ضریب همه گیری کلاس های آنلاین | چرا تعداد کلاس های آنلاین روز به روز بیشتر می شود؟

همه گیری کلاس آنلاین

در این مقاله ما تلاش می کنیم تا بفهمیم که چرا کلاس های آنلاین، از کلاس های حضوری، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند؟ در حال حاضر ضریب همه گیری کلاس های آنلاین بسیار بالا رفته و تعداد کلاس های آنلاین روز به روز بیشتر می شود. کلاس های آنلاین به این دلیل مورد استقبال قرار می گیرند چون هزینه های افراد را بسیار کم می کنند، مانند پرداخت کرایۀ تاکسی، تغذیه و یا مسافرت به شهری دیگری. به همین دلیل این کلاس ها برای افرادی که مشغلۀ زیادی دارند مانند افراد شاغل یا کارمندان بسیار مناسب است و به همین دلیل در قرن 20 میلادی، این کلاس ها جای کلاس های حضوری را گرفته اند.

برای افرادی که می خواهند، یک مطلب را برای اولین بار بیاموزند مانند زبان انگلیسی، کلاس های آنلاین مزایای بیشتری دارد چون در این کلاس شما تنها هستید و تنها با استاد خود معاشرت دارید، نه جمع زیادی از دانشجویان، دانش آموزان یا هر کسی، به همین دلیل شما به راحتی در کلاس آنلاین، شرکت می کنید و مطالب را به درستی می آموزید و البته باید یادآوری شود که شما باید در کلاس آنلاین به اندازۀ کافی به مطالبی که استاد شما بیان می کند دقت کنید، تا آنها را از دست ندهید.

مزیت دیگر در شرکت در کلاس آنلاین، این است که شما تنها هزینۀ اینترنت را می دهید و منابع شما توسط استاد شما تأمین می شود و شما مجبور نیستید کتاب های گران قیمت بخرید یا جزوات را از دیگران دریافت کنید. دلیل دیگری که شما باید در کلاس آنلاین شرکت کنید، این است که شما با شرکت در کلاس آنلاین با افراد دیگری از کشورهای دیگر آشنا می شوید و به این ترتیب شما می توانید، دانش و سواد اطلاعاتی خود را بالا ببرید.

دانشجویانی که برای ادامۀ تحصیل، قصد مهاجرت به کشورهای دیگر مانند ایالات متحدۀ آمریکا، کانادا یا استرالیا دارند، برای تقویت زبان انگلیسی خود و به دست آوردن نمرات بالا در آزمون های آنلاین، تافل یا آیلتس باید در کلاس آنلاین شرکت کنند تا موفق شوند. اگر شما در کشور ایالات متحدۀ آمریکا باشید، برای کلاس های آنلاین می توانید از دولت وام بگیرید و هر وقت توانایی آن را داشتید آن را باز گردانید. همچنین شما می توانید، کتاب های خود را به قیمت بسیار ارزان تر از وب سایت های داخلی یا خارجی خریداری کنید، به این ترتیب شما به طبیعت آسیب نزده اید و درختان قطع نمی شوند.


مزیت های کلاس آنلاین

کلاس آنلاین، با کلاس حضوری تفاوت چندانی ندارد، فقط مزیت های آن بیشتر است، که بیان می شود. دلیل افزایش تعداد کلاس های آنلاین هم همین مزیت هاست. اول اینکه این کلاس ها، دارای شرایط منعطف است و شما می توانید در هر زمانی در آن شرکت کنید و اگر بیمار باشید می توانید به استاد خود بگویید و در زمان دیگری در کلاس آنلاین شرکت کنید اما در کلاس حضوری شما نمی توانید این کار را انجام دهید و برای استاد خود، باید گواهی پزشک و سایر مدارک را ببرید. در کلاس آنلاین شما به راحتی می توانید، مطالب را بیاموزید چون بر اساس تحقیقات علمی افراد در دنیای مجازی، بهتر مطالب را می آموزند.

در کلاس آنلاین، شما می توانید به تنهایی مطالب را بیاموزید و کسی مزاحم شما نمی شود، در حالی که در کلاس حضوری، شما با افراد زیادی مواجه هستید. شما در کلاس آنلاین، مهارت های فناوری اطلاعات خود را ارتقا می دهید و به این ترتیب هم زبان انگلیسی می آموزید، هم فناوری اطلاعات می آموزید و این بسیار خوب است.

تعداد کلاس های آنلاین


مزیت دیگر کلاس آنلاین این است که شما با استاد خود راحت هستید و می توانید با او هر مشکلی را مطرح کنید و از او پاسخ بخواهید. شما می توانید، فایل های خود را، در کامپیوتر خود سیو (ذخیره) کنید و اگر فایلی را از دست داده باشید، می توانید از استاد خود بگیرید. همچنین، در کلاس های آنلاین، شما می توانید در هر حوزه ای فعالیت کنید و این در هر رشته یا فنی ممکن است. مثلاً شما بخواهید کلاس نقاشی شرکت کنید، در کلاس آنلاین موفق تر می شوید چون ویژگی های بصری آن بیشتر است.

البته شما باید، در کلاس آنلاین به این موارد توجه کنید کلاس آنلاین مدرسه است، فیس بوک یا اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی نیست و شما نباید برای یافتن منابع خود به هر سایتی مراجعه کنید، سایت هایی که استاد شما به شما گفته است را جست و جو کنید و وقت خود را تلف نکنید. مزیت کلاس آنلاین، در این است که شما در خانۀ خود، محل کار خود یا هر جایی که راحت هستید می توانید مطلب را بیاموزید، به همین دلیل از این کلاس ها استقبال زیادی می شود.


شما باید برای روزهای هفتۀ خود، برنامه ریزی کنید، مثلاً شنبه درس زبان انگلیسی، در کلاس آنلاین، یکشنبه فیزیک، دوشنبه شیمی، سه شنبه ادبیات، چهارشنبه آمار و پنج شنبه درس هنر.

در کلاس آنلاین، دانشجویان و دانش آموزان، اعتماد به نفس پیدا می کنند و در آزمون های آنلاین خود، موفق تر خواهند بود.

همچنین، در این کلاس ها، با ارتباط با دانشجویان و افراد خارجی، دانشجویان می توانند، زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و این نیز یکی دیگر از مزایای این کلاس ها است، چنانچه پیش از این گفته شد. 


ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید با امکانات اساتیدآنلاین،‌ در همه گیری کلاس آنلاین سهیم باشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید
چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟ این سوالی است که هر داوطلبی باید برای شرکت در این آزمون…

بیشتر بخوانید
پنج تا از بهترین کتاب ها آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

پنج کتاب برتر آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

گاهی اوقات آمادگی برای آزمون آیلتس ممکن است سخت به نظر برسد، اما لازم نیست که شما این گونه فکر…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question