سوالات متداول مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا

چگونه می توانم به کانادا مهاجرت کنم؟

بیش از 100 راه مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اگر می خواهید بفهمید کدام روش برای شرایط خاص شما مناسب است از شما دعوت می شود که مقاله مهم ترین راه های مهاجرت به کانادا را بخوانید.

آسانترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟

ساده ترین راه مهاجرت به کانادا به شرایط خاص شما بستگی دارد. آسانترین راه مهاجرت برای یک شخص ممکن است برای شخص دیگر دشوار باشد. بسیاری از داوطلبان احتمالی اگر متوجه شوند که واجد شرایط مسیر مهاجرتی معروفی مانند Express Entry نیستند ، سریع تسلیم می شوند. با این حال ، کانادا بیش از 100 مسیر مهاجرت دارد. اگر برای یک مسیر خاص واجد شرایط نیستید ، ممکن است برای یک مسیر دیگر واجد شرایط باشید. این صفحه برای کمک به شما که قصد مهاجرت به کانادا دارید ساخته شده استتا بتوانید لیست کوتاهی از مسیرهای احتمالی مهاجرت را بر اساس شرایط خاص خود تهیه کنید. مدرک یا دیپلم دارید؟ سابقه کار دارید؟ یا به دنبال راه اندازی مشاغل هستید؟ برای هرکس راهی وجود دارد.

اقامت دائم کانادا چیست؟

وضعیت اقامت دائم در کانادا به شما امکان زندگی دائم در کانادا را می دهد ، به شرط اینکه از هر پنج سال دو سال در کانادا اقامت داشته باشید. بعلاوه ، به شما حقوق مشابه شهروندان کانادایی اعطا خواهد شد ، به جز رأی دادن یا کاندیداتوری.

برای مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر ماهر به چه میزان پول نیاز دارید؟

تا زمانی که پیشنهاد کاری و اشتغال منظم در کانادا نداشته باشید ، باید ثابت کنید که پول کافی دارید تا بتوانید با خانواده در کانادا اقامت بگیرید. مقدار مورد نیاز به خانواده شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، یک خانواده چهار نفره باید ثابت کنند که حداقل 24083 دلار کانادا دارند.

بهترین سن برای مهاجرت به کانادا کدام است؟

این به مسیری بستگی دارد که در آن اپلای می کنید
. Express Entry اصلی ترین راه اپلای برای کارگر ماهر کانادا است
. براساس سیستم Express Entry ، بهترین سن مهاجرت به کانادا بین 20 تا 29 سال است
.در صورتی که سن شما در این بازه سنی باشد برای درخواست مهاجرت به همراه همسر ،
100 امتیاز سیستم جامع رتبه بندی (CRS) خواهید داشت و اگر خود به تنهایی اقدام می کنید
110 امتیاز CRS برای شما فراهم می شود . اگر در این گروه سنی نباشید ، هنوز ممکن است برای سن خود امتیاز کسب کنید
. به عنوان مثال ، اگر 35 سال دارید ، می توانید بین 70 تا
77 امتیاز دریافت کنید.
بخاطر داشته باشید گرچه سن معیار مهمی برای انتخاب است ، اما این فقط یکی از معیارهای مهم انتخاب است که دولتهای فدرال و استانی کانادا هنگام انتخاب کارگران ماهر در نظر می گیرند
. شما همچنین می توانید امتیازات قابل توجهی برای تحصیلات ، تجربه کاری ، مهارت های زبانی ، پیشنهاد کار و تجربه کانادایی خود دریافت کنید
. از این رو ، حتی اگر در یک برنامه کارگر ماهر فدرال یا استانی قادر به کسب حداکثر امتیاز برای سن خود نباشید ، روش های دیگری برای کسب امتیازات لازم برای مهاجرت موفق به کانادا وجود دارد
. یکی از استراتژی هایی که می توانید دنبال کنید این است که اگر همسر یا شریک زندگی دارید که میتواند امتیاز بالاتر از شما کسب کند ایشان به عنوان متقاضی اصلی درخواست ثبت کند
. برای یادگیری نحوه امتیاز گرفتن در Express Entry CRS ، این صفحه را بخوانید.

