دانلود ویدئو نکات طلایی رایتینگ تافل (®)

دانلود یا مشاهده ویدئو نکات طلایی رایتینگ تافل

نکات طلایی رایتینگ تافل ، همان نکاتی است که هر شرکت کننده آزمون تافل باید بدانید. این ویدئو جذاب و کاربردی، حاصل صدها آزمون آزمایشی تافل و نمونه های واقعی رایتینگ تافل شرکت کنندگان دوره های اساتید آنلاین است.

شما می توانید در این صفحه، ویدئو آموزشی نکات طلایی رایتینگ تافل را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

توضیحات:

در اینجا قسمتی از متن ویدئو نکات طلایی رایتینگ تافل که توسط دکتر محمدحسین رحمانی و به همت تیم آموزش و فنی اساتیدآنلاین آماده شده است را می توانید مطالعه کنید.

دوستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.دکتر رحمانی هستم مدیر آموزش مرکز اساتید آنلاین. توی این کلیپی که برای شما آماده کردیم می خواهیم در مورد رایتینگ آزمون تافل با هم صحبت بکنیم. رایتینگ تسک ۲ یا رایتینگ ایندیپندنت.همونطور که می دونید در بخش رایتینگ، شما باید بتونید از ایده های خودتون استفاده کنید و این یکی از چالش برانگیزترین بخش های آزمون تافل محسوب میشه. ما توی این کلیپ می خواهیم در مورد موارد مختلف با هم صحبت کنیم که می تونه تاثیر مثبت یا منفی در نمره شما در این آزمون داشته باشه. میخواهیم با هم ببینیم که چطور میتونیم پلنینک، رایتینگ و ادیتینگ رو انجام بدیم.در بخش پلنینگ میخواهیم در مورد موارد مختلفی با هم صحبت کنیم.
  • در مورد رمزگشایی موضوع
  • در مورد تشخیص کلید واژه ها
  • در مورد انواع سوالاتی که در بخش رایتینگ بهتون داده میشه

در بخش رایتینگ یا استیج رایتینگ می خواهیم ببینیم که مقدمه و پاراگراف های بادی چه ویژگی هایی باید داشته باشند که در واقع بتونه باعث بالا رفتن کیفیت مقدمه و پاراگراف های بادی بشه و چه کارهایی را باید و نباید در مقدمه و پاراگراف های بادی انجام داد.

امیدوارم که این کلیپ کوتاه بتونه بهتون کمک بکنه که کیفیت نوشتاری خودتون رو بالا ببرید، از نکاتی که تو کلیپ نکات طلایی رایتینگ تافل در موردش صحبت میشه بتوانید درس بگیرید و اشتباهات را تکرار نکنید. لطفاً کلیپ رو تماشا بکنید و تا انتها با ما همراه باشید

نکات طلایی رایتینگ تافل
question