چگونه آزمون آنلاین بسازیم؟

آزمون آنلاین بسازیم

در حال حاضر بخش مهمی از زندگی، کسب و کارها و آموزش به سمت ارتباط آنلاین و از راه دور پیش رفته اند. دغدغه های روزمره، سرعت گرفتن زندگی، پیشرفت تکنولوژی، ظهور اپیدمی و پاندمی ها و بسیاری از عوامل دیگر باعث تمایل بیشتر افراد به انجام کارها به صورت آنلاین شده است. در این میان آموزش از راه دور به یک مساله مهم و چالش برانگیز تبدیل شده است. از آن جا که آموزش همیشه با ارزیابی همراه است، ابداع یک روش سنجش مناسب برای بررسی پارامترهای آموزشی به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. در ادامه به این مساله می پردازیم که چگونه می توانیم آزمون آنلاین بسازیم.

معرفی شبیه سازهای آزمون TOEFL ® ، مزایای شبیه ساز آزمون تافل ® اساتید آنلاین

آموزش بدون ارزیابی عملاً بی کاربرد است. چرا که باید بررسی شود که افراد آموزش ها را به خوبی یاد گرفته اند و صلاحیت رفتن به مراحل بعدی را دارند. همچنین بسیاری از موسسات برگزار کننده آزمون، به خصوص آزمون های بین المللی مثل آزمون های بین المللی زبان، آزمون های خود را به صورت آنلاین برگزار می کنند. آن ها همچنین در شرایط همه گیری ویروس کرونا، یک قدم پیش تر رفته اند و آزمون های خانگی را به رسمیت می شناسند. به این شکل که فرد با رعایت پروتکل هایی می تواند در خانه خود در آزمونی مثل آزمون IELTS یا آزمون TOEFL شرکت کند.

مدارس آنلاین چیست؟

چگونه می توانیم آزمون آنلاین بسازیم؟

سامانه های متعددی برای ارزیابی از دانش آموزان، دانشجویان و دانش پژوهان وجود دارد. برای مثال، شما برای ایجاد یک آزمون می توانید از سامانه های زیر استفاده کنید:

آزمون آنلاین بسازیم

چگونه آزمون آنلاین بسازیم؟

 

در اساتیدآنلاین ما از آزمون ساز استفاده می کنیم. به کمک این سامانه، آزمون های مختلف که امکان تبدیل به آزمون آنلاین را دارند، می توانند بر بستر آنلاین قرار بگیرند. بدین صورت مخاطبان از هر جای جهان به آسانی می توانند در این آزمون ها شرکت کنند.

تاثیر سامانه LMS بر کیفیت یادگیری

برای مثال آزمون TOEFL یکی از آزمون های پر طرفدار زبان انگلیسی است. این آزمون بین المللی برای نشان دادن تسلط افراد بر زبان انگلیسی کاربرد دارد. همواره شرکت در این آزمون به دلیل هزینه بالای آن، ریسک مالی به همراه دارد. بنابراین برای کاهش ریسک مالی، افراد نیاز دارند تا در آزمون های آزمایشی شرکت کنند.

ما در اساتیدآنلاین، با استفاده از آزمون ساز این امکان را فراهم کرده ایم که افراد بتوانند در آزمون آزمایشی کاملاً مشابه با آزمون اصلی شرکت کنند و خود را محک بزنند. این مساله به آن ها کمک می کند با فضای آزمون اصلی آشنا شوند و درک بهتری از شرایط حاکم بر این آزمون داشته باشند. همچنین با این کار نه تنها به نقاط قوت و ضعف خود پی می برند بلکه از هدر رفتن هزینه و وقت خود نیز جلوگیری می کنند.

ویژگی های سامانه آموزش آنلاین مناسب چیست؟

در سامانه آزمون ساز اساتیدآنلاین، آزمون آزمایشی TOEFL ، آزمون آزمایشی IELTS و آزمون های ملی زبان وجود دارد که شما می توانید در آن شرکت کنید. علاوه بر این، شما می توانید برای ایجاد آزمون و سنجش به کمک این سامانه آزمون آنلاین مورد نظر خود را بسازید و به کمک آن کسب درآمد کنید.

ویژگی های مهم سامانه آزمون ساز اساتید آنلاین

  • امکان ایجاد انواع سوالات (تستی، پر کردنی، خواندنی، شنیداری، گفتاری و …)
  • امکان شرکت توسط دامنه بالایی از افراد به صورت همزمان
  • امکان شرکت در آزمون در هر ساعتی از شبانه روز
  • امکان شرکت در آزمون از هر جای دنیا
  • امکان شرکت در آزمون با گوشی و تبلت
  • امکان اصلاح آزمون
  • امکان مدیریت آزمون ها
  • امکان ارائه کارنامه و تحلیل آزمون
  • و ده ها قابلیت دیگر…

اگر داوطلب شرکت در آزمون های زبان هستید، می توانید با شرکت در آزمون های آزمایشی شانس موفقیت خود را افزایش دهید. همچنین اگر مدرس هستید و می خواهید آزمون خود را به صورت آنلاین برگزار کنید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید، می توانید از سامانه آزمون ساز اساتیدآنلاین استفاده کنید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
چطور واژگان جدید را حین آموزش زبان حفظ کنیم؟

چطور واژگان جدید را حین آموزش زبان حفظ کنیم؟

یادگیری یک زبان جدید سرگرم کننده است، البته به جز بخش یادگیری واژگان. همیشه کلماتی هستند که با وجود تلاش…

بیشتر بخوانید
کلاس آنلاین زبان انگلیسی

چگونه کلاس آنلاین زبان انگلیسی برگزار کنیم؟

در دنیایی که حتی عطاری ها هم آنلاین شده اند برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی چیزی بیش از یک ضرورت…

بیشتر بخوانید
سیستم آموزش آنلاین

نگاهی به سیستم آموزش آنلاین در ایران و جهان

سیستم آموزش آنلاین در مقایسه با آموزش سنتی سیستمی تقریبا نوپا در آموزش جهانی به شمار می آید. این سیستم…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question