Express Entry چیست؟

Express Entry سیستم مدیریت درخواست های مهاجرت دولت فدرال کانادا است
. این سیستم درخواست های اقامت دائم را از طریق سه برنامه اصلی مهاجرت کلاس اقتصادی کانادا مدیریت می کند:
برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)
برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP)
کلاس تجربه کانادایی (CEC)
کانادا قصد دارد هر ساله به طور متوسط ​​از
110000 مهاجر از طریق
Express Entry استقبال کند که بیش از یک چهارم 400000 مهاجر جدید است که کانادا می خواهد سالانه بپذیرد.

CRS در کانادا چیست؟

CRS مخفف سیستم رتبه بندی جامع Comprehensive Ranking System است . CRS سیستم امتیازی است که داوطلبان واجد شرایط را از طریق Express Entry رتبه بندی می کند . داوطلبان بر اساس عوامل مختلفی از جمله سن ، سابقه کار ، تحصیلات ، تسلط به زبان و همچنین سازگاری رتبه بندی می شوند.

آیا برای Express Entry به پیشنهاد کاری نیاز دارم؟

خیر ، برای ارسال پروفایل Express Entry خود نیازی به پیشنهاد شغلی ندارید . اکثریت قریب به اتفاق متقاضیانی که تحت Express Entry موفق به اخذ اقامت می شوند پیشنهاد شغلی ندارند. با این حال ، یک پیشنهاد شغلی ممکن است شانس دریافت دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم را افزایش دهد. این به این دلیل است که یک پیشنهاد شغلی ، امتیاز CRS بیشتری به شما اعطا می کند .
اگر واجد شرایط برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP) یا برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP) هستید و بودجه مورد نیاز برای تأمین هزینه های اولیه مسکن خود را ندارید ، باید پیشنهاد شغلی داشته باشید.

چگونه یک پروفایل Express Entry ایجاد کنم؟

اولین قدم این است که فرم آنلاین را در وب سایت مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا پر کنید . اگر واجد شرایط باشید ، برای ایجاد نمایه Express Entry خود راهنمایی می شوید ، در آنجا از شما خواسته می شود جزئیات مربوط به موارد زیر را ارائه دهید:
• گذرنامه یا مدارک سفر شما
• ارزیابی مدارک تحصیلی شما Educational Credential Assessment (ECA)
• نتایج آزمون زبان شما
• مدرک مالی شما
• پیشنهاد شغلی شما در کانادا (در صورت داشتن)
• نامزدی استانی شما (اگر دارید)

هم اکنون در کانادا تحصیل می کنم. آیا می توانم اقامت دائم اخذ کنم؟

بله ، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. دانشجویان بین المللی سابق در حال تبدیل شدن به سهم فزاینده کسانی هستند که در کانادا مهاجران جدید می شوند.
معمولاً شما باید یک سال سابقه کار کانادایی داشته باشید اما همیشه اینطور نیست (به عنوان مثال ، اگر دارای تجربه کار خارجی واجد شرایط هستید ، نیازی به تجربه کاری کانادا ندارید و واجد شرایط بودن در یک برنامه کارگر ماهر میشوید.)

برای کلاس تجربه کانادایی (CEC) چقدر تجربه کار نیاز دارم؟

برای موفقیت در کلاس تجربه کانادایی (CEC) باید حداقل 12 ماه سابقه کار تمام وقت در سه سال گذشته (1560 ساعت) یا معادل نیمه وقت (به عنوان مثال 15 ساعت در هفته به مدت 24 ماه) داشته باشید

چگونه می توانم از طریق PNP به کانادا مهاجرت کنم؟

برای مهاجرت از طریق برنامه نامزدهای استانی (PNP) به کانادا ، شما نیاز به یک دولت استانی یا منطقه ای کانادا برای معرفی و د اوطلبی خود دارید.
برای شروع ، باید مستقیماً به استان یا منطقه مورد علاقه خود برای مهاجرت درخواست دهید. سپس شما بر اساس عوامل مختلفی مانند تحصیلات و تجربه کاری مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت. اگربتوانید نیازهای نیروی کار استان را برآورده کنید ، ممکن است از شما دعوت شود تا برای نامزدی استانی درخواست دهید.
پس از تأیید ، می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. بسته به برنامه ، ممکن است بتوانید از طریق سیستم Express Entry یا از طریق مسیر معمولی برای درخواست مهاجرت اقدام کنید. مزیت اصلی گذر از طریق Express Entry یک استاندارد پردازش سریعتر برای درخواست اقامت دائم شما است.

