چگونه کلاس آنلاین حرفه ای ایجاد کنیم؟

کلاس آنلاین حرفه ای

در عصر حاضر ما به کلاس های آنلاین حرفه ای نیاز داریم، چون تنها کلاس های آنلاین برای ما کافی نیستند، برای برخی موضوعات مانند یادگیری زبان انگلیسی به کلاس آنلاین حرفه ای نیاز داریم، که در ادامه توضیح می دهیم. در یک کلاس آنلاین حرفه ای ما باید تجهیزات حرفه ای داشته باشیم مانند سرور قوی، نرم افزارهای قوی، و منابع قوی که از کتابخانه به دست می آوریم.

ابتدا ما باید افرادی حرفه ای را در کلاس آنلاین خود قرار دهیم، تا آنها با اصول و مقررات آن مشکلی نداشته باشند. در ابتدا ما باید از مخاطبان خود به گرمی استقبال کنیم، تا آنها انگیزۀ یادگیری پیدا کنند، به خصوص در زبان انگلیسی. برای یک کلاس  شما باید از سرورهای محافظت شده استفاده کنید تا هکرها (رخنه گران کامپیوتری) نتوانند به سیستم شما نفوذ کنند. شما باید از یک نرم افزار حرفه ای برای ارتباط با مخاطب خود استفاده کنید ،تا در اینجا هم کسی به اطلاعات مخاطبان شما رخنه نکند. نرم افزار زوم یکی از بهترین نرم افزارها است. شما باید در نظر بگیرید که کاربران شما در چه سطح تحصیلی هستند و کلاس آنلاین را با چه هدفی انتخاب کرده اند. شما باید با اطلاعات کامل در اولین جلسه تدریس آنلاین خود حاضر شوید، و به مخاطبان خود که آنها هم حرفه ای هستند، آموزش بدهید. تعداد شرکت کنندگان در کلاس آنلاین شما باید محدود باشد، چون شما می خواهید به صورت حرفه ای تدریس کنید، تعداد زیاد هم حواس شما را پرت می کند و هم حواس مخاطب را. شما باید برای دوره های آموزشی خود بهترین منابع یادگیری را آماده کنید و حتی اگر لازم شد آن منابع را از خارج از کشور دانلود کنید، چون منابع با کیفیت بسیار لازم است.


در ادامه توضیح می دهیم که منابع حرفه ای را از کدام سایت ها می توانید به صورت رایگان دانلود کنید:

googleplay

Manybooks.net

Freebooks.com

Freebookspot.es

 

شما برای دانلود کتاب رایگان می توانید به سایت های بالا مراجعه کنید امیدوارم مفید باشد. شما ممکن است یک دورۀ اینستاگرامی برگزار کنید، در این صورت شما باید لایوهای با کیفیتی بگذارید و برای آن به ابزارهای حرفه ای نیاز دارید. شما برای افزایش درآمد خود و شرکت خودتان باید بتوانید، بازدهی مدرسین و اساتید خود را بالا ببرید، چون بیشتر اساتید آنلاین در حد مطلوب کاربران خود نیستند. از این رو شما باید اساتید خود را به درستی آموزش بدهید، تا کاربران از شما راضی باشند، به این ترتیب شما دارای کاربران بیشتری می شوید و به طبع درآمد شما نیز بالا می رود، چون کلاس های آنلاین درآمد زیادی دارند.


اساتید شما باید دستورالعمل های آموزشی را به درستی اجرا کنند که به شرح زیر است:

 

الف. اساتید شما باید موضوع دورۀ خود را به درستی انتخاب کنند

ب. اساتید شما باید هدف شرکت کننده یا کاربر را برای شرکت در دوره آنلاین درک کنند.

ج. اساتید شما  باید ایده های خلاقانه برای کلاس های آنلاین خود داشته باشند و آن را به مخاطبان خود انتقال دهند، تا آنها از ایده های اساتید شما استفاده کنند، و رشد حرفه ای داشته باشند و سواد اطلاعاتی آنها بالا برود.

د. شما برای ایجاد یک کلاس آنلاین حرفه ای باید بتوانید به سوالات زیر پاسخ دهید: هدف شما از برگزاری این دوره چیست؟ مقدمۀ کلاس شما چیست؟ چگونه باید دربارۀ آن برای مخاطبان خود توضیح بدهید؟ و چگونه پلتفرم مناسب را برای کلاس حرفه ای آنلاین خود انتخاب کنیم می توانید از این سایت انتخاب کنید.

https://e-student.org/best-online-course-softwar

شما باید برای مخاطبان خود ویدئوهای مناسب با محتوای تدریس خود تهیه کنید، اگر این ویدئوها دربارۀ زبان انگلیسی بودند، شما می توانید از سایت مگوش یا یوتیوب دانلود کنید و برای مخاطبان خود در حین آموزش آنلاین ، آنها را پخش کنید، شما می توانید از پاورپوینت، یا از عکس نیز در این باره استفاده کنید.


در هنگامی که شما تمام دانش حرفه ای خود را جمع آوری کردید، آن گاه باید، آن را در اختیار کاربران خودتان قرار دهید. سبک نمره دهی شما باید حرفه ای باشد، یعنی شما باید با دقت نمرات کاربران خود را محاسبه کنید و می توانید از نمره دهی آنلاین استفاده کنید. شما می توانید از نرم افزار گرید(یعنی نمره) استفاده کنید و از خطاهای انسانی دور شوید. در ضمن شما باید از کلاس های خود یادداشت بردارید و بعداً در اختیار کاربران قرار دهید، به این ترتیب کاربران می توانند از محتوای کلاس به صورت کاغذی هم استفاده کنند. ما می دانیم که در تاریخ بشریت، مرزهای دانش به سرعت جابه جا شده اند و سرعت انتقال اطلاعات بسیار سریع است، برای نمونه شما در تلفن همراه خود، در اینستاگرام هستید و خبری را دریافت می کنید که این خبر می تواند صحیح یا غلط باشد، پس شما نباید هر چیزی را که در فضای مجازی می بینید باور کنید یا هر وب سایتی که گفته برای شما منابع دارد را انتخاب کنید چون بعضی از وب سایت ها اطلاعات غلط به شما می دهند. 50 سال قبل ما مجبور بودیم، با دیکشنری و دایره المعارف ها، اطلاعات پیدا کنیم، اما اینک با سرعت زیاد روی تلفن همراه خود معنی کلمات را بیابیم و هر چیزی را می خواهیم از موتورهای جست و جو پیدا کنیم پس ما باید از این فناوری ها استفاده کنیم و به دانشجویان خود اجازه بدهیم از این فناوری ها استفاده کنند. یک فرد می تواند، خودش به خودش آموزش بدهد اما شاید برخی مهارت ها را نداشته باشد، پس آن فرد باید به کلاس آنلاین برود و شما باید برای او این امکانات را فراهم کنید. بنابراین شما باید بتوانید، به این فرد اطلاعات خوب و مناسب بدهید تا او پیشرفت کند و به عنوان یک استاد شما باید این کار را به درستی انجام دهید.

در پایان یک کلاس آنلاین مناسب و حرفه ای باید مشخصات بالا را داشته باشند و تصویری که ارائه می شود، نشان دهندۀ این موضوع است.

 

ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید
چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟ این سوالی است که هر داوطلبی باید برای شرکت در این آزمون…

بیشتر بخوانید
پنج تا از بهترین کتاب ها آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

پنج کتاب برتر آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

گاهی اوقات آمادگی برای آزمون آیلتس ممکن است سخت به نظر برسد، اما لازم نیست که شما این گونه فکر…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question