دانلود نمونه سوالات اسپیکینگ تافل ®

اسپیکینگ تافل

آزمون تافل ® یکی از مهمترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی می باشند. اگر قصد مهاجرت برای تحصیل یا کار دارید باید حتما مدرک این آزمون را داشته باشید. این آزمون از چهار بخش خواندن Reading، شنیدن Listening، صحبت کردن Speaking و نوشتن Writing تشکیل می شود. یکی از مهمترین قسمت ها بخش اسپیکینگ می باشد. در این مقاله پس از توضیح مختصر درباره مهارت Speaking، یک سری از نمونه سوالات اسپیکینگ تافل ® در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با ما همراه باشید.

سوالات اسپیکینگ تافل

سوالات اسپیکینگ Speaking

بخش اسپیکینگ یکی از مهمترین و پر چالش‌ترین قسمت‌های آزمون‌های زبان می‌باشد. در این بخش مهارت گفتاری شما و تسلط تلفظ صحیح جملات سنجیده می‌شود. سوالات اسپیکینگ تافل ® شامل دو سوال می شود. در سوال اول شما باید از بین آیتم های مختلف یکی را انتخاب کرده و دلیل انتخاب خود را در یک مدت زمان محدود توضیح دهید. در سوال دوم خود سوال دو آیتم به شما پیشنهاد می کند و شما باید یکی از آنها را انتخاب کرده و دلیل انتخاب خود را توضیح دهید.

مقالات مرتبط:

دانلود نمونه سوالات اسپیکینگ تافل ®

از آنجا که در هر آزمون موضوع سوال های بخش Speaking تکراری و تا حدودی از آزمون های گذشته می باشد، لذا تمرین و ممارست در نحوه پاسخ دهی صحیح  و اصولی به همراه مثال ها و دلایل متنوع می تواند باعث افزایش نمره این مهارت شده و ذهن داوطلبین را برای پاسخ دهی سریع کارامدتر کند. از آنجا که علاوه بر دانش، مدیریت زمان در این آزمون بسیار مهم است، با دانستن نمونه سوالات و  عدم تکرار نقطه ضعف ها و اشتباهات نمره قابل قبول و بالایی را میتوانید در این مهارت کسب نمایید.

نمونه سوالاتی که در این قسمت ارائه شده است سوالات پیشنهادی سایت ژان از آزمون های سال 2017-2014 می باشد.

شما عزیزان با استفاده از لینک زیر می‌توانید نمونه سوالات speaking تافل ® را دانلود کرده و با تمرین و تکرار به سطح دانش مناسب و لازم برسید.

به دلیل درخواست ناشر و رعایت قانون کپی رایت، لینک دانلود از مطلب برداشته شد

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question