چگونه می توانم به عنوان کارگر ماهر به کانادا مهاجرت کنم؟

اگر کارگری ماهر هستید و می خواهید به کانادا مهاجرت کنید چند گزینه برای انتخاب دارید. این گزینه ها به شرایط خاص شما بستگی دارد .
به عنوان مثال ، کارگران با مهارت بالا می توانند برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP) را بررسی کنند. کارگران تجاری می توانند به برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP) مراجعه کنند. هر دو این برنامه ها توسط سیستم Express Entry مدیریت می شوند.
داوطلبانی که مایل به مهاجرت به یک استان یا منطقه خاص هستند ممکن است به برنامه نامزدهای استانی (PNP) علاقه مند باشند .

چگونه ارزیابی اعتبار تحصیلی (ECA) را دریافت می کنم؟

با اخذ ECA می توانید معادل کانادایی تحصیلات خود را داشته باشید . همچنین برای بسیاری از برنامه ها نیاز به گرفتن ECA دارید. برای دریافت ECA ، باید تحصیلات خود را توسط یکی از سازمان های زیر ارزیابی کنید:
• خدمات تحصیلات تطبیقی: تحصیلات تکمیلی دانشگاه تورنتو
• خدمات ارزیابی اعتبار بین المللی کانادا
• خدمات تحصیلات جهانی
• خدمات ارزیابی بین المللی صلاحیت ها (IQAS)
• خدمات ارزیابی اعتبار بین المللی

چگونه می توانم به عنوان یک فرد خود اشتغال به کانادا مهاجرت کنم؟

شما باید دو سال سابقه کار مرتبط داشته باشید تا ثابت کنید قادر به خود اشتغالی در کانادا هستید. علاوه بر این ، شما باید حداقل 35 امتیاز را در یک شبکه انتخابی که به طور خاص برای افراد خود اشتغال طراحی شده است ، کسب کنید .همچنین شما مجبور به گذراندن معاینه پزشکی و گذراندن بررسی های کیفری و امنیتی خواهید بود.

آیا من به عنوان مقیم دائم مجبورم در کانادا بمانم؟

اگر می خواهید وضعیت اقامت دائم خود را حفظ کنید ، لازم است در پنج سال گذشته به مدت دو سال (یا 730 روز) در کانادا اقامت داشته باشید . این زمان نیازی به مستمر بودن ندارد.

روند بررسی درخواست اقامت دایم چه مدت طول می کشد؟

زمان بررسی به برنامه ای که شما درخواست می کنید بستگی دارد.
• اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) سعی میکند درخواست ها برای برنامه های اقامت دائم از طریق Express Entry را در مدت شش ماه یا کمتر بررسی و تعیین تکلیف کند.
• زمان بررسی برنامه نامزدهای استانی (PNP) ، کبک و سایر برنامه های کارگر ماهر فدرال ممکن است شش ماه یا بیشتر طول بکشد.
• پردازش برنامه های کلاس خانوادگی 12 ماه طول می کشد (البته ممکن است طولانی تر یا کوتاه تر باشد.)

چگونه می توانم شوهر ، همسر یا شریک زندگی خود را برای ورود به کانادا حمایت مالی کنم؟

اولین قدم این است که اطمینان حاصل کنید که شما و همسر یا شریک خود معیارهای واجد شرایط بودن را دارید. در این صورت ، باید دو درخواست تهیه و ارسال کنید: یکی برای حمایت مالی و دیگری برای اقامت دائم. مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) قصد دارد در مورد برنامه های حمایتی همسر در مدت 12 ماه تصمیم گیری کند.

