیچ وقت از یادگیری با این برنامه خسته نمی شوید. در این مقاله از سایت اساتید آنلاین سعی کردیم درباره دولینگو اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
10 پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

معرفی ۱۰ پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

لیسنینگ یک مؤلفه کلیدی در تسلط بر زبان انگلیسی است که بینش هایی را در مورد تفاوت های ظریف فرهنگی…

بیشتر بخوانید
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question