ویدئو اسپیکینگ آیلتس ®

دانلود یا مشاهده ویدئو اسپیکینگ آیلتس ® - نکات طلایی

ویدئو اسپیکینگ آیلتس ® ، همان نکاتی است که هر شرکت کننده آزمون آیلتس ® باید بداند. این ویدئو جذاب و کاربردی و حاصل صدها آزمون آزمایشی آیلتس ® و نمونه های واقعی اسپیکینگ آیلتس ® شرکت کنندگان دوره های اساتید آنلاین است که اکنون به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

شما می توانید در این صفحه، این ویدئو را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

قسمتی از متن ویدئو:

در اینجا قسمتی از متن ویدئو نکات طلایی اسپیکینگ آیلتس ® که توسط آقای قربانزاده و به همت تیم آموزش و فنی اساتیدآنلاین آماده شده است را می توانید مطالعه کنید.

سلام امروز با ویدیو introduction to IELTS ® speaking test یا مقدمه ای در مورد اسپیکینگ آیلتس ® در خدمتتون هستیم. کاری که قراره ما در این ویدیو انجام بدیم اینکه به موارد زیر بپردازیم:
در قسمت اول به speaking tesy layout یا چارچوب آزمون که به چند قسمت تقسیم می شود و هر قسمت چند دقیقه زمان نیاز دارد صحبت کنیم.
بعد از اون میریم سراغ general tips و اون دسته از ترفند های کلی که به شما کمک میکند نمره خود را در این بخش افزایش دهید.
و دربخش آخر هم راجع به assessment criteria یا همان ملاک نمره دهی به داوطلبین صحبت خواهیم کرد.
امیدوارم که این ویدئو بتونه بهتون کمک بکنه که کیفیت اسپیکینگ خودتون رو بالا ببرید، از نکاتی که تو کلیپ نکات طلایی اسپیکینگ آیلتس ® در موردش صحبت میشه بتوانید درس بگیرید و نمره خود را در این بخش آزمون افزایش دهید. لطفاً کلیپ رو تماشا بکنید و تا انتها با ما همراه باشید.

اسپیکینگ آیلتس
question