چگونه می توانم پدر و مادر یا مادربزرگ و مادربزرگم را برای آمدن به کانادا حمایت مالی کنم؟

اگر مایل به حمایت از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود هستید تا به عنوان اقامت دائم به کانادا بیایند ، باید فرم حمایتی را ارائه دهید. پس از کامل شدن فرم ، کانادا به طور تصادفی حامیان مالی احتمالی را انتخاب می کند و از آنها می خواهد که برای حمایت از والدین و/یا پدربزرگ و مادربزرگ خود درخواست دهند. اگر برای درخواست دعوت شده اید ، باید درخواست خود را تا مهلت ذکر شده در دعوتنامه ارسال کنید.
یکی دیگر از گزینه ها درخواست برای ویزای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ است. این نوع ویزا به والدین و پدربزرگ و مادربزرگ های شهروندان کانادایی و اقامت دائم اجازه می دهد تا دو سال از کانادا دیدن کنند. این ویزای چند بار ورود می تواند تا 10 سال اعتبار داشته باشد.

چگونه می توانم فرزندانم را برای ورود به کانادا حمایت مالی کنم؟

شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی که مایلند فرزندان وابسته خود را به کانادا بیاورند ، ابتدا باید رابطه خود را با کودک ، خواه بیولوژیکی یا فرزندخوانده بودن کودک ثابت کنند. حامی باید بالای 18 سال سن داشته باشد. کودک تحت حمایت باید زیر 22 سال سن داشته باشد ، مگر اینکه از نظر مالی به حامی وابسته باشد و به دلیل شرایط جسمی یا روحی قادر به استقلال مالی نباشد.

چه کسی می تواند مرا در کانادا حمایت مالی کند؟

شهروندان کانادایی و ساکنان دائم واجد شرایط حمایت از اعضای خانواده از جمله همسر ، شوهر ، شریک ، فرزندان وابسته ، والدین ، پدربزرگ و مادربزرگ و در برخی موارد دیگر اعضای خانواده هستند.

آیا مهاجرت به کانادا دشوار است؟

مهاجرت به کانادا به شرط آنکه معیارهای واجد شرایط بودن برنامه ای را که برای شما مناسب است برآورده کنید ، کار سختی نیست. در نظر داشته باشید که کانادا به دنبال پذیرش بیش از 400000 مهاجر جدید در سال در کلاسهای اقتصادی ، خانوادگی و پناهندگی خود است. کانادا بیش از 100 برنامه مختلف کارگران ماهر را در طبقه اقتصادی اجرا می کند و 60 درصد از مهاجران جدید وارد طبقه اقتصادی می شوند. بنابراین ، کارگران ماهر در خارج از کشور گزینه های زیادی برای انتخاب دارند.
علاوه بر این ، کانادا از اعضای خانواده شامل همسر ، شوهر ، شریک ، فرزندان وابسته ، والدین ، پدربزرگ و مادربزرگ و سایر عزیزان استقبال می کند. اگر شما و شهروند کانادایی یا مقیم دائم حامی شما شرایط کانادا را رعایت کنید ، می توانید به کانادا مهاجرت کنید. کانادا متعهد است که از یک سیستم مهاجرتی موفق استفاده کند ، به همین دلیل منابع دولتی زیادی را برای سهولت هرچه بیشتر روند درخواست مهاجرت اختصاص می دهد.

چه مقدار پول برای مهاجرت به کانادا نیاز دارید؟

برای مهاجرانی که تحت کلاس خانوادگی وارد می شوند هیچ گونه نیاز به درآمد وجود ندارد ، اما شخص حامی مهاجران کلاس خانواده باید مسئولیت های مالی را بر عهده بگیرد.
کارگران ماهر در خارج از کشور باید الزامات وجوه تسویه حساب برنامه فدرال یا استانی موردنظر خود را برآورده کنند. برخی از استثنائات اعمال می شود ، مانند این که پیشنهاد کار واجد شرایط در کانادا دارید. در غیر این صورت ، شما باید به دولت ثابت کنید که پول کافی برای حمایت از خود و خانواده در هنگام ورود به کانادا را دارید. میزان هزینه مورد نیاز به مهارت بستگی به اندازه خانواده شما دارد.

آیا می توانم بدون پیشنهاد کار به کانادا بروم؟

بله ، شما می توانید به عنوان یک کارگر ماهر و بدون پیشنهاد کار به کانادا مهاجرت کنید ، با این حال داشتن یک پیشنهاد کاری واجد شرایط کمک می کند. با این وجود ، اکثر مهاجران موفق تحت اکسپرس اینتری پیشنهاد شغلی ندارند. داشتن یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط تحت اکسپرس اینتری امتیاز اضافی را برای شما به ارمغان می آورد ، اما تضمین نمی کند که شما دعوت نامه اقامت دائم دریافت خواهید کرد. تا زمانی که معیارهای واجد شرایط بودن حداقل یکی از بیش از 100 برنامه مختلف کارگران ماهر کانادا را رعایت کنید و برای سرمایه انسانی خود نمره بالایی مانند سن ، تحصیلات ، مهارت های زبانی و تجربه کاری دریافت کنید ، این شانس را دارید که بدون پیشنهاد کار موفق به مهاجرت به کانادا شوید.

برای PR کانادا چند امتیاز لازم است؟

بستگی به برنامه ای دارد که تحت آن درخواست می کنید. سیستم های ابراز علاقه مانند Express Entry و آنهایی که تحت برنامه نامزدی استان (PNP) و کبک عمل می کنند ، آستانه ای برای مهاجرت موفق تعیین نمی کنند. ممکن است برای واجد شرایط بودن در برنامه ابراز علاقه نیاز به برآوردن آستانه ای داشته باشید ، اما پس از ورود به مجموعه EOI ، دولت با توجه به اهداف سیاستگذاری خود ، از بالاترین نمرات کاندیداها دعوت می کند. بنابراین ، نمرات رد شده بر اساس اهداف سیاست دولت متفاوت خواهد بود.
با این حال ، برنامه های کارگران ماهر غیر EOI دارای آستانه امتیاز هستند و تا زمانی که آستانه و سایر معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت کنید ، اقامت دائم را برای شما صادر می کنند. امتیازاتی که برای اخذ اقامت دائم کانادا (PR) نیاز دارید ، براساس برنامه متفاوت است.

آیا می توانم در سن 55 سالگی به کانادا مهاجرت کنم؟

بله. با این که سن یکی از معیارهای مهم انتخاب است ، عوامل مهم دیگری نیز وجود دارند که برنامه های مهاجرت کارگران ماهر و مشاغل کانادایی در نظر می گیرند. از جمله : تحصیلات شما ، مهارت های زبانی ، تجربه کاری ، تجربه کانادایی ، این که آیا شما دارای یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط هستید و در مورد برنامه های تجاری ، تجربه تجاری شما ، دارایی خالص و میزان پولی که می خواهید در کانادا سرمایه گذاری کنید ، در نظر گرفته می شود.

پیشنهاد کار در کانادا چیست؟

در حالی که برای مهاجرت موفقیت آمیز به کانادا به عنوان یک کارگر ماهر ، پیشنهاد شغل ضروری نیست ، می تواند به شما کمک کند. شما می توانید با پیشنهاد شغلی امتیاز بیشتری کسب کنید و برخی از برنامه ها نیاز به پیشنهاد کار دارند.
الزامات پیشنهاد کار بر اساس برنامه متفاوت است. برخی از برنامه ها مستلزم این است که پیشنهاد شغلی تحت مشاغل یا صنایع خاصی قرار گیرد.
راه اصلی مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارگر ماهر تحت اکسپرس اینتری است. با توجه به قوانین اداره مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا ، یک پیشنهاد شغلی باید شرایط زیر را داشته باشد تا واجد شرایط قرار گرفتن در Express Entry باشد:
• شغل تمام وقت و نه فصلی یا پاره وقت
• حداقل یک سال طول بکشد
• شغلی تخصصی است و در طبقه بندی مشاغل ملی (NOC) تحت نوع 0 ، A یا B قرار می گیرد
• یک پیشنهاد شغلی اخیر است (زمان زیادی از آن نگذشته باشد.)
• یک پیشنهاد شغلی از سوی نمایندگی دیپلماتیک در کانادا نیست.
معمولاً یک پیشنهاد شغلی باید توسط ارزیابی اثر بازار کار (LMIA) پشتیبانی شود ، اما برخی از پیشنهادات شغلی از نیاز به LMIA مستثنی هستند.

چه مشاغلی در کانادا مورد تقاضا هستند؟

جمعیت کانادا به سرعت در حال کاهش است و میزان زاد و ولد پایینی دارد ، بنابراین تنوع نیازهای شغلی مختلف در سراسر اقتصاد کانادا وجود دارد. مشاغل مورد نیاز در بسیاری از زمینه ها مانند فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) ، بهداشت ، حمل و نقل ، امور مالی ، خدمات حرفه ای است. برخی از برنامه های کارگران ماهر کانادا شرایط شغلی ندارند در حالی که برخی دیگر فقط مهاجران را انتخاب می کنند که در مشاغلی که مورد تقاضا هستند آموزش دیده اند. با این حال ، تمرکز اصلی سیستم مهاجرت کانادا انتخاب مهاجران جوان و میانسال ، دارای مهارت های زبانی قوی ، تجربه کار و تحصیل است. دلیل این رویکرد تحقیقات دولت کانادا است که نشان می دهد انتخاب مهاجران با چنین ویژگی های سرمایه انسانی منجر به نتایج شغلی قوی برای خود مهاجران می شود.

آیا خدمات درمانی در کانادا رایگان است؟

بله، مراقبت های بهداشتی عمومی برای شهروندان کانادایی و مقیم دائم در دسترس است. صلاحیت مراقبت های بهداشتی برای شخص دارای اقامت دائم جدید بستگی به استان یا سرزمینی دارد که در آن اقامت دارید. برای اطلاع از پوشش مراقبت های بهداشتی رایگان ارائه شده توسط هر حوزه قضایی در کانادا ، به وبسایت ویزای کانادا مراجعه کنید. توجه داشته باشید که در برخی از استانها اشخاص دارای اقامت دائم جدید در چند ماه اول که در آنجا هستند تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرند به این معنی که ممکن است در این دوره انتظار به بیمه درمانی خصوصی نیاز داشته باشند.اما پس از گذشت چند ماه میتوانند خدمات درمانی رایگان دریافت کنند.

هزینه زندگی در کانادا در هر ماه چقدر است؟

هزینه زندگی شما در کانادا بستگی به این دارد که در کدام شهر زندگی خواهید کرد و اندازه خانواده ، شیوه زندگی و سایر عوامل زندگی شما چگونه است.
هزینه هایی که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:
• خرید یا اجاره خانه
• گرمایش و آب و برق
• خوراک
• پوشاک
• حمل و نقل
• تلفن همراه
• اینترنت
• فعالیتهای اوقات فراغت
• بیمه درمانی (برخی از استانها نیاز دارند که ساکنان دائم جدید چند ماه قبل از واجد شرایط بودن برای مراقبت های بهداشتی رایگان در آنجا زندگی کرده باشند)

مهاجران کانادا از کجا آمده اند؟

بر اساس گزارش اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) ، کانادا هر سال از اقامت دائم جدید از حدود 200 کشور مختلف استقبال می کند. کانادا سهمیه ای برای مهاجرت ندارد ، بنابراین مهاجران می توانند از هر نقطه از جهان نقل مکان کنند فقط به شرط این که معیارهای یک برنامه اقتصادی ، خانوادگی یا طبقه پناهندگان را داشته باشند.
زمانی که کانادا اولین کشوری بود که با معرفی برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) در سال 1967 اولین سیستم امتیازدهی را راه اندازی کرد ، کشورهای مبدأ مهاجران کانادا بسیار بیشتر شدند. قبل از 1967 ، مهاجران کانادایی بیشتر از اروپا بودند. اما از آن زمان به بعد ، درهای کانادا به گوشه و کنار جهان باز شده است.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه فنی درسدن

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه فنی درسدن

دانشگاه فنی درسدن یا دانشگاه صنعتی درسدن با بیش از ۳۷ هزار دانشجو بزرگترین دانشگاه ایالت زاکسن و یکی از…

بیشتر بخوانید
دانشگاه سالرنو

معرفی بهترین دانشگاه های ایتالیا: دانشگاه سالرنو

دانشگاه سالرنو UNISA یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپاست. پیشینه ایجاد این دانشگاه به قرن هشتم میلادی باز می…

بیشتر بخوانید
دانشگاه سالنتو

معرفی بهترین دانشگاه های ایتالیا: دانشگاه سالنتو

دانشگاه سالنتو یک دانشگاه دولتی در شهر لچه ایتالیاست. این دانشگاه که تا پیش از این به عنوان دانشگاه لچه…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question