دانلود کتاب های reading آیلتس

ریدینگ یا درک مطلب در آزمون آیلتس بخشی از این آزمون است که سطح  مهارت خواندن زبان انگلیسی را ارزیابی می کند. این آزمون دارای سطح های مختلف است ۳ متن را برای این آزمون در نظر گرفته اند که در سطح آسان و سخت قرار دارد . مدت زمان این تست ۶۰ دقیقه می باشد نوع سوالات ریدینگ آیلتس در بخش آکادمیک و جنرال کاملا فرق دارد. این تفاوت را می توان در منابع و کتاب های موجود یافت. به طور کلی آیلتس یک مدرک بین المللی در زمینه مهارت آموزی زبان انگلیسی می باشد که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور های خارجی را دارند باید کسب کنند. برای موفقیت در این آزمون باید به منابع معتبر و جامع مراجعه کرد تا هزینه و وقتی که برای آن صرف می کنید بی فایده نباشد دانلود کتاب های reading آیلتس و چندین منابع معتبر دیگر که مورد تایید موسسه British Council می باشد می تواند در این آزمون به شما کمک کند.

ردینگ آکادمیک و جنرال

 مبحث ریدینگ یا درک مطلب دو بخش دارد که به آکادمیک و جنرال تقسیم بندی می شود. ردینگ آکادمیک ۳ متن دارد. این ۳ متن بر گرفته شده است از نوشته های تحلیلی، توصیفی و علمی. این متن ها خیلی تخصصی نیست و بیشتر برای افرادی است که تخصص کمتری دارند ولی احتیاج به این مدرک برای کار یا تحصیل در کشورهای خارجی دارند.

ریدینگ جنرال بر گرفته شده است از مجلات،کتابها، تبلیغات شرکت ها می باشد. این متن کاملا با مطلب هایی که ممکن است در طول یک روز در محیط انگلیسی زبان به وجود بیاید هماهنگ است. بسیاری از افرادی که به دنبال تقویت مهارت ردینگ زبان انگلیسی هستند به دنبال راهی هستند که بتوانند صحبت کردن خود را نیز تقویت کنند. ما در این مقاله قصد داریم چند منبع معتبر و جامع را معرفی کنیم مخاطب می تواند علاوه بر اینکه کتاب های ردینگ را خریداری کند با دانلود کتاب های reading آیلتس هزینه کمتری را پرداخت کند.

دانلود کتاب collins Reading for IELTS

این کتاب یک منبع بسیار خوب برای دانشجویانی است که قصد دارند در یک کشور انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند. با خواندن این کتاب خود را محک خواهید زد که آیا می توانید در یک دانشگاه خارجی ارتباط کلامی برقرار کنید یا خیر. با دانلود این کتاب شما می توانید به ۲۰ درس ۴ صفحه ای با فایل صوتی دست پیدا کنید و با تمرین و تکرار سطح ریدینگ خود را بالا ببرید. این کتاب مناسب افرادی است که در سطح پایین مثلا در سطح ۵ هستند و تلاش می کنند سطح خود را بالاتر و به ۶ برسانند.

این کتاب توسط انتشارات کالینز منتشر شده است. ویژگی خاصی که این کتاب دارد این است که  می تواند باعث تقویت مهارت صحبت کردن شما به زبان انگلیسی شود همچنین با دارا بودن تمرین های متعدد آمادگی شما را بالا می برد و از ایجاد استرس در هنگام آزمون می کاهد. علاوه بر این استفاده از آزمون های گذشته در این کتاب باعث تکرار و مهارت بیشتر می شود. دانلود کتاب های reading آیلتس در بیشتر سایت ها رایگان و در دسترس می باشد .

دانلود مجموعه کتاب های Inside reading

مجموع این کتاب ها می تواند از بهترین ها در میان کتاب های reading آیلتس باشد. این کتاب در ۵ جلد می باشد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی بسیار خوبی می باشد با دانلود این ۵ جلد می توانید مهارت ریدینگ خود را بالا ببرید. درسنامه هایی که در داخل آن قرار داده شده است باعث می شود درک خود را از مطالب بالا ببرید و باعث بالا رفتن سطح علمی شما می شود.

یکی از دلایلی که از این کتابها استقبال زیادی می شود مناسب بودن آن برای افراد تازه کار تا افراد پیشرفته است با خواندن این کتاب، مهارت خواندن و صحبت کردن در هر دو سطح بالا می رود. اگرچه استفاده از منابع و کتاب ها می تواند بسیار تاثیر گذار باشد ولی یاری گرفتن از یک استاد و راهنما نیز می تواند شما را در این کار بسیار کمک کند تجربه و نظرات سازنده اساتید متخصص در حوزه آیلتس بسیار کمک کننده خواهند بود.

دانلود کتاب  Improve Your IELTS Reading Skills

 این کتاب ده فصل دارد که بیشتر برای آماده کردن زبان آموز برای خواندن مطالب علمی کاربرد دارد. در هر فصل از این کتاب سعی شده درباره یک نوع سوال ریدینگ آیلتس کار شود. به همین دلیل یکی از بهترین ها می باشد. این کتاب تمام نکات کلیدی را برای کسب مهارت بیشتر در اختیار داوطلب قرار می دهد. ویژگی خاصی که این کتاب دارد این می باشد که شما می توانید در کنار کلاس های آموزشی از مطالب آن بهرمند شوید. از سوی دیگر می توانید آن را به صورت انفرادی برای تقویت مهارت ردینگ استفاده کنید. این کتاب را می توان یکی از بهترین کتاب ها در میان کتاب های reading آیلتس در نظر گرفت.

دانلود کتاب Get Reading for IELTS Reading

این کتاب توانسته است از سطح A1,B1, B2 عبور کند و به سطح C1 برسد این کتاب را نیز می توان از برترین های تقویت ریدینگ دانست زیرا سطح بالایی دارد. این کتاب محصول انتشارات کالینز می باشد. این کتاب دارای مطالب متنوعی می باشد به این صورت که در هر درس لغات جدید نوشته شده است علاوه بر این، نکات کلیدی و تمرین ریدینگ جهت بالا بردن مهارت صحبت کردن قرار داده است.

در بخش دیگر این کتاب یعنی بخش Skilled development هر بخش یک سوال را بررسی می کند و تکنیک های لازم را در آیلتس به شما آموزش می دهد. همچنین این قابلیت را دارد که در قسمت پایانی خود با  practice  examآموزش های را که به مخاطب خود داده، مورد ارزیابی قرار دهد. با این کار مهارت ریدینگ شما به صورت چشم گیری بالا خواهد رفت.

دانلود کتاب IELTS Advantage Reading Skills  

برای اینکه شما بتوانید قدم به قدم پیش بروید و مهارت لازم برای کسب نمره قبولی را بدست آورید این کتاب می تواند بهترین گزینه باشد. موفقیت حداکثری برای کسب مهارت ردینگ آیلتس با دانلود این کتاب میسر خواهد شد. باید توجه داشت مدیریت زمانی، سریع و روان خوانی و همچنین تشخیص سوال های متنوع و پاسخگویی به آنها از دیگر فاکتورهایی است که در موفقیت شما تاثیر گذار است. بنابراین در کنارسایر کتاب های reading آیلتس ، شما باید به این کتاب نیز توجه ویژه داشته باشید.

دانلود مجموع کتابهای  Select Reading

این کتاب مورد نیاز آموزشگاه ها و موسسات آموزشی است که در زمینه ریدینگ آیلتس به صورت اختصاصی کار می کنند و می تواند یک منبع مناسب برای معلمان و استادان نیز باشد. این کتاب در نوع خود بهترین است. این کتاب از ۱۴ فصل تشکیل شده است که در هر کدام از آن فصل ها به موضوعی پرداخته شده است. این ویژگی باعث شده است این کتاب جذاب و کسل کننده نباشد و برای نوآموزان زبان انگلیسی بسیار مناسب باشد.

دانلود مجموعه کتاب های Active Skilled For Reading

از دیگر کتاب های مفید برای تقویت ریدینگ آیلتس این کتاب می باشد. این کتاب در ۵ جلد منتشر شده است و شما می توانید فایل پی دی اف آن را دانلود کنید. این کتاب مناسب افرادی است که سطح مبتدی را گذرانده اند و قصد دارند به سطح بالاتری راه پیدا کنند به طور کلی این کتاب برای سطح مبتدی تا ۴ می باشد. و برای افرادی که می خواهند به سطح ۵ برسند بسیار مناسب می باشد. این کتاب ۵ جلدی در هر یک از جلدها ۱۲درس جای داده است که بخشی به نام tips Motivational  وجود دارد که باعث افزایش انگیزه و تقویت مهارت ریدینگ می شود و یک بخش با نام Critical Thinking  وجود دارد که زبان آموز را تشویق می کند درس را آنالیز و بررسی کند. هر درس از این کتاب خود دارای دو بخش است. بخش اول درباره چیزی که زبان آموز باید بخواند زمینه سازی می کند و سوال مطرح می کند.

سخن پایانی

آزمون ریدینگ آیلتس یک ماراتون نسبتا دشواری است که هر ساله در میان بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان سرتاسر دنیا برگزار می شود و کسی در این آزمون موفق خواهد شد که اول پشت کار داشته باشد. دوم کلاس های آموزشی را به طور کامل گذرانده باشد و از اساتید خود بهرمند شده باشد. سوم از منابع معتبر و جامع استفاده کرده باشد. در اینجا این سوال برای همه مطرح می شود که دانلود کدام یک از این منابع بهتر و کار آمد تر خواهد بود؟ جوابی که می توان به این سوال داد این می باشد که تمام منبع توسط زبان آموزان تایید شده اند شما نیز می توانید با دانلود کتاب های ذکر شده چند بخش آن را مطالعه کنید و با توجه به دانش خود تشخیص خواهید داد که کدام کتاب برای شما آموزنده تر می باشد. کتاب های ذکر شده اکثریت داری چند جلد و چندین بخش هستند به طور حتم شما با خواندن یک جلد از آن خواهید فهمید که کدام کتاب برای شما قابل هضم است. دانلود کتاب های reading آیلتس در وب سایت اساتید آنلاین باعث می شود هزینه کمتری در مقایسه با خرید کتاب صرف کنید و همیشه آن را در دسترس داشته باشید. 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
mistake in english learning

۱۰ اشتباه رایج در آزمون های مهارت زبان انگلیسی که باید از آنها اجتناب کرد

آزمون های مهارت زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل و PTE برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت، تحصیل یا کار…

بیشتر بخوانید
learn english from AI

چگونه از هوش مصنوعی و فناوری برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

در چند سال اخیر پیشرفت های چشمگیر در هوش مصنوعی (AI) و فناوری، روش های نوآورانه و جذاب تری را…

بیشتر بخوانید
استراتژی موفقیت در آزمون زبان انگلیسی

استراتژی های نوآورانه برای موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی در سال ۲۰۲۴

امروزه، با پیشرفت های چشمگیر در زمینه آموزش و فناوری، روش های نوینی برای